bugün

bir kaçını tanıma fırsatını bulduğum türk kızlarıdır. şaşırmadım. nene hatun ve kara fatma nın kızlarıdır sonuçta.
sayıları, sanat için soyunmaya hazır türk kızlarından daha azdır.
sayıları, 13 yaşındayken amcasının oğluna göt veren, üniversitede komünistlik solculuk adı altında bölücülük yapan dava (!) arkadaşları arasında inleyen kürt kızlarından fazladır.

ancak gereği yoktur. biz çok zorunda kalmadıkça karıyı çoluğu çocuğu karıştırmaz, kendimiz gider sikertiriz zaten kim varsa. zamanı gelene kadar bekleyelim...
kalplerindeki heyecan "üniversiteyi kazanayım yakışıklı birini bulurum" diyenlerin heyecanından yahut "kuzeni ayartayım evleninceye kadar eğlencemiz olsun" diyen kürt kızlarının heyecanından fazladır. onların bu heyecanına saygı duymak gerek. fakat tsk mensubu olarak söylemeliyim ki savaşa katılımda bahsi geçen insanlar son sırada yer alır. neticede zaten buna gerek yoktur. kendileriyle aynı heyecanı paylaşan türk erkekleri işi görür, lakin onların duasına ve kalplerindeki ruha ihtiyaç duyarlar. onlara benden kocaman bir alkış...
savaşta manikür, pedikür, saç boyama, dedikodu, aldatma, makyaj yapamayacaklarını bildikleri için kolpa yaptıkları kaşar kız lafıdır...çok gördüm böylelerini. tırnağı kırıldı diye hayata küsen biri hayatta canını vermez. ben de artık bu kaşarlar için cephede savaşmam artık...

maymun gözünü açtı...kimse kusura bakmasın...
türk görünümlü bölücü piçler tarafından bok atılan kızlardır.

gerek yok zaten böyle birşeye. biz kadınımızın elini sıcak sudan soğuk suya sokturmayız. manikürünüzü, pedikürünüzü, dedikonuzu, eğlencenizi yapın hanımlar. kafanız rahat olsun. biz sikertip geliyoruz zaten. *
--spoiler--
gerek yok zaten böyle birşeye. biz kadınımızın elini sıcak sudan soğuk suya sokturmayız. manikürünüzü, pedikürünüzü, dedikonuzu, eğlencenizi yapın hanımlar. kafanız rahat olsun. biz sikertip geliyoruz zaten
--spoiler--
(#9325166)

çeliş evladım çeliş!...
(bkz: tutmayın küçük yengeleri)
(bkz: savaşma seviş)
(bkz: smiley was here)
günümüzde sayısı sınırlı olan kızlardır:
- ya şule savaşta kırmızı oje mi sürsem yoksa kamuflaj sarısı mı?
- ya şule düşman askerleri çok yakışıklı duruyor.
- ya şule postal yerine converse yada ugg giysek ya, postal rahat değil.
sayıları yok denecek kadar azdır. erkeklerden biraz daha az yani. çok değil ama. evet.
kahraman türk erkeklerinin biricik kardeşleri oldukları için hep hazırdırlar.

(bkz: vatan bize emanet)