bugün

pis yedili isimli saçma dizinin en olumlu tarafı belki de. eğer kendis sesisyse o inanılmaz güzel bir ses tonuna, çok doğal bir tarza ve muhteşem mimiklere sahip.
kurduğu cümlelerin sonunda harika çıkışlarıyla kahkahaya boğan şahane oyuncu. niye bu diziyi tercih ettin şekerim lan sende be!
diziyi izlemedim yalnız küçükken topu inşaatA KAçmış öyle diyo kendisi. zaten başka türlü o saçma sapan dizide oynaması mümkün değil.
--spoiler--
noluyor beh!
--spoiler--
Fox tvde kamuflaj diye bir program sunuyormus sanirim. Simdilerde harem dizisinde feminen aga karakterini canlandirmakta. Bir de 55 kilo vermis.
etkileyici değişik bir ses tonuna sahip oyuncudur. kendisi için pis yedili adlı abidik kubidik dizi izlenilebilir.
Hakkaten yetenekli ve komik oyuncudur.pis 7linin tek elle tutulur sahnelerinde kendisi var.
özellikle çok üzüldüğü ve dumur olduğu sahneleri aşırı derecede gözünden yüzünden hissettiren oyuncu. yetenekli olduğu ortada.
gayri pis yedili dizisinde yer almayan, nereye gittiği bilinmeyen yakışıklı oyuncu.
Efsane kilo vermis insandir. Tebrik etmek lazim.
trt1 de tam zamanı isimli yarışma programını sunan kişi.
balıkesirli.
çok kiloluyken azim etmiş zayıflamıştır kendisi, tebrik ediyorum. Üşenip hiç zayıflama girişiminde bulunmayabilirdi de. Yaşı çok genç ve iyi oyuncudur kendisi ama sunuculuk daha çok yakışıyordur kendisine. Nedense sempati duyduğum çocuktur kendisi.
Zayıflamanın ötesinde, adam resmen eriyor gün geçtikçe, çirkinleşiyor. Yüzünden sağlıksızlık akıyor. Teşhis: anorexia
ukala boşvermiş tiplemesinin yakıştığı adam.
pis yediliden ayrılarak en doğru olanı yapmıştır.
twitter.com/urazka . Ayrıca zayıfladıkca cirkınlestiği doğrudur .
çok iyi geliştirdi kendini.
yedi güzel adam da da kendini buldu, zirve yaptı.
oyunculuk harika. sen şiir oku biz sabaha kadar dinleriz. ağlattı beni her şiir okuyuşunda.
umarım değeri bilinir.

tek eksiği best model a katılmaması ya da derece falan alamaması. yoksa çok değerlenirdi buralar.
Haziran da evlenecekmiş. Sevgilisine ; Güzelim,güzel sıfatına en çok yakışanım sözüyle hitap etmesi dillere destandır. Mutluluklar efenim. Hayırlı olsun.
şekerim deyişin özledik be genç..
hakkında en son 106 gün önce entry girildiğini
görünce şaşırdığım oyuncu. kendisini pis
yedilide pek izleyemedim, çünkü o diziyi
görünce direk kanalı değiştirirdim haliyle
oyunculugu hakkında pek bi bilgim
yoktu.yalnız birkaç hafta önce 7 güzel adam dizisine başladım. dizide erdem bayazit'i
canlandırıyor, çok da
güzel canlandırıyor. karisi naciye'ye şiir
okurken, öğrencisine ayar verirken, birini
uyarırken, yani her haliyle tam bir beyefendiyi
canlandırıyor. tabii bi de zayıflamis,kendisi baya yakışıklıymis meğer. ayrıca eşiyle çok tatlı
fotoğraflarını koyuyorlar
instagrama. başarılarının devamıni,eşiyle de
mutluluklarının daim olmasini diliyorum
efendim.
an itibariyle eşi melis ile ben bilmem eşim bilir de yardırmakta olan kardeşimiz.

yalnız o bıyıklar gitmemiş usta...
Bıyıksız bir boka benzemeyen yedi güzel adam oyuncusu. iyi oyuncudur.

ek: tamam benziyor amk benziyor. yağuşuklu adam.

ek2: arkadaşlar yakışıklı dedik tamam vurmayın artık.
30 haziran 1987 doğumlu tatlı oyuncu. 1.88 boyundadır, gerçekten iyi oyuncudur.

baba candır dizisinde canlandırdığı haluk karakteri oldukça başarılı ve komik, en sevdiğim karakteri diyebilirim.

eşi melisten görsel ziyade, berna koraltürk le acayip görsel yakışıyorlar.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel