bugün

zall'ın yutuptan izlediklerini bize de izlettiren site.
kota siken sözlüktür. sunucu sıçtıkça paso aptal aptal video kaktırıyor lan. ya arkadaş bana ne placebo'dan, sergio leone'den? var dns ayarları istersem giriyorum zaten youtube'a? zarar mısın, ziyan mısın, manyak mısın be uludağ-sözlük?
yobaz olmayan aydın modlardan sonra fenerbahçeli modların kafalarına göre girdi sildiği yerdir.

Ek: fenerli demeyi moderasyon hakaret olarak algılamış silinmiş girdi.
gün itibariyle yazarlarını klip manyağı yapmış olan sözlüktür. sol frame de ma baker dinliyorum , sağ tarafta iyi kötü çirkin izliyorum. ben e tıklıyorum oh başka bir klip.
walla çok şugar bir durum keyfim pek bir ala maaşallah.
az bekle, patlamış mısır alıp geliyorum dediğim sözlüktür.
sol frame i görünce kendimi yusuf yusuf hissetmeme sebebiyet veren sözlük. tırstık oğlum.
gece 00:00 dan sonra emanuella serisini göstermesini beklediğim sözlük. tutti furitti de olabilir.
yazaları 00.00 a kitlemiş sözlük, zall sana güveniyoruz lan, nokta kıpkırmızı olsun.
tarih 18 haziran 2009. saat 00.53 civarı ve sözlüğün sol frame'inde şu anda ne islam ne evrim teorisi ne ateizm ne de herhangi bir peygamber var. inanılmaz bir mucize.
yazarlarinin kulturlu, belirli bir siyasi goruse sahip, enfes muzik yelpazeli insanlar oldugu sozluktur. ulan bazen dusunuyorum iclerindeki tek yuzeysel ve bos insan ben miyim diye... bos olmanin bu kadar fark yaratabilecegi baska bir ortam bilemezdim.
geceleri tadından yenmeyen sözlük. bir nebze de olsa, akşam saatlerinin monoton başlıkları * * yerini okunası başlıklara, ayar vermeye dayalı entryler ise yerini daha samimi entrylere bırakıyor.
gün itibariyle sol frame akmayan sözlük.
150 kişi ne yapıyor
kalite açısından diğer sözlüklerden daha iyi kanımca.
er meydani. vatan kurtarma yeri. hoyda bre.
türkiyedeki 3 büyük sözlükten biridir.
sol frame den gördüğüm kadarıyla abaza yuvasına dönen sözlüktür.
gün itibariyle yazarlarının nedense ateiste sataniste sardığı sözlük. işiniz gücünüz mü yok lan?
bir derdim var bölümünün çaylaklara neden kapatıldığının kanımca bir nedene bağlanması gereken sözlük.
şimdiye kadar sözlük formatıyla alakalı hiçbir nedenden çaylak olmamış biri olarak bana ne di mi? değil işte. hay lanet olasıca hak anlayışıma ne diyeyim ben. yahu insanlar burada bir şekilde emek verip, bir şeyler yazıyorlar. ama iyi ama kötü, burayı çeviren biziz. siz de buranın düzenini sağlayan, karar verenlersiniz. burada verilen kararların doğruluğunu yanlışlığını konuşmak gayesinde değilim. insanız, hatalar olur, olacaktır, olmalıdır. doğru bu şekilde ortaya çıkar. bu doğrultuda da mesela herhangi bir yazar için verilen çaylaklık cezasının da hatalı olup olmama ihtimali vardır nihayetinde. ve siz bu durumda daha ne olduğunu bile anlamadan çaylak yapılan bir yazarın size ulaşmasını engellerseniz, bu ne derece mantıklı olur? bu; halktan kopuk yaşayan politikacı tavrına benziyor. beyaz saray'da oturup, etrafına kalın kalın duvarlar örmek gibi. yapmayın. hepiniz bizim aramızdan çıktınız oraya. insanların size ulaşmasını engellemenin mantığı nedir?
kötü yazıların döküldüğü bir çöplük. buranın suçu değil.
(bkz: buraya çöp döken eşektir)
eşeklik yapana çöp dökülen bir mekan.

(bkz: buraya işemeyin ulan)
http://img479.imageshack....kmilletiadildirkj5uy4.png
içine koyverip gidenlerin yaptıklarını kabul edip peşi sıra yardım etmekte olduğumuz yer. oysa buranın üstünü yeniden toprakla kapatıp, her yere çiçekler ekebilirz gibi geliyor. bir iki de iyi bahçevan buluruz olur burası güzel bir bahçe.
an itibarı ile 5063 ziyaretçisi olan sözlük. aynı an itibarı ile itü sözlükte 1388 ziyaretçi var.

bana niye bu kadar ilginç geldiyse bu fark artık.
yazarlarının çoğunun öss ye girdiğini düşündüğüm sözlük. zira sol frame e bakınca beyin mıncıklamasının izleri açıkça görülebiliyor.
boşalma yeri. bir nevi çöplük.

29 mart tarihinden, yani seçimlerden beri yazdığım ilk yazı bu. sen kimsin lan armut? banane bunun senin bilmem hangi tarihten beri yazdığın ilk yazı olduğu gibisinden tepkisel cümleler kuran sidikli kullanıcılar da olacaktır. lakin sözlükte az da olsa yazmaktan vazgeçip okuma moduna aldığımdan beri kendimi, kıytırık kullanıcıların sol bölmeyi kaplayıp, söz konusu alanı, nefretlerini kustukları, apış aralarındaki eziklikleri unutmaya çalıştıkları, sosyal hayatlarındaki piç imajlarını tazeleyecek sikik başlıklar açtıkları, toplumun genel kabul görmüş görüşlerine ( sırf muhalefet olma çabalarından ötürü )insan aklının alamayacağı, belirli bir zeka seviyesinin üstündekilerin anlayamayacağı yorumlar yaptıkları bir yer haline getirmeleri sinirlerimi zıplattı aga.

ne kadar tırt bir genç nesil yetiştiğinin farkında olanlar adına, sözlük yönetimini eleştirmek, onları deyim yerindeyse köpek götüne sokup çıkarmak istesem de, onlara da hak vermiyor değilim.

en nihayetinde ne diyosunuz siz? troll mu? öyle birşey olması gerek. yoksa ezik mi? yoksa çocuk mu? beyni taşaklarında veya kukularında takılı kalmış mı? neydi be aga?

neyse, topunun ...............