bugün

uludağ üniversitesi öğrencilerinin sabrının ölçüldüğü yer. bu kadar sorun çıkmasının başka bir açıklaması olamaz!
nokta bilmem ne denen, muhtemelen istanbul'un ücra bir yerinde, bir lahmacuncunun arka tarafındaki pasajın alt katında, merdiven altında kalan pis ve küçük bir ofiste bulunan bir şirket tarafından yapılan otomasyondur. yoksa bu kadar kötü ve rezil olmasının bir açıklaması olamaz.
En dandik otomasyonlardan biridir ellam. Eski universitelerde bu sikinti cok var. Sanirim bilgileri kaybetme korkusundan yenileyemiyorlar da.
verem fitil cinnet sebebidir. bir çeşit sınavdır. her yıl ders kaydını uzatmak zorunda olan okulun geliştiremediğidir. bir el atamadığıdır. lanettir. bu böyle gider kısacası okuldan soğutr yaşam hevesinizi alır götürür.
sabahın köründe uyanıp derslere gitmekten daha ağır gelir bu sisteme maruz kalmak.
allah bin belasını versin yapanın otomasyonudur.2 kişi girsin daha doğrusu girmeye çalışsın fos çıkıyor.gördüğünüz en yarraktan sisteme sahiptir.
87. nokta otomasyonu anma ve sövme şenlikleri kapsamında binlerce öğrenci tarafından güzelce anılmıştır, anılmaya devam ediyordur.
uludağ üniversitesi öğrencilerinin sabrını sınamak için var olandır. aynı zamanda yönetime göre eksiksiz çalışan, öğrencilere laptopu duvara çarpma isteği uyandıran, monitöre istemsizce vurmanıza neden olan. sistemin geliştirenin ecdadını yad ettiren, rektörlüğün kulaklarında kilise çanı çaldıran sikimsonik otomasyon sistemidir. türkiyede ve dünyada eşine az rastlanır.#DirenUludağÖgrencisi
Yenilenmistir. Hayirli mubarek olsun.
yenilenmiştir çilesiz bir ders seçimi temennimizdir.
5 eylülden önce yenileşmiş halini tadamayacağımızdır.
bu yıl ki 'geneneksel sövme festivali'ni 2 eylül de başlatmıştır. hala hocası belli olmayan derslerle bizi cebelleştitiyor.
lanet olası bir otomasyondur. yine yenidendir. allah'ından bulsundur.
uludağ üniversitesinde okumadığım halde beni bile çileden çıkartmıştır. ne lanet pis ıyy iğrenç. evet.
uludağ üniversitesinde artık okumayanlar yada hiç okumamış olanlar gayet de iyi çalıştığını bilmeliler.
çökme özelliğine sahiptir.
siktiğimin otomasyonudur. olm ders seçemiyoruz kendi üniversitemizde olacak iş mi la? insan biraz düzeltmeye çalışır şunu.
yenilenmiş fakat içine ders konulmamış otomasyondur. bir tane dersi bile tutturunca sevinirsiniz haliniz de böyle içler acısıdır. ömür törpüsüdür. oturduğu yerden telefonlara cevap vermeyip kahvesini yudumlayan çalışanların inşallah o kahve boğazlarında kalsındır. ilk evrelerde okulu bombalama düşüncelerine girersiniz ardından bünye alışır ve kahvaltınızı bile bilgisayar başında yaparsınız sonra banane abi ders beni seçsin moduna girersiniz kimsenin de umurunda olmazsınız.
Sayesinde nizami dilekçe yazmayı öğrendiğim otomasyon.
öğrencinin çilesidir.
yılda genellikle iki kere yaşanan bu hadise yüzünden birçok öğrenci akıl sağlığını yitirme tehlikesi geçirmektedir.

öğrenci sayısı belli siteye girecek kişiler belli buna göre bir altyapı oluşturamadılar.
youtube'larda facebook'larda bütün dünya geziyor, biz bir kaç bin üniversite zavallısı sefalet içinde gecenin bir vakti site çökertiyoruz.

bir de nasıl oluyor da benden sonra siteye giren arkadaşlar derslerini alıp da gidiyor anlamıyorum.

ve derslerini alanlar size sesleniyorum zaten dersinizi almışsınız, çıkın siteden ders programını da yarın incelersiniz.
An itibariyle benim mukaddes adında bi hanım olduğumu iddia eden otomasyon sistemi. Türkdili ve edebiyatında okuyormuşum ama fakültem mimarlık ve mühendislik fakültesiymiş.
3 kişi aynı anda girince çöken otomasyon. 4 yıldır yarrak gibi altyapı kullanan okula da selam ederim.
okuldan mezun olmaktan çok bu otomasyondan kurtulduğuma şükrederim. bir de uü öğrenci işlerinden.
şu anda ders seçmeye uğraştığım sistemimsi. acayip yavaş. ders saatlerini ve hocaların isimlerini girmemişler diye ders aldırmıyor.

teşekkürler uludağ !!!