bugün

kötü günde olduğunuzun kokusunu alıp uzaklaşan ama iyi günde kapınızdan eksik olmayandan

karabatak gibi kayıplara karışıpda, istediği vakit sizi arayan sorandan

ve kendi bol bol sevişip de size ikram etmeyenden uzak durunuz.

işte bu gibi zat ı muhteremler ne fenadır, onlar şüphesiz ki loy loy loy... Vesaire, vesaire, vesaire.
"Ben avrupalı kafasında yaşıyorum" tipleri.

Böylelerini görünce kıskıs gülmüyorum. Direkt suratına kahkahayı patlatıyorum. Adamların kafasındaki avrupa'da insanlar sadece özgürce seks yapıyor. Avrupadan kendince aldığı tek bok bu. Nasıl cahil bir ülkede yaşıyoruz allaaam.
Kendini sürekli öven insanlar. Uzakta bile durmayın kaçın.
kampüs içinde bmw hariç diğer otomobiller ile yanlayan (yanlamaya çalışan) insanlardır. Çok vardır bu değişiklerden.
Atatürkü sevmeyenlerden kesinlikle uzak durulması gerekir.

ağır cahildir bir kere. kafayı dinle bozmuştur.

hani arada istisna falan da hiç rastlamadım. hepsi yobaz çıktı.
yalan söyleyen adamdır. Bir adam iyi de yalan söylüyorsa ayak üstü siker de haberin olmaz. Siyasetçiler niye böyle sanıyorsunuz?
(bkz: yazılımcılar) genellikle yer altında ve geceleri çalışmalarından dolayı vampirlere benzeyen insansı varlıklardır. Dikkatini dağıttığın anda kabusun olabilir.
insan őnce kendinden uzak durarak tuzak kurmaĺı.
(benlik sarmalı)
karakteri oturmamış, yalaka, başkalarına bağımlı, kendi hayatı olmayan, boş insanlar.
ego tatmini peşinde olan kız. kızlar.
Hayvanlara merhamet etmeyen insandır.
kendini dürüst görenler.
iki yüzlü ve samimiyetsiz sahtekar insanlar.
ota boka gülen ve gereksiz konuşan insanlar.
yalnızken sizinle konuşup arkadaşı geldiğinde sizi takmayan insanlar.
(bkz: canlı bomba)
insanların büyük çoğunluğudur.
' zamana bırakalım ' insanları. de hayde.
Umit verip yari yolda birakanlar.
akp liler. akp li demek zaten
hayvan sevmeyen
vatan haini
ülke düşmanı
ahlaksız
dini kullanan
hırsız
düzenbaz
demek olduğundan direk akp li demek daha kolaydır.
Bencil kişi. Acayip biseydir tatsiz. Su hayatta baskalarina deger vermeden bi kendiyle yetinen insan kadar mana veremedigim bisey yok Ya da benim insanlara karşı sevgim cok. Bunlar gariptir hersey onlarin olsun ister mutluluk saglik kariyer basari bilgi zeka.. baskasinda olmasin sizde varsa biri yandiniz. cok pis huy. Bu tip sizi sevdiginde o da ayri bi dert. sevmekle kalmaz hastalikli sahiplenme istegi yuzunden esyasi gibi davranir insan oldugunuzu unutur hafazanallah uzutturadabilir. Baskalariyla iki cift adam akilli muhabbet etmenizi bile engellemek icin elinden geleni yapar cunku neden kiskanir. Sizi sevdigi halde size de bencillik yapar muhim olan arkadasinin memnuniyeti degildir bu tipler icin. Arkadasin kendisinin olmasidir sadece. Tek etkiniz iyelik ekidir yani bu tipin hayatinda pek bi sey beklemeyin. Sizi sevmediginde de...o zaman sıkıntı yok uzak durur iste dursun da.
kukusuna top sakal bıraktıran kızlar.
bu saatte ders calisan insanlar.
Size sürekli bakıp sizi göremeyen insanlar.
gönderilen mesaja 3 saat sonra yanıt veren sevgili.