bugün

Namus timsali hanımefendi.
Sözlük Delisin filmindeki şu sahneye döndü. Para atanlar icimdeolenbirivarrr ve ups boobss vb. Gibi vücudunu atanlar,Sevmeyenler hulusi kentmen ve tarik akan iken bundan nemalanan tayfa ise adile naşit gibi.

https://youtu.be/Z78cur7i484?t=54m07s
mesaj kutusunun penis resimleriyle dolu olduğunu belirten yazar.
napıcaksın ya memeyi ısıramadıktan sonra?
Avcuna alıp tutamadıktan sonra?
yalayamadıktan sonra?
Vapurda gördüğümü sandığım yazardır. Ölçüler bire bir tutuyordu.
gözden ırak olan gönülden de ırak olur. meme gönderen bunun bilincinde olacak.
ismini görünce yeni meme paylaşımı var sanıp ışık hızıyla başlığına girdiğim meme. Meğerse yanlış alarmmış.
Boobs bebeğim dur kendisi..çok özledik..Dm den bir hay bile demedi..
vallah boobsu özledik..
(bkz: müptezel)
Ben bu yazarı sevmiyorum bu bir gerçek buradaki bir sürü yazarda hemfikir. Gerek meme fotoğrafları gerekse sevişme gifleriyle itici bir yazar ama şöyle de bir olay var görmek istemiyorsanız donuz diye bir özellik var yapıştırın geçin. Silik yesin falan demenize de gerek kalmaz.
kalk geldik.

(bkz: ups boobss)
sürekli fotoğrafları yüzünden linç yiyen bir yazar ( ne hikmetse ben onları hiç görmedim sanırım). bana vizyonlu biri geldi bence sözlükteki salakları trollemeyi seviyor biraz. e insanlar da çekemeyince daha fazla yükleniyor yüzsüzlüklerini göstermek için. eleştiren herkes bir fotoğraf atması için böbreğini verecek tipler. dolayısıyla o da ister istemez konuşuluyor sanırım.

saygı ve doğa ile.

edit : anında eksileyenler derneği size de selammmm.

edit 2 : ya kardeşim her insan her insana farklıdır belki size öyle bana böyledir yani neden hiç kendinizde suç aramıyorsunuz?

Edit 3 : Arkadaş nude demiş ama kendisi ile herhangi bir konusa iletişimim olmadı. Herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz ben nude olan yerleri bilmem ama siz iyi takip ediyorsunuz, maşallah.
(bkz: ups boobss)

Gerçi fark etmiyor, oraya da iyi bir şey yazsanız anındA eksiliyorlar.

Yoo sikiniz ya da memeniz büyümeyecek eksileyince. Ağır Kandırılmışsınız.
Yanlız gördünüz mü bilmiyorum yeni kalemliği çok güzel. Benim böyle bir kalemliğim olsa hergün ucunu açar, içine koyardım.
sevişmek istediğim yazar.
Tam bir osbirci ya hahaha.

https://m.uludagsozluk.com/e/42439199/

Napiyosun amk, sana biri yanlışlıkla dokununca hemen osbire mi koşuyosun hihohoho. O eli düşün oyş.
Kendisi tam bir Harun Abi'dir. Sözlükte eli sikinde gezenler mesaj kutusunu dolduruyordur. Sana kolay gelsin Harun Abi.
Kendisine yürüyenler gözümüzde böyle canlanıyor.
görsel
görsel
1 hafta oldu mu ya bana 1 yıl gibi geldi.

Bir yazar. iki de yazar üç de yazar, sonuçta yazar.
Bulduğu meme fotoğraflarını tek bir entry'de paylaşsa keşke.
zeki birisi edebi dili ve kültürü iyi en azından ama tek ilgi alakası seks başka birşey yok.