bugün

Ayarlar bölümünde sorun olan tasarımdır.
Normalde ayarları tıklandığında üst bölümde yer alması gerekirken, tamamen sayfanın en altında çıkıyor.
kötü ya da alışamadığım tasarımdır. umarım eski tasarım kaldırılmaz.
"ben" butonu eksik tasarım.
arkadaşlar bu sefer düzelmiyor.
Bildirimlerin sembolü dünya yerine türkiye olmalı.
eski tasarımın sıcak ve samimi havasını vermeyen, buz gibi soğuk temadır.
ne varsa eskilerde var diye boşuna söylenmemiş sözünü akıllara getiren tasarım olmuştur.
Baya baya aşmış kendini eski tasarımın monotonluğu yerine gayet modern bir tasarım gelmiş.
eski tasarım ben butonunda onuncu nesil, yeni tasarım ben butonunda dokuzuncu nesil olmak normal midir?
kötü yanı;
sol frame'in bağımsız olmaması.

iyi yanı;
aramasının gelişmesi. leb demeden leblebi olayı yani.
eski tasarımda entry okuyup yazarının alt kısmındaki nick e tıklanınca yazarın nick altı sayfası açılıyordu. yeni tasarımda açılmıyor. kullanım kolaylığı vardı belirteyim dedim.
facebook benzeri tasarım
yeni geçmeye çalışanlara "sen gelirken ben dönüyorum" dediğim tasarım. cidden dönüyorum eskisine. olmamış bu. cidden.
facebookumsu tasarım. beğenmedim.
benim fazlaca beğendiğim tasarım. Eskisinin yüzüne bakmam. Ama bu portakal temadaki, silik kısmındaki yazıları siyaha dönüştürün artık. gözümüze tecavüz söz konusu.
eksikleri olan tasarım hiç fena değil aslında ama kullanım kolaylığı alanında eminim yönetiminde farkında olduğu eksikleri var..
abi çok yavaşlatıyor lan. youtube dan video izlerken kaliteyi düşürürsün de video hızlı dolar ya, bu da aynı.

öyle bi zımbırtısı olsa, kaliteyi biraz düşürsek ama hızlı çalışsa olmamı ortaam ne dersin zallo?

ardahan da ferrari sürmek gibi bişe amk, araba güzel de gitmiyor ki..
nefret ettigim tasarim. aninda eski gorunumume dondum.
sürekli bir arada bulunduğunuz orta halli kızların zamanla afet-i devran olması gibi.
bi boka yaramayan tasarımdır...

sıç. bok...
girilen entrylerin de kutucukta takılı kalması cabası.
hâlâ eksikleri olan tasarımdır.

entry yazan yazarı sorgulamak isteyip soru işaretine tıkladığımızda yazar penceresi açılmıyor. yine aynı şekilde entry numarasına tıklayıp link almak istediğimizde herhangi bir sayfayla karşılaşmıyoruz.

hem banner kısmındaki butonlarda hem de sağ bölümde yazılı olarak aynı şeyler var. örneğin istatislik butonu koymuşsun ama sağ üstte yine "istatislikler" bağlantısı var. gereksiz bunlar.

o bildirimler butonunu da kaldır Allah'ını seversen. istemiyoruz bildirim falan.

"bugün", "dün", "ukte" falan olan yere ekşi'deki gibi daha fazla ana başlık istiyoruz.

bazı arkadaşlar facebook temasını değiştirebileceğini düşünemediği için "yeni tasarım" a tıkladığınızda başka bir tema aktif olmalı ki direk "facebook sözlüğü de mi satın almış lan?!" tepkisi vermesin. tamam ilk başta ben de bu tepkiyi vermiştim, yapacak bir şey yok.

bak en önemlisini unutmuşum.

görsel

gördüğünüz gibi renklerde sorun var. yazılanları okumak için termal kameraya muhtaç bırakmayın bizi. bak hiç üşenmedim, görüntü aldım. her şey uludağ için. ona göre düzeltin bunları ha, kontrol edeceğim sonra. (bkz: swh)
haci renkler olmamis, az orjinal olun. herkes mavi beyaz kullaniyor zaten siz farkli kullanin...
hiç beğenilmeyen sözlük şeysi.çok kötü olmuş yahu bu.*
içinde her zaman bir "eski tasarım" butonu olmasını istediğim tasarım. güzel olmamış.