bugün

sadece gençleri eğlendirmeyen partidir. ayrımcılık yok bizde. işte uludağ farkı.*
görsel
güzeldi. Yiyecek gibi bakan hatunların, eküri min laf atmasıyla kafalarını gökyüzüne kaldırıp burun delikleriyle diyalog kurmaya çalışmaları takdire şayan dı. Keza fiziği düzgün olup samimi ve sıcak davranan bayanlarda vardı. Ne demişler, götü yere yakından kork.
sevgilisini götürmeyen yazarların başına bela olmuş zirvedir.
açıkçası şahsımı şaşırtan zirve olmuştur. bu kadar bayan uuserın katılacağını ve bu kadar güzel olacaklarını tahmin etmiyordum. tamam lan yalan söyledim. o kadar da güzel değildi, ama bazı ablalar cidden iyiydi. alayına selam ederim, wink.
mekanın havasız olması ve o plastik bardaktaki iğrenç bira olumsuz notlarım.
luxus gayet eğlenceliydi, kalabalık geç de olsa onlara eşlik etti. f.d. ise her zaman ki gibi on numaraydı. üşüyoruz lavinya reyis.
gelmeye çok niyet edince beklenen aksilikler beni kırmayıp bir bir karşıma çıkarak "gününü geceni sikmeye geldik" sloganıyla başarıya ulaştılar.neticede kendim için fazla değil ama gözleri kapıda yolumu gözleyen kızlar için bir hayli üzüldüğüm zirvedir.
katılımın daha fazla olacağını düşünmüş olsam da en azından sıkış tıkış olmadığı için daha iyi olmuş zirve.
en azından kendim ve beraber gittiğim arkadaşlarımla (saipsiz, peakseasonsurcharge, funkymonarch) biz eğlendik kendimizce.
nicklerini pek hatırlamasak da güzel insanlarla tanıştık.
barmenin çekirdek ikramı, moderatörlerimizin yakın ilgisi, zall'ın sohbeti, zall'la konuşurken serkan inci'nin birden dalıp anan zaaa diyerek bağırıp bizi dumur şekilde bırakması, ismi lazım değil bir arkadaşın kendisine içirmedik diye bütün biralarımızı dökmesi derken güzel bir geceydi.
experimental'le yine son dakikalarda karşılaşmış olsak da kısa da olsa sohbet etme imkanımız oldu.
biberli nohut ezmesi bul lan beni.

buradan yardımsever sivil polislere ve kimdir nedir bilmediğimiz o kibar beyfendiye teşekkürlerimizi gönderiyorum.

mekandan sonra gittiğimiz çorbacıda bizi doyuran hayvan herife çok kötü borçlandık. şimdi hepimiz işe girdik, parayı denkleştirmeye çalışıyoruz.
Sözlük açısından kaynaşma ancak ve ancak bireysel bir durumdu ki şöyle anlatayım, yaka kartı takanlara gidip bakmak veya merak ettiğiniz kişiye gidip yazarmısın diye sormakla mümkündü veya dikkat çekip birilerinin ilgisini çekmiş seniz o gelip bakarsa neyse efendim gecede luxus değişik bir tarzdı fakat biraz sıktı diye bilirim aslında bizim ağır yazarlar sıktı ne o arkadaş herkes ne kadar ağır abi ve ablalarmış en ufak bir hareketlilik yoktu arada 3 kişi bir zıpladı ayak uyduralım demiştir onlarda tepki görmüş, aşağılanmış gibi olmuş okuduklarım kadarı ile iyide biz ne tanışmaya nede eğlenmeye gitmediysek ne için gitti? Hadi ben ve arkadaşımla biraz sıkıldık, biraz eğlendik fakat beklendiği gibi geçmedi bizim içinde feridun düzağaç dinlemek bize iyi geldi her ne kadar aşk koksada şarkıları...

3 kız ve 1 erkek arkadaşları olan kız grubu vardı içlerinden biri ile bayağa bir bakıştık gülüştük derken çıkıyorlardı kızla konuşuyım dedim lan kaşar erkek arkadaşın var ne bu kırıştırmalar diyecektim arkadaşım hatta boşver dedi yok lan dayanamam böyle dedim gittim kızın kolundan tutum sonra baktım çekti kendini uzatmadım ne bok yerseler yesinler dedim geceye geri döndüm başka kızlar geldi konuştuk ortam iyiden iyiye kötüleşti soğuk bir ortamdı herkes uzak ve saçmaladı açıkcası. Bizde çıktık arkadaşla başka ortamlarımız vardı oralara geçtik ne olduysa orada oldu kızsa kız, gece ise geceydi iyikide çıkmışız kızlar çıkmadan yetişmişiz o kızlarla hafta sonumuz neredeyse full geçti uludağ sözlüğe teşekkürler geceye gelmesek buda olmazdı heralde...

Kız ortamına dair izlenimlerim;

-Hatta gece 01:30 civarı bir kız vardı sahne önlerinde kıvırcık sarı saçlı hoş biri dene bilir onun etrafında çok erkek vardı merak ettim kim diye gittim baktım yaka kartına o da benimkine ve bana dediki bu geceden sonra yarın hiç bişey hatırlamayacağım dedi, bende güldüm ve inan bana bende hatırlamayacağım dedim cidden tek hatırladıklarım bu o yazar kızcağız hakkında.

- Birde 3 kişi olarak dolanan kız grubu vardı içlerinden biri esmer gözlüklü, kırmızı ceketli, diğer ikisi sarışın yada kumral gibi birşeylerdi gece gözü ile... sonra bu kızlar bir ara barın önündeki balkon gibi yere bizim yanımıza geldiler ben oturuyordum baktım bir kez ve luxus' a devam ettim tempo tutmaya derken kızları alt katta gördüm yanlarında bir sapık yazarımız sahneye sırtı dönük kızlar da rahatsız oldu tabi kaçtılar oradan sonra ne olduar hiç bilmiyorum. Yanlız o kızlar bir ara kırmızı ceketli, gözlüklü arkadaşlarını sap gibi bırakıp çıktılar kız sizi çok aradı ya üzüldüm yavrucağa.

- kız ortamı mı aradınız eğlencemi diye düşününce benim tek derdim yazar arkadaşları tanımaktı erkek yazarlarla konuşmadınızmı derseniz konuştuk tabi ama kız kız demişsiniz ya izlenimlerim bunlar herkes kendi kafasını yaşıyordu açıkcası tanışmalar daha iyi olabilirdi isterdim bir kaç erkek yazar arkadaş edinip sözlükte kanka olarak takılmayı fakat biz geç geldiğimizden kafalar bir milyondu pek arkadaş ortamı değilde ancak rakısına meze olurudum oldumda sorun yok içtik eğlendik ve sıkıldık gittik bu kadar. Fakat inanıyorum ki çok daha iyi olabilirdi yazarlara ağırlık verilip kaynaştırmalar şamatalar olabilirdi.
fotoğraflarda görünen gözlüklü kıza aşık olunan zirvedir efenim.* *
ay sonu ve parasızlık nedeniyle katılamadığım zirve olarak aklımda kalacak. ne biçim tarih seçtiniz olm.
üç kişi gidip, tepinip tepinip feridun gittiğinde çıktığımız zirve olmuştur. hiç bir yazarla tanışmama kısmını nasıl başardık bilmiyorum ama sanırım bu bizim kendi kendimize eğlenme olayını abartmamızla ilgiliydi.

yazılanları şöyle bir okuyunca şaşırdım, çünkü gayet güzel insanlar gayet güzel kadın yazarlarda mevcuttu, gerçi bunun ne önemi var, orası bir sevgili bulma kaynağı mı olmalıydı o kısmı hiç anlayamadım.

müzikler güzeldi ki ezelden beri lüxüsü severiz lakin benim sözüm o iğrenç biraya.

bu birayı alkol niyetine sunan kişiler size laflar hazırladım. plastik tadında ne idüğü belirsiz bir şey sunuyorlardı. bunun için kınıyorum. sayelerinde her sigara içmeye çıkan barın önündeki büfedeki otoriter amcayı gülümsetti..

feridun u çok sevdiğim içinde hemen affediyorum.

ayrıca o teyzeleri çok merak ediyorum, ne zaman kafamı çevirsem sanki göz göze geliyorduk..*
fotoğraflarda gördüğüm her kıza aşık olduğum zirve.

lan ben burda sap sap takılıyoruz sanıyordum ne hatunlar varmış be... (bkz: sözlük bana kız bul lan allahsız)
malesef katılamadığım zirvedir.
bu nasıl zirve lan?

bu başlıktaki tüm yazıları tek tek okudum. kimse sevişmemiş, ayılan bayılan yok. imdat beni mıncıklıyorlar diye bağıran bile olmamış. böyle eğlence mi olur lan? yok yaka kartı ufakmış, yok ortam karanlıkmış, yok kızlar çirkinmiş.

ulan elinizdeki imkanları değerlendirseydiniz ya. her kes barmenin işediği biralara falan mana bulmuş ( evet bende barmenlik yaptım, ara sıra işeriz biz. tuvalete gitmek zor oluyor amk)

hülasa eğlenceyi kendiniz yaratacaktınız aga. ne bileyim ayak üstü salca ile sevişip sonata'nın beresini kapıp kaçacaktınız. anan zaaaaa diye bağıran serkan inci'ye kalabalıkta pandik atacak yalandan yere tavana bakıp ıslık öttürecektiniz.

bi şekilde eğlenecektiniz yani. gitmeyen yazarlardan biri olarak ben bile pişman oldum amk. buradaki yazıları okudukça yuhhh dedim. sadece biri hariç. ( o pistin ortasında kızla yiyişen o çifte) ona helal olsun. iyi eğlenmiş ibne.

köşede sik gibi dikilip bira içen sen!

sana haram olsun

gittin de noldu göt. muhahaha oh olsun sana.
hoş bir zirveydi. ancak her tarafta yiyişen çiftleri kıskandığımdan erkenden çıktım. lanet olsun böyle sözlüğe * *
katilarak cok eglenigimiz zirveydi.Butun gece ellerinde fotograf cekenlerin fotograflari nereye yukledigini ya da ne amacla kullandiklarini da ayrica merak etmekteyim.Bu tur zirvelerin daha sik yapilmasini temenni ediyoruz.
kayıt olduk, kendimizi cuma günü akşamına hazırladık ve katılamadık. yazılanlara bakılır ise "neden böyle yaptınız, gelmeyin yaaa der gibi icraatlarda neyin nesi?" diyecek iken pek üzülesi bir durum da yokmuş, anlaşılan.
Kocaeli'den zirveye katılmış, 2 misafiriyle birlikte sonuna kadar eğlenmiş yazar kişisi.

en büyük arzularından birisi olan luxus klarinetçisi kamucan yalçın ile tanışmaktı ve bunu başardı. bununla da yetinmedi, kamucan'dan kamışını aldı ve birlikte fotoğraf çekildiler. kamucan'ın şahsına söylediği güzel sözler ise aralarındaymış cıck cıck...

lakin belirtmeden geçemeyeceğim biranın yarısı suydu, o mekanda normalinde bira ücreti 8 tl diye biliyorum değilse düzeltin, 3 tl düşmesinin nedeni biraya su karıştırılması değildi umarım!

sonuç olarak üç aşağı beş yukarı bu zirve bana almak istediğimi sundu. memnuniyet kat sayısının da gidilme amacıyla doğru orantı içinde olduğunu düşünüyorum.
fotograflara baktığımda, acaba zirve diye başka yere mi gitmişiz lan biz? Diye düşündüren hede. Salça ile barda muhabbet etmesem, serkan inci ile vodka çekmesem, harbiden burada olduguma inanmazdım.
sato gelmediğinden ben de tek başıma gitmek istemediğimden katılamadığım zirve olmuştur.
[http://inciswf.com/1302803070.swf]
muhabbetle nice zirvelere.
saati uygun olursa katılmak istediğim zirve.
murat bozun alt grubu olarak soadın katılacağı zirve.
olup bitmiş zirve olmasına rağmen bazı arkadaşlar ısrarla katılacağız diye diretmekte. nasıl katılacaksınız amk zamanda geriye mi gidiceksiniz.
zaten bursada değil yeaa zirvesi.