bugün

Çeşit çeşit konularda kendi görüşlerimizi açıklayaabileceğimiz ve klavye dürrekliği yapabileceğimiz bir platform.
Yaş faktörü çok önemli. Adam bana "bu konuya liseye başladığımda bakacağım daha erken" diyor. Bu adam daha ilkokulda. Bundan am göt meme veya geyik dışında ne beklersin? O yüzden üyeleri suçlamak boşuna.

Birini suçlamak gerekiyorsa Zall. Prestij alanında çakıldık, rezil olduk bari para kaybetmeyeyim mantığıyla kimi varsa dolduruyor. Çok söylendi Zall'a, çok haykırıldı, görüyor okuyor üç maymunu oynuyor.

Sen ona sözlük kalitesi düştü diyorsun o gidiyor mobile şu uygulamayı getirdik diyor. Sen ona dışarda Uludağ Sözlük üyesiyiz demeye utanıyoruz diyorsun o gidiyor Sosyomat mıdır nedir eminim karısının bile izlemediği üç kişilik rating'e sahip programa çağırıyor. Sana o şarkının klibindeki gibi kulaklarını elleriyle tıkayıp lalala lalala lalala yok öyle bir şey lalal lalala diyor.

Burası böyle artık ya kabulleneceksiniz ya da benim gibi belirli süre ayrı kalıp ergen toksininden arındıktan sonra yine gelip stres atacaksınız; baktınız toksin seviyeniz yükseldi yine bir süre inzivaya..
görsel

bu ne lan bu ne!!!

çok uzun süredir aramızda maaşlı aktroller var, moderatörler uyuyor galiba, derhal silik yemeli bunlar.
Hahaha Ulan çok kıskanç adam var bu sözlükte. Gerci her yerde. En sevmediğim özellik. Bir de Pirana gibiler ibneler hemen linç ama piç olur bunların eti, yenmez.
özlemişim lan ibnecik *
moderasyonla en çabuk iletişime geçilebilen sözlük.

derdini yazsan bile insanıyet namına okuyup cevaplıyorlar.
Geldik ama bakalım. Federal kezolar rahat bırakırsa yazacaz çizecez.
Diğer şözlükler arasında çok fazla farkla kullandığım şözlüktür. candır, ciğerdir.
Maalesef akitlerin istilası altındadır.
Kopamadığım platform (bkz: çok seviyorum)
bunca sözlük arasında, en iyi insanların olduğu sözlüktür.
Kemalist ve ateistler olmasa daha kaliteli olacaktır.
Bildigin ergen yuvasidir. Yazarindan tut da trollune kadar, caylagindan moduna kadar. Dine ve kutsala saydiran ibneler bir tarafta, ataturk kemalizme giydiren gotoslar diger tarafta, daha baslik acmayi bilmeyen ilkokul terk picler otede ve en tuhafi ise liseli modlarin olmasi.

Aksamdan beri formata aykiri yiginla baslik aciliyor, hicbir modun sikinde degil. Ayni moderasyon gecen gun actigim bir basligi daha dakkasi dolmadan sol frameden kaldirmayi da biliyorlar. Basligi silemiyorlar cunku formata aykiri degil. Boyle de bir yonetime sahip. E oyle moderasyona, boyle yazarlar.
gerek önyüzünde gerekse data subdomaininde XSS açığına vs. sahip. Bulup pasladık zall bey'e.
Son zamanlarda tadı kaçan sözlük. Geceleri bir nebze kaliteli yazarlar kalıyor.
burdada liyakat sıfır. nedense şaşırmıyorum.
bazen bıkıp kaçasım geliyor ama normalde dışarı çıkmayan biri olduğumdan insanları tanıyamıyorum. sonra saf saf dolanıyorum. burada her türlü gerçekten her türlü insan var. bazen o kadar doluyorum ki. nefretleri ağır geliyor. ama olsun diyorum zaten insan gördüğün yok bak da insanları tanı. benim gibi bir asosyal için deney alanı adeta. kaç farklı insan çeşidi var ise hepsini bir arada inceleme fırsatı oluyor. deli etse de.
masaüstünden veyahut mobilden ''şifremi hatırla'' butonunu defalarca seçmeme rağmen her defasında yine şifre isteyen ve zorla reklam izlettiren sözlük. ayrıca moderasyona bir şikayette bulunulduğu takdirde en erken bir ayda cevap geliyor. son zamanlarda yeni yazarların gelmesiyle iyice foruma döndü. buna da bir çare bulunulması gerekmekte lakin herkes halinden memnun, kimsenin sikinde değil.
Uzun zamandır takip ettiğim, bu gece itibari ile kaydolup artık yazmaya başlayacağım sözlük.
2010 dan beri takip ederim kendisini. okur okur çok az yazarım. Son birkaç yıldır girmiyordum, uzun süre sonra girip sol framede şöyle bir göz gezdirince farkettim ki incisözlüke dönmüş olan platform.
verdiğim ''bkz'' ların içini doldurucak bir eleman atayabilir misiniz bana. kpss'den 70 üstü almış olsun. sigortasını ve maaşını ben halledicem.

(bkz: ) tanımları girecek birine ihtiyaç duyuyorum çünkü tanım yapmak çok sıkıcı.

T:bir istelk
farklı bir yer...

belli bir süre vakit geçirirsiniz.

sonra bi süre uzaklaşırsınız..

uzun bir aradan sonra tekrar gelirsiniz

burada yaşayan sürekli dönen bi hayat varmış gibi hissedersiniz..

siz yokken de devam eden,etmiş olan..

yokken çok şey kaçırdıgınızı düşünürken, geldiğinizde eskileri hatırlar hüzünlersiniz...

yazdıklarınıza bakarsınız ulan ne malmışım tarzı cümleler kurarsınız,hafifçe gülümsersiniz.
Ekşinin yazarlık onayını beklerken üye olmuştum hala üyeyim. Ekşiden de hala cevap yok zaten.
2007-2012 arası eğlendiğimiz , bilgiyi paylaşabildiğimiz oluşum.

günümüzde ise kalite yoksunu , troll paçozların sol frame'i parsellediği alan.
"felçli kuzenle ilişkiye girmek" başlığına yazılan " evet ben de felçli kuzenimle ilişkiye girdim" türünden bir entrye 4 artı verilen bir yer. gerisini siz düşünün. akıl, fikir, mizah.. çekilmiş durumda. bir salaklık denizinde yüzüyor. hani yıllardır denirdi ya "uludağ sözlük bitmiş" diye artık bu gerçek.