bugün

kış uykusuna yatmışçasına derin bir uykuya dalan adamı uyandrmak için yapılan şeylerdir.
(bkz: pandik atak)
en etkili yolu.
-abi dışarda bi hatun seni soruyo
+hani nerdee
ayaklarını gıdıklamaktır. sinirli bi yapısı varsa tatlı sözlerlede uyandırılmaya çalışılabilir. uykusu ağırsa su dökülebilir. tekrar söylüyorum sinirli bi yapısı varsa o suda siz boğulabilirsiniz.
aklıma çok dahiyane bir fikir geldi ama seninle paylaşmayacağım, sözlük.
uyanmasını beklemek.
(bkz: no way)*
yüzüne soğuk su dökme yöntemi vardır birde. annem sağolsun her sabah uyguluyor.
yataktan aşağı atmak . *
bir erkek olarak, en iyisinin sevgili tarafından oral seks yoluyla olanıdır diyeceğim yollar bütünü. (?)
gıdıklamak.
* (bkz: kahvaltı hazır)
-paran var mı? vardır kesin. uyanmam diyorsan ben cüzdanından alayım.

kesin zıplar yataktan.
bu yollar uyandırma amacına göre değişiklik gösterir. amaç blirtilmemiş o yüzden yardımcı olamıyorum.
uyuyan adamı ne diye uyandırırsın ki bırak bebek gibi ya da manda yavrusu gibi uyumasını izle, sesini dinle nefesinin. sevdiğinse bu ne güzeldir. uyandırması da zevklidir. yaratıcılığını kullan. cevap senin içinde...
vücudunun çeşitli bölgelerine buz değdirmek.
pijamanın paçası sıyrılır. tek mi çift mi yöntemiyle kıllar tek tek çekilir. *
askerden yeni gelmiş erkeğin kulağına koğuş kalk diye bağırılır. ama zorda kalmadıkça yapmayın, yazıktır.
abimin sabaha karşı 4 te bana yaptığı yöntemdir.
abi: kalk lan kalk evde yangın çıktı.
donla depar, ardından camdan bakarım ki çook uzakta bir evde yangın çıkmıştır.
savunması: yalan mı söyledik olm evde yangın çıkmış işte...
kafasına sütyen atmak.
en etkili yol sikini yalamaktır. hem böylece sadece o kalkmaz.
kadınsanız, vajinanızı burnunun ve dudaklarının üzerinde gezdirin; erkekseniz, çakın o hayalara bir tane.**
mutfaktaki fanı kapatarak, mutfak kapısı ve yatak odası kapısını açarak, pişen pastırmalı kuru fasülye kokusunu yatak odasına doldurmak.
kahvaltı sofrasından gelen müthiş kokularla uyandırmak.
- bitanem uyan artık hadi kahvaltı hazır.
+ 5 dakkaaa daahaaaa.
- ...

35 dakika sonra; kapının zili çalar.

- aşkııım adriana lima diye biri seni arıyormuş.
+ hemen geliyorum hayatım.
- sen gel ben gidiyorum.
+ ...

not: uykuya devam edilir.
uyandıran kişi bayan ise öpmek kesinlikle en etkili yoldur. hayır uyandıran kişi aynı cinsten ise şöyle bir sallayın efendim o zaman gayet diri diri uyanacaktır.