bugün

Kendisini çok beğeniyorum. Nasıl geç keşfedilmiş bir cevhermiş anlaşılmaz. Pis 7li saçmalığından sonra oynadığı her diziyi tek başına götürüyor. O olmasa Baba Candır bir hiç.

Ama sen de diğer cibiliyetsizler gibi sırf TRT'de program yapıyorum, para alıyorum, veya iktidardan çıkarım var diye kalkar evet videoları çekersen ve karakterinden böylesine ödün verirsen çok fena küfrederim.
pis yedili isimli saçma dizinin en olumlu tarafı belki de. eğer kendis sesisyse o inanılmaz güzel bir ses tonuna, çok doğal bir tarza ve muhteşem mimiklere sahip.
Gülümsemesi içinizi ısıtan insandir. Trt de kuyruk yarışmasının sunucusu ve baba candir dizisinin oyuncudur. Beyoglumuz pekte yakışıklıymış.
Pis yedili gibi leş bir diziden keşfedilen müthiş yetenekli oyuncu. Yedi güzel adam'da parladı. Sonrasında baba candır'ı tek başına götürdü. Şimdi klavye delikanlıları'da canlandırdığı karakter biraz brad pitt çakması da olsa işinin hakkını veriyor.
yaa sen ne güzel baba oldun
görsel
1987 doğumludur ve çok yeteneklidir.
pis yediliden beri tanıdığım oyuncu. o zamanlar sadece oyunculuğu ve tombişliği ile öne çıkıyordu, kilo verince tipi ve oluşan karizması ile daha çok dikkat çekti. gerçekten büyük değişim geçirdi görsel
mimikleri, ses tonu ve oyunculuğu şahane olan adam. al kavanozda besle * öyle sevimli görsel
hak ettiği değeri alamamıştır. çok yetenekli biri. şiddetle takip edilmeli.
kurduğu cümlelerin sonunda harika çıkışlarıyla kahkahaya boğan şahane oyuncu. niye bu diziyi tercih ettin şekerim lan sende be!
30 haziran 1987 doğumlu tatlı oyuncu. 1.88 boyundadır, gerçekten iyi oyuncudur.

baba candır dizisinde canlandırdığı haluk karakteri oldukça başarılı ve komik, en sevdiğim karakteri diyebilirim.

eşi melisten görsel ziyade, berna koraltürk le acayip görsel yakışıyorlar.

görsel
görsel
görsel
görsel
Yedi güzel adam ve baba candırda tanıdığım, her karakterine ayrı ayrı bayıldığım, on numara beş yıldız oyucu.
Çok beğendiğim bir oyuncu. Kendisini çok kilolu olan pis yedili oyuncusunun dikkat çeken zayıflaması sebebiyle şöyle bir gormuslugum vardı ama baba candir dizisi ile tanidim, resmen hayranı oldum. Fiziki yapısı olsun, oyunculuk yeteneği ve sesi ile çok beğeniyorum. Oyuncu olmasaymış şarkıcı bile olabilirmiş. Şu an piyasadakilere taş çıkarır.
Daha sonra kuyruk yarışması ile seyretmeye devam ettik. Ettik diyorum çünkü ailecek hayranıyız. Yarismada gordum ki baba candir daki çatlak halleri biraz da kendi yapısında varmış. Aynı zamanda saygılı bir duruşu da var. Hem komik hem seviyeli ve saygılı.
Benim çocuğum bile kuyruk'a katılıp Uraz abisi ile tanışmak istiyordu. 7 den 70 e hayran kitlesi var bu çocuğun.
Başarılar diliyorum kendisine..
Kiloluyken göz ucuyla bakmadığım zayıflayınca aha bu o çocuk mu dediğim şey.
pis yediliden ayrılarak en doğru olanı yapmıştır.