bugün

Bir satır umuda bel bağladığınız ilk anda sizden umursamazca yüz çevirmesinden hallicedir. Allahından bulsun.
umudunu hiç kaybetmeyen benim gibi bir arkadaşa hiç denk gelmeyecek sevgilidir.
2 kere başıma gelmiş sevgililerdir. allah'ın sevdiği kulu olduğumuzu düşündürtür.
Oynadığın atın son düzlükte depar atıp 1. bitirmesi kadar harika bir durumdur.
Uzun sure umut la umutsuzlukla beklenen sure icinde gelen bir sevgili cok degerlidir. Basit olsaydi onca zahmetle beklenilmezdi.
gerçekleşmesi için şu aralar girmesi gereken kişi .
umutsuzluktan faydalanmak isteyip ters köşe yapabilir, dikkat etmek lazımdır.
umudun yeşerdiği bir yerde bir anda giderse, keşke girmeyeydin demeyin. geçen sürenin tadını çıkarın, 1 her zaman 0 dan iyidir.
umut da yitti, sevgi de bitti. tabi giren bir şey var; "aşk acısı".
insanı elinden tutup dipsiz kuyulardan çekip çıkaran (ekek ise) kahramandır/ (kadın ise) melektir.

Annenin bebekken yürümeyi öğrettiği gibi, konuşmayı öğrettiği gibi; hayata tekrar tutunmanıza sebep olan, güç veren, destek olan sevgilerin en güzelini, kalbin en ihtişamlı köşesini hak eden şefkat dolun bir kahramandır/ melektir.
bütün hayatınızı değiştirebilir, ona çok şey borçlu olursunuz hatta ilerde ayrılınca.
neden mi ayrılınca dedim? çünkü bütün umudunuzu yitirmişken o gelince bütün umutlarınızı, hayallerinizi ona bağlayıp çok değer vereceksiniz ve haliyle o da gidecek.
öyle bir girdi ki hızımızı alamadık, evlendik.
Tam bir şeyler için umutlanmışken terkeden sevgili değildir.
Girecekse girsindir yoksa kapatacam kapıyı cereyan yapıyor.
hülasa; geldiği gibi aniden gidivermeyecekse iyidir.

ah paşam ah...

https://www.youtube.com/watch?v=MGLSwxA8K5I
Nur yüzlü hanımdır, nur yüzlü gelinim olasıdır.
Gel yar umudum ol benim denilesidir.
hayata bağlanma umudunu size aşılayansa, size acımamı sağlayan olaya vesile olan sevgilidir.
kesin yaşanır bu.
O giren sevgili değildir sevgili olsa duramazsın.
Umudun yitirildiği anda girmesi tesadüf mü bilinmez. Ama bence umutsuz aşığın ondan başkasına bağlanma çabasıdır.
çok hassas ve tehlikeli zamanlar olduğundan ikinci bir darbede bu sevgiliden yenebilir tam yaramı örttü derken neşterle daha da açabilir aman dikkat.
Ütopyaların vazgeçilmez ödülü olan sevgili. Rivayettir ki yalnız geçen her saat, dökülen her gözyaşı, imrenilen her sinema tiyatro aktivitesi bu uğurda çekilen çilelerdir; mükafatı elbette ki olacaktır: bir anda süper biri çıkacak karşınıza. Güya. (bkz: yersen)

Düşünsene. Her şeyin süper gittiği bir anda çıkmaz da körün taşı gibi hayatınız baş aşağı yuvarlanırken ve siz bir şey yapamazken giriverir hayatınıza. Her koşul idealken olmaz da böyle acayip bir vakitte çalıverir kapınızı.

Hadi be ordan yalancılar sizi. Yok öyle bir şey.

Yalnız adam yalnızdır nokta.
(bkz: hata)
hayatınıza girmişse onu elde etmek için çabalamışsınız demektir, çabalayan bir insana da umudunu yitirmiş denmez açık ve net.
Bir kaç haftaya kalmaz hayatınızı siker ve gider...

Kafanız toplu değilken gelen sevgiliden hiç bi bok olmaz arkadaşlar...