bugün

Sen de ekşiye git o zaman kardeş?

rte savunucusu değilim: not
Burada sürü psikolojisi yok. Herkes düşüncesini özgürce ifade edebilir. Begenmeyene nereden çıkış yapılacağını öğretecek değilim.
Daha çok çekingenlikten ortaya çıktığını düşündüğüm karşılaştırma. Sözlükdaşlarıma şunu da söyleyeyim korkmayın kardeşler korkunun ecele faydası yok, ölümden de öteye köy yok memnunsan(ki zekandan şüphe ederim) savun hatta mümkünse sus! Memnun değilsen isyan et.
Bir diğer seçenek için
-insanlar iktidar hırsı için ölmesin diyorsan isyan et,bağır,lafını esirgeme.
-insanlar iktidar hırsı için ölsün diyorsan sus ve hesap soracağımız günü bekle.
Not:Cumhurbaşkanına hakaretten davası olan sözlükdaşınız.
Ulusözlük tabanından kaynaklı durum.
% 80 e yakın Milliyetçi yazarlara sahip bir oluşum burası.

çoğu milliyetçi gibi giZli bir rte hayranlığı var bunlarda. Öyle olmasa adamın her fırsatta düşmesine engel olmazdı.

Tabi körü körüne eleştiriden bahsetmiyorum.
hakkını vererek.
Ulu sözlükte her düşünceden adam var
Ekşinin geneli sol ve sosyal demokrat olduğu için normaldir.
hayır eleştiriliyor. ekşinin fikri sabit diye öyle gözüküyor.

örnek; siz ekşide terörist başı selahattinin eleştirildiğini gördünüz mü? azıcıkdır. onu geçtim siz chp nin eleştirildiğini gördünüz mü? göremezsiniz tabi. bu sözlük mhp sözlüğüdür eğer siyasi olarak isim koyulacaksa. mhp ye laf eden ve hdp yi seven burada barınamaz. benim gördüğüm bu sadece kendim demiyorum.

not: hatırlatmak isterim bu başlığı açan kişi günde 10 kere türk ve türkiyeye küfür eden birisidir yani.
yazalım mı illa mına koyum tayip.
edit: - yemedik akgençlik daha burayı ele geçirmemiş beyler.
Ciddi anlamda bilgi ve görüş sahibi olmayan insanlar başkalarından öğrendiği cümleleri etrafa kusar.
Bunu da eleştiri sanar ki dayanak alabileceği tek şey facebook sayfasındaki onu galeyana getirebilecek birkaç resimden öteye gidemez.
Ekşi dediğiniz yer ise herşeyi ama herşeyi bel altı düstur vasıtasıyla eleştiren , sözcü gibi onda dokuzu çamurlama amacı güden alakasız kaynaklı yerleri tercih eden yazarların sözlüğüdür. Saygı duyarım. Kendine göre sebepleri vardır birşeyi eleştirmek için ama kendi cümlelerin olsun.
Bilgi, görüş ve çıkarımları varsa buyursun istediği kadar eleştiri yapsın. Öbür türlü entry kalabalığından fazlası değil.
Asıl cevap : Evet uludağ bu yönden daha temiz.
ulan hahahaha.

kahkaha attığım yakınma sözü.

anketlerinde %60 CHP çıkan bir sözlüğü ornek alıp gelmiş burada niye RTE elestirilmiyor rorore diye ağlıyor adamlar.

eksiyi baz alıp seçim sonrasında "kim veriyor bu oyları yeaaa" moduna giriyorlar bir de bu tipler.
terbiyesizliktir.

kardeş ctrl w ye basınca ekrana otomatik olarak rte ye edilebilecek küfürler düşüyor.accayip kullanışlı.
ekşideki eleştiri değil. hakaret küfür aşağılama. salya akıtma havlama böğürme kusma sıçma.

uludağda niye olsun.
eleştirmek ve uludağ sözlük.

burada "eleştiri" denen şeyi hakkıyla yapabilecek bir avuç insan var hepi topu.

onlar da zaten sağ - sol diyerek birbirlerini yemekle meşgul.

onun dışında sağa sola sadece küfür edip "tarafım belli olsun" kafasında yazan aptallardan herhangi bir şeyi eleştirmesini bekleyemezsin.

onun kapasitesi, bildiği 3-5 ideolojik terim ve bolca seviyesiz küfürden ibarettir.

ister beğenin ister beğenmeyin, isterseniz de sadece tek taraflı adam alıyorlar deyin ama ekşi sözlük taraflı bir politika izliyor olsa da o tarafın nitelikli insanlarını seçip alıyor sözlüğüne.

zall efendi gibi "serbest bırakılan bir sözlük bu kadar tek taraflı insanlarla dolmaz, kesin ip vardır" diyerek kendi çöplüğünün kokuşmuşluğunu göz ardı etmiyor ve mıntıkasını temiz tutuyor.

bunu diyen zall efendi kendi sözlüğünde yazan yazarları sağ ve sol diye ikiye ayırıp bir parmak hesabı yapsın bakalım.

aradaki uçurum söylediği sözleri ona yutturacak mı yutturmayacak mı?
Neden rte de başka biri deil demekki adamın yaptığı köprüler okullar hastaneler bazı avrupa özentisi ermenilere çok koyyo. Eğer koyyosa gidin ermenistanda yaşayın lan o zaman.