bugün

şu günlerde din muhabbetleriyle ortamının gergin olduğu, yazarlarının da 2ye bölündüğü sözlük, sözlüğümüz.
bazen bere bazen de kilotlu çorap formuna giren internet şeysi.
sağ tarafa yeni istatistikler eklerken mesaj ve silik butonlarını abartan sözlük

http://img475.imageshack.us/img475/5724/uludaqw7.jpg
eğitim ve öğretime katkısı olacağına inandığım, politik davranıp artı oy almak için değil harbi geyiksel ve mizah yönü gelişmiş kişilerle kimi zaman fikir birliği, kimi zaman görüş ayrılığı yaşayacağıma inandığım ve bu kadar uzun cümle kurduğum için başında ne yazdığımı bana unutturan, edit hakkının sınırsız olmasına kutu kutu pense oynamış kadar sevindiğim entryler bütünü sözlük.
sarık-çember sakal-kara çarşaf üçlüsünün oldukça popüler olduğu sözlüktür. gerçi bunu söylediğim için umarım dilimi kesip 40 kırbaç vurmazlar.
aynı zamanda ya sev ya terket felsefesinin bulaştığı sözlükmüş anlaşılan.. bravo.

(bkz: gözyaşları içinde ayakta alkışlamak)
eksi nin yazar alımı kolpası bittiği zaman tekrar yükselise gecicek olan sözlük.
ek$i sözlük gibi görünen ama aslında öyle olmayan sözlük.
sol frame yerine sag frame istedigim sozluk bizimde diger sozluklerden bir farkimiz olsun demi..
ilginç bir hatası olan sözlük. ara sıra server bağlantısı kesiliyor ve 5-10 dakika kadar kesinlikle tepki vermiyor, sadece beyaz sayfa.. hergün 1-2 kere yaşanan bir hadise bu. sadece bana mı oluyor yoksa genel olarak mı böyle bilemiyorum.
gerizekalıların sol frame ve sözlüğü s.kmeye çalıştığı sözlük.
yazık oluyor.
bir ay öncesine kadar burası ne güzel bir yerdi s.ktiniz lan sözlüğü.

bende bu enrty ile size ayak uydurmuş oldum.. * *
geçen gün din bu gece metal-rap çatışmasından sonra,bugün hangi tartışmaya evsahipliği edeceğini merak ettiğim yer.Sevdim ama ben burayı.*
erkek yazarlarının %80 inin cebine 100 kağıt sıkıştırılıp derhal kerhaneye yollanması farz olan sözlük. akan salyalardan entry girilmiyor zira.

gençler bi rahatlasın hem..
derbiye bir gün kala futbol cellatlarının ortaya çıktığı sözlük. 6s' ler, f5' ler gırla gidiyor. bu öfkenin sebebini anlamak gerçekten çok zor. kime ne faydası var bilinmez.
not: maç başlığında yer alan bir nacizane tavsiyemi yazarlarına yinelemek istediğim sözlüktür. arkadaşlar, aramızdaki bilinç yoksunu futbol cellatlarını aramızdan çıkaralım, ağız tadıyla derbiyi takip edelim lütfen. *
kontör reklamlarini gözüme sokan sözlük *
iyisiyle kötüsüyle bolca zaman geçirdiğim, bana kattıkları için ve tanımamı sağladığı güzel insanlar için teşekkür ettiğim oluşumdur.

doğru ya da yanlış kişilerin görüşlerini net bir şekilde belirtemediği bir yer olmamalıdır uludağ sözlük, tabi büyük düşünüyorsa; öyle "aplikeyşıns" eklemekle büyük sözlük olamayacağımızı görmeliyiz.

insanların birbirini tehdidini ortadan kaldırmalıyız; görüşü "öyle" olanı, fikriyle "öteki" olanı değil de yazdıkları küfür, hakaret, tehdit içeren yazarların yazdıkları silinmelidir.

sol freyminden kalitesizlik akan, ama yine de güzel olan bu samimi sözlük; artık kendine gelmeli, orada burada yazılacaklardan çekinmemeli ve format dahilinde yazamayan, tükçe bilmeyen yazarlarına burada yerlerinin olmadığını göstermelidir.

uzunca bir süredir yazmış olduğum bu samimi sözlüğü an itibari ile terk ediyorum, ben terk ediyorum diye sözlük metruk mu kalacak? hayır. zaten (belki bir hafta, belki bir ay, belki de bir yıl sonra) geri döneceğimdir bu sözlüğe. haber veremediğim yazar arkadaşlarımın özel mesajları için ara sıra girecek ve onlara cevap vermeye çalışacağımdır.

böyle giderse eski yazarlarını kaybetmeye devam edecektir burası ne yazık ki.
umarım bu ifade de yanlış anlaşılmaz ve "sen kimsin lan, biptir git nuagoim" gibi bir yaklaşımla karşılaşmaz.

iyi eğlenceler,
iyi zamanlar...
(bkz: #2674446) gibi bir entrynin altına (bkz: #2674450) gibi bir entrynin girildiği sözlüktür. hayır söylemeyeyim milletin hevesini kırmayayım diyorum ama gönlüm de razı değil ki susmaya. oğlum insanlar okuyor lan yazdıklarını. burası babanın yazboz tahtası değil ki her aklına geleni karalıyorsun.
(bkz: eksi sozluk) (bkz: uludag sozluk)

(bkz: orijinalinden guzel olan coverlar)
cumartesi gecelerimin tek dostu.
yusuf kaplan ın bahsettiği paganografik çöplüğün de çöplüğüdür.
tahminimce server sorunu yaşayan sözlüktür. ya da bana mı öyle geliyordur bilemiyorum. ama 45 dakikadır açılmıyordu ve çok yavaşladı bunu söyleyebilirim.

(bkz: server durumu)
an itibariyle yazarlığının ilk gününü yaşadığım, aynı entrylere eşit sayıda iyi ve kötü tepki geliyor olmasından dolayı buruk bir şaşkınlık yaşadığım (ne demekse), yazar profilini hala çözemediğim; ve bu yüzdendir ki sebebini anlayamadan uçurulacağımı hisseder gibi olduğum, yine de bursamın özlemiyle yazarı olmaktan hiç bir zaman pişmanlık duymayacağım sözlüktür.
ırkcı söylemleri olan kullanıcılarının artarak adı gibi bir bölgenin sözlüğü olma yolunda hızla ilerleyen.
son 3 senedir cogalan ve biktiran yerli diziler başlığı ve altında yazan entryleri ile kalitesini gösteren oluşum.

(bkz: tebrikler)
içinde iyisini de kötüsünü de barındıran, fuck you james temasıyla beni benden alan, hiperaktif yazarlara sahip olan; düzenli olarak okuduğum iki sözlükten biri.

ayrıca gün itibariyle çaylaklıktan yazarlığa terfi ettiğim dutluktur.