bugün

sonradan görme insancıklardır. tahammül sınırlarını zorlar insanın. standardın altı yaşam sürerek belki şans belki başka sebeblerle parayı bulan bundan dolayı diğer insanları böcek gibi ezme hakkını kendilerinde görenlerdir. paralarıyla herşeyi satın alabileceklerini düşünen görgüsüz, kültürsüz yontulmamış odunlardır. böyleleri görüldüğü zaman hemen oradan uzaklara gidilmelidir. zira kendilerini belli etmek için fazlasıyla efor sarfettikleri için siz farketmeseniz belli gözünüze gözünüze sokmaya çalışırlar paracıklarını.
tabi bu dediğim herkes için geçerli değil sadece kolay yoldan elde edilen şeylerle başkalarını küçük aciz görenleredir lafım.
sinsi ve sipsi insanlar.
Ne zaman ne yapacağı belli olmayan insanlardır.
çok konuşan, herşeye atlayan, çok bildiğini sanan insanlardır.
yalan söyleyen insanlar. bir süre sonra kendi söylediklerine de inanmaya başlıyorlar. arkanıza bakmadan uzaklaşmalısınız.
dedikoducu, herkese mana veren, hırslı insanlar. uzak durmak imkansız olmasa güzel olurdu tabi.
alttan almayı bilmeyen insan.her seferinde sen alamayacağın için şimdiden uzak durmak üzülmekten daha mantıklıdır.
mutsuzluktan beslenen insanlardir.bu durum bulasicidir,acilen o mahali terketmeniz yerinde bir davranis olur.
gözü hep yükseklerde olan, kibirli bakışlar sergileyerek kendinin nerden çıktığından habersiz olup başka bir gezendenmişsiniz bakışı atan insanlardan uzak durulması gerekir zira bu tipler yüzünden kuracağınız cümleleriniz kirlenebilir.
ben merkezli insanlardır. "her şeyin iyisini ben bilirim", "en iyisine ben sahibim" gibisinden düşünceleri vardır... ama unutmamalıdırlar ki dünya sadece onların etrafında dönmüyor...
yalancı ve ikiyüzlü insanlar.
ilk birkaç günde 'seni seviyorum' diyen insanlardan,öfkesini kontrol edemeyen insanlardan,egoist ve fazla hırslı insanlardan,sürekli şüpheci olan insanlardan uzak durun hocam.
(bkz: ikizler burcu erkeği) yani (bkz: morqk)
feysbuku feys diye kısaltanlar.
içten pazarlıklı, ortam yapma çabası içinde olan, kendini çok büyük gören, kendini aynı zamanda da sizi kandıran insanlardan uzak durunuz.
öğretmenler için
(bkz: öğrenci velileri)
büyüklerinden bir sıkıntı yokta (bkz: inci sözlük liselileri).
(bkz: satıcı arkadaş)
orospunun çocukları.
sürekli yuvarlak konuşan insanlar, net cevap vermeyenlerdir.
fantastik akp kurmayları. allah korusun ceketlerinin bir tarafına yürürken,nefes alırken ortamdan toz kaldırısanız da değerse kendinizi nöbetçi mahkemede bulabilirsiniz. örnek olarak (bkz: burhan kuzu).
parapsikoloji ile ilgilenen * kişilerdir genelde.
(bkz: düşünce okumak)
(bkz: aref ghafouri)
ön yargılı insanlar kesinlikle, aynı ortamda nefes bile alınmamalı onlarla. en doğru sadece kendileridir çünkü padişahın sol taşşağıdır onlar. oysa dönüpte aynaya bir baksalar, neler neler hangi rezillikleri göreceklerde o aynaya bakmakta göt ister tabi, yapamazlar, kaçarlar! en iyi yaptığı, yapabildiği budur anca. dev aynalarının zavallı cüceleri!
iyi günde iyi, kötü günde yok olan insanlar.
dostlukları ve sevgileri sahte olan paragöz, maddiyatçı insanlardan uzak durmak iyidir.