bugün

beşinci nesil taze yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
5. nesil kaliteli yazar. bol ve lezzetli entryler dileğiyle.
aradan bir nesil geçmiş olmasına rağmen hakkında neden sadece 3 * entri girildiğine anlam veremediğim yazar.
udkli olduğunu düşündüğüm yazar.
knight ı bırakmasını tavsiye ettiğim renktaş yazar.
boşa konuşmayan yazar.
(#6108325)
(#6107970)
her ne kadar ekside yese.
hâlâ grup kelimesinde g ile r harfleri arasına u koyarak yazan yazar. oysaki gurup ve grup kelimeleri farklı anlamlar taşımaktadır.

(bkz: gurup)
(bkz: grup)
--spoiler--
kürt olayı bence şöyledir. bir insanın kökeni kürt olur, türk olur, rum olur, ermeni olur, laz olur vs. ama türküm diyorsa sorun yoktur.şurada 70 milyonluk türkiye de kaç kişi bilge kağanın soyundan geliyor acaba?sadece türk kökenlileri ayır bir kenara koy kaç kişi çıkar? ama türkiyeyi türkiye yapan köken olarak farklı ama vatandaş olarak türküm diyenlerdir.ayrıca kürt değilim.
--spoiler--

helal olsun, örnek bir açıklamadır. kapak olsun tüm pkklı ve kendini türk sanan provokatörlere.kutluyorum...
(bkz: ne mutlu türküm diyene)
(bkz: anayasa 66 md)
an itibariyle sol frame nin .mına koymuş yazardır. sevgiler.
altına yazılmasını isteyen yazar. eee napalım yazalım bari.
altına yazılası yazar. Yazdım gitti, sende bana uğra kanka sana puanım dokuz.
(bkz: bak karşılığını bekliyorum)
bu kardeşe orhan baba'dan gelsin;

(bkz: yalnız değilsin)
(#9137433)

yarmıştır. ahahahaha.
zekice nicke sahip yazar.
#9422649 yarmistir devam uleyn...
mensubu olduğu saldır cincon okey lets go kitlesine yakışır yaratıcılığa(!) yakışan ultrapisicik. nick altıma dj ercik fotosu koyarak ayar vermeye çabalamış ultrapisiciğimiz. gözlerim yaşardı yeminlen.*
bir de lucas neill denen kasabı ciddi ciddi futbolcudan sayıyormuş bu da ilginç bir anektod.
lucas neill denen futbolcuya kurban olası yazar. fenerlileri parçalayan her galatasaraylı benim gözümde birer kahramandır.*
anlaşılan baros denen gayin ayağının emre tarafından eline verlimesinin sancısını 1 senedir içinde yaşayan ve yaşatan yazar.*
(bkz: beni yak kendini yak mamadou niang) gibi yaratıcı bir besteye sahip olanlaırn laf atmaya cüret ettiği renkdaş yazar.
çıldırın çıldırın gibi muhteşem bir besteyi dünya tribün literatürüne kazandırmış muhteşem bir taraftar grubunun, kasapsever* mensubu. gerçi kaka river plateliler tezahüratı araklamıştı ya neyse.*
ispanya milli marşını çalan çubukluların takımına laf attığı yazar.
beste araklama konusunda zirvede olanların ezikliklerini saldırarak gidermeye çalıştıkları yazar.
inanın çocuklar, yaşa fenerbahçe, muhteşem taraftarın gibi besteleride çalmışlardır aynı güruha ait olan çubuklu tosunlar.
ulubatlı souness gibidir. bayrağı dikerken haber etsin yeter.*
8taş muhabbeti yapan ve yaşını hemen belli eden çocuk. suç sen de değil suç bu yaşta seni bu sözlüğe yazar yapanda.