bugün

(bkz: binecem üstüne vuracam kırbacı vuracam kırbacı) *
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
yedinci nesil yedinci nesil diye zırlayan birkaç yazarın söylemidir. yeter be kardeş.
sözlüğü muasır medeniyetler seviyesine getirecek olanlar sizlersiniz. *
(bkz: yedinci nesilin içtiğinden bizde istiyoruz) * *
(bkz: kıskananlar çatlasın)
(bkz: uludağ sözlük 7 nesiller sendikası)
voltran voltran voltran!!!!
(bkz: voltran)
bir yedinci nesil olarak katılmıyorum. otur oturduğun yerde diyorum.
(bkz: seni hiç sevmedim sütoğlan)
yeni olanın entry girme ve online olma hevesinin daha fazla olmasından kaynaklanan önermedir. *
bu zırvalamak neyin nesidir yahu biri kalkmış, en kral ben olacağım biri kalkmış ağayız paşayız.. Ah ziya paşa ne güzel söylemiş: ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz diye.. önce sakin olun pehlivanlar, ne güzel hırslısınız hırsınıza diyecek sözüm yok, emme komik oluyor yahu, mutlu da olacaksan sana bedava her gün karma veriyim, her yazdığını şakşaklıyım vallahi sorun değil yaparım yeter ki sen bi rahatla bi durul yeğen.. haa yeri gelmişken söyleyim, ben de 7.nesil yazarım, hep bu nesilde kalacağım eğer neslimi artırırlarsa, ne yapıyosun hacı böyle iyi falan diyeceğim...
(bkz: sen bizim gönüllerimizin popülerisin)
yanlış önermedir.

altıncı nesiller için de öyle diyorlardı, bi bok olmadı.
lider söylemine benzettiğim söylemdir.

ey 7. nesil!
birinci vazifen, uludağ sözlüğü, uludağ sözlük yazarlarını, özellikle klonlarından ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir..

(bkz: yok öyle bişey sen yanlış anlamışsın)
(bkz: kop gel)
tertipcilik yapmayın ula... Burası asker ocağı değil. Bende 7. nesilim ama kıdemlere saygı. Gün gelecek 12.nesillerde sAna saygı duyacak.

(bkz: zall a saygılar)
Bu başlığı açanı birileri kesin şahlandırmış...
bir 7. nesil olarak "hadi len ordan" diyecekken, birden "eziğin birinin" profilimden(öyle mi denir ona?!) girdiğim entrylere bakıp; "eh işte" basmasını hatırlayınca, "acaba doğru mu bu vatandaşın dediği? acaba kıskançlık mı söz konusu?!" diye düşündüğüm önerme. *
(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
bir nesil ki!
adalardan modalarda! hoppaaa!

sakin sakin. hepsi geçecek. gerçekten ve geçtiğinde çok rahatlayacaksın.
(bkz: ne bu şiddet bu celal)
96'lıların zekasının yardımıyla ergen sözlüğe dönüşümü destekleyen bir 7. neslin, 7. nesle hitabesi.
(bkz: halamın taşakları olsa amcam olurdu)
(bkz: gene ne varsa eskilerde var)
beklenen nesildir. "the chosen generation"dur hatta... zaten adı üstünde "yedi"nci. o nesil ki ortalığın amına koyacak, ekşi'nin duvarına uludağ yazdıracak, mazotu ve interneti 1 ytl yapacaktır.*

efrasyab 7. nesile başarılar diler...
(bkz: güç sizinle olsun) *