bugün

eski tasarıma geçişin her zaman serbest olması.
Açılan başlığın ve başlıktaki entrylerin görüntülenme sayısı geri gelsin.
mobil sayfada görsellerin ayrı pencerede açılmasını sıkıcı, sayfadaki hareketi yükseltecek şeyler eklemek daha anlamlı olurken azalmış. sayfa oynamalı, isteyene de sade tasarım seçeneği sunardınız. noktanın bile zıplaması lazım şurada. bunlar gelişimdir. yenilikçi olmak lazım. bir ileri, iki geri değişimler var. akışta sevmediğim başlıkları orada tekrar görmememi sağlayacak bir şeyler olabilir çünkü çok fazla ergen başlık oluyor. tercih edebilmek isterim, özgürlük seçenektir.
Sorunun sadece tasarım olduğunu düşünüyorsanız, yanlış düşünüyorsunuz.
giden ve gelen mesajlar ayrı ayrı görülebilsin.
eskideki " yazar profili " tablosunu yine kolayca görebilelim.
aman tanrım...
ben mi yanlış okuyorum yoksa bir moderatör başlık açmış ve uludağ sözlük ile ilgili bizden tavsiye mi istiyor?

yıllar sonra birileri sözlükle ilgileniyor sanki.

vay anasını sayın seyirciler.

titanik koş lan ibiş koş...bak da gör eski günlerden bir esinti var sanki...

neyse, uludağ sözlük 2022 tasarımı geri bildirimleri konusuna gelecek olursak, benim herhangi bir geri bildirimim yok. zira ben konvansiyonel insanım, gelenekçiyim, o yüzden eski tasarımı kullanıyorum, yeni tasarıma hiç geçmedim, kurcalamadım bile, beğenmedim zira. o yüzden herhangi bir geri bildirimim yok...
şu her taraftan fışkıran videoları ve reklamları kaldırın!
her bu tür reklamla karşılaştığımda sözlük sahiplerinden başlayıp, çalışanlarından ve hatta Server isletmecisinin yarı iletkenini üreten viyetnamli is adamına kadar içim rahatlayana kadar saydırıyorum haberiniz olsun.

içimizden ne sözlükte yazmak ne de girip bi entry okumak geliyor.

bir başlığa giriş yapana kadar enigma makinesi sifrelerini birçok kez çözmek mümkün.

emeğe saygı duyan bir kullanıcı olarak şunu söyleyebilirim.
ellerinize sağlık. millet on adım ilerlerken siz geriye gidiyorsunuz.
-ekranı ikiye bölüp kullanınca eski temada sol frame ekrana gelirdi bir başlığa girince. şimdi bir başlığa tıklayınca sol frame sığmıyor ekrana.
-mobilde aşırı reklam var
-mobilde ilk açılışta eski temanın mobil versiyonu açılıyor. yeni temaya geçmek için gelişmelerde zall'ın paylaştığı linkten seçmek gerekiyor.
Silik yazarların profilini görememek üzücü. Eski tasarımda "m." Olunca gözüküyordu. Hatta o masaüstünde de gelsin. Eski hesabıma bakıp huzünlenmek istiyorum.

Bi de eksi sayısı gözükmeli. Eksi oylardan datmin olan hayvanlarız.
- eksi oy sayısının direk görünmemesi.
- entry okunma sayısının yeni tasarımda olmaması.
-resmin direkt gözükmemesi.
Appler ile ilgili hala çalışılmalı diye düşünüyorum. Sikko sebeplerden programdan atıyor açık çok fazla.
eksi oyları görememek çok saçma. yazarların feedback aldığı en büyük ölçülerden biri bu. sırf bu nedenle bile eski tasarıma geri dönülür. bu arada ben eski tasarımda kendi sayfamı ve yazarların sayfalarını masaüstü görünümde görüntüleyemiyorum. önceden böyle bir problem yoktu. herkesi yeni tasarımı kullanmaya zorlamak için mi yapıldı acaba?
ne yaptınız aq tasarıma? ulan reklamdan giremedim, bir de eski tasarımdaki takip olayı alt üst olmuş. madem ben takip ettiğim yazarların entrylerini tek menüde açıp göremeyeceğim, niye takip ediyorum? tanıyamadım 2-3 ay önceki sözlüğü. resmen piç etmişsin ismail ekşiye benzicem diye. o reklamlarını al sakla. adblock browser kurdum sayende. sikimde değil reklamlar. görmüyorum ki. peh.
yazı yazma kutusu bir garip. insanı yoruyor, sürekli aşağı yukarı gidip geliyor. olmamış. bence eskisi daha iyi, o gelmeli
beyler eski tasarıma geçebiliyorsunuz çok da şey yapmaya gerek yok.
eski tasarıma geri dönülsün .... tabii " burada muhalif yazılar yazılıyor , bir
şekilde bu sözlüğü budayalım , seyreltelim " . maksat belki de budur ...
bildirimlerin yeni sayfada açılması çok kötü olmuş. lütfen eski haline çevir zall cım.
geri dönüşleri gerçekleşecek mi gerçekleşmeyecek mi merak ettiğimiz bildirimler. mesela tema sayısı artacak mı ? zirvebox eskisi gibi aktif olacak mı ? rastgele, ukte, bir gün butonları geri dönecek mi ? umarım gerçekleşir.
bir de entry girince eskisi gibi başlığa dönsün.
Ekşi sözlük gibi yapın işte işleyiş şekli olsun tasarımı olsun..
Sol freymde ikinci sayfaya geçemiyorum. Yani öyle bı buton yok. Benjamin button da güzel film. ikinci sayfa sorununu kimse dillendirmemiş, bende mi sorun var ki.
ikisi de kalsın ne kadar sistemsel bir yük olabilir ki, artı bir de eski temanın gece modu falan yok, çok saçma. He bir de bu koyu gri tema haricinde amoled siyahı, simsiyah, dapdarkk, #000000 color seçenek olarak sunulsa ekstra hoş olurdu.
yeni tasarımınız sizin olsun. eski tasarımda profillere giremiyoruz, onu halledin yeter.
Entry sekmesi geri getirilmeli. Sözlüğe girdiğimde başlıklarda bir şey bulamadığımda alternatif başlıklar bulamıyorum ve daha önemlisi takip ettiğim yazarlara seri oy atamıyorum. Seri artı oy benim için bir fantezi. Teşekkürler.
Sallanmadığımızı iliklerimize kadar hissettiren geri bildirimlerdir. Buraya yazacağımıza içimizden geçirelim daha iyi.

Ftp şifresini verin ben yapayım bari.