bugün

kalitesi başlıktaki entrylerle de kolaylıkla anlaşılacaktır.
potansiyeli olan bir durumdur. umutla takip ediyor ve bekliyoruz.
(bkz: resimdeki gözyaşları)
bursa maci 2-2 gibi birsey.
ama hiç kimsenin bundan haberdar olmaması.
amlarına koyayım ben onların, çok ayıp ediyorlar.
açık ve net doğru olandır. belki ekşi sözlük eskidir ama uludağ kraldır.
ekşi'deki tiplerin standart olduğu açık ve nettir. burada ne güzel her konuda çeşit çeşit troll var:
eşcinsel: merhaba ben pembe tolga
dindar kaslı kürt: hbbia
her konuda bir fikri olan: fikir muhendisi fikri
amaç tesbitcisi: morganize isler (ayrıca favorimdir)
şakirt: gecmis zaman olur ki
sözlük dediğin böyle olur diyorum vallahi. sözlük ortamı üniversite ortamı gibi olması lazım. tektip değil! her türlü siyasal görüş, cinsel tercih, ırk, dil, din farkı olabilmelidir.
neden hep en en en olma çabasında olunduğu sorusunu akla getiren durumdur. yahu belki adam ezik, senin burada yazdıklarını, paylaştıklarını, çeşitliliğini anlamıyor. o yüzden de burayı sevmiyor ve ona göre kalitesizsin. burda hep unuttuğumuz değişken olarak insan var arkadaşlar. yapmayın etmeyin. bir şeyi belki de enlerin eni yapacak olan şey mütevazi olup kendi halinde, övünmeden devam etmesidir. şimdi sorsan ekşi en kaliteli diyecekler çoğunluktur belki, nerden bileceksin? yapmayın etmeyin. *
sözlükte 2 gün takılan yazarın kendi iç sesidir.

teşekkürler.
görsel
(bkz: ironın çok komikmiş ironman)
paralel evrende vukuu bulan durum.
alo, yağlama yıkama mı orası?
(bkz: yaman şakacısın delikanlı)
uzun süredir soğuduğum sözlüğün gittikçe güzelleşmeye başlamasıyla farkettiğim realite...

am göt meme konulu, taşak kokulu entari üretgeçleriyle salyasından kuduz bulaşacak kadar pis yandaş ve cemaatçiler ayıklanınca baya baya düzgün insanlarla dolu, okunur entryler girilen bir platform halini almaya başlıyor ortam...

(bkz: yaşasın donuz)