bugün

entry'ler (1291)

sözlük kızlarına şiirler

Kaç zaman oldu gelmeyeli
Özledim sizleri görmeyeli

Yine sol elimle geçiriyorum yazı
Yaz bana buluşalım sözlük kızı.

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

Şöyle kanalların keşfedilmesi lazım.

https://youtu.be/sEX5Q84-EzU

bu gençlik nereye gidiyor

Günü idare edemeyenlerin geleceği kurtama görevini gençlere ihale ederken yakındığı serzeniştir.

sözlük kızlarına şiirler

geçmiyor corona günleri sensiz
bırakma mesaj kutumu habersiz
aklıma gelir uykum kaçar yersiz
ne güzelmişsiniz meğer siz

adriana lima gibidir pek azı
bakıp elimle öttürürüm sazı
böyle geçmesin kimsenin yazı
At fotoyu coşalım sözlük kızı.

beyaztrollden ilişki taktikleri

krizler aslında güzel bir fırsattır, yapmamız gereken doğru soruları sormak örneğin corona yüzünden hoşlandığınız kız evden çıkamıyor bu durumu nasıl lehinize çevirebilirsiniz ?

Bazen empati yaparak akıl edemediğin şeyleri farkediverirsin kendini karşındakinin yerine koy ve duymak istediği şeyleri söyle.

selamın aleyküm sözlük

Uzun zaman oldu girmeyeli buralar boşalmış görmeyeli.

deu

Makine mühendisliği okuması insana her anlamda zevk verir inek bir öğrenci olmazsanız sınıfta kalmamak kacınılmaz çok iyi hocaları vardır ve okurken Depark gibi bir avantaja sahip olursunuz yalnız çoğu okulda olduğu gibi çok gereksiz hocalar burada da mevcut.

Fırsatınız varsa erasmus w&t yapın taktiğe gerek kalmıyor.

Uzun bir aradan sonra edindiğim tecrübeleri ve numaraları elimden geldiğince sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

ağza boşalmak

Ne kadar saygıdan yapmak istemesemde karşı tarafın denemek istemesi hoşuma gitmedi değil herkese nasip olmaz ama imkanı olan varsa şiddetle önerilir.

sevdiginiz kisiyi engellemek

Yazdı mı acaba dersin içinden ama boşalmış kadar bir rahatlama verir insana.

bir sözlük kızı ile sohbet etmek

Izmirdekiler eklesin kovanda bir bavyera ısmarlarım.

erkeklerin zeki kadın sevmemesi

Bir miranda kerr olduktan sonra yesinler zekayı ama ondan burada olmadigi icin eş dediğin işin çıktığında gözünü arkada bırakmamalı sen kadar akıllı olmalı.

cinsel itiyaç

Türk toplumunun ortak problemidir maalesef ki Türk toplumu bunu mastürbasyon ile gideriyor siz sevgilinizin başka birisini izleyerek mastürbasyon yapmasına izin verir miydiniz ?

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

görsel
before var birde after ekleyelim.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

görsel

hey gidi günler

karşıdan kız gelirken sevgilisine yapışan kızlar

aynısından iki cinste de vardır herkes zombi gibi tuttuğunu avlıyor sanki aptal sürüsü (böyleleri izmir'e gelmesin)

türk kızlarının vakit kaybı olması

Genelleme yapmak yanlış istisnalar elbet vardır biliyorum ama maalesef ki büyük bir çoğunluk böyle hayatları boş geçtiği için bu boşluktan dolayı gereksiz davranışlar gösterirler üstelik birçoğunuz da kezban üzgünüm kızlar.

dinlenilen şarkının en vurucu kısmı

Katatonia unfurl ama live olanı gözlerini kapatıp dinle sadece her saniyesi güzeldir.