bugün

21 aralik 2006 balans zirvesi öncesi tanıştığım güler yüzlü, eglenceli okullu yazar. hoş sözlüğün büyük bir kısmı okullu ama olsun. * *
sözlük mü zirvelerden ötürü güzeldir zirveler mi sözlükten ötürü paradoksunun içinde mücadelesini sürdüren az kullanılmış taze yazarımız. bu durumda kendisine düşen sonuca varmak için hiç bşuna zihnini yormayıp malum ikilemin içinden kendi yöntemiyle çıkan horoz gibi davranmaktır. *
kuzeni ile birlikte kopush fm'de yayinimi bir kez daha sereflendirmis sohbeti güzel yazar arkadasim. * *
çok konuşan, bazen yalnız bırakması gerektiği yerde bunu farketmeyen ama tüm bunları da sonsuz dağcılık sevdası içerisinde yapan * sınıf arkadaşım. seneye de tuzla yolcusudur kendisi. artık beni nevizadelerden toplayacak kimsecikler kalmayacaktır. ***
dus sokagı zirvesinde tanıstıgım az konusan , cok dinleyen anlamlı konusan guzel insan.
zirve boyunca sabancı ile bir alakası var mı diye düşündürdü hepimizi. nihayetinde açıkladı birisi de içimiz rahatladı. bir kaç arkadaşla birlikte erkeklerin fala ne kadar meraklı olduğunu gösterdi sağolsun. hem tam kafa dengi bu adam sözlük..
balans zirvesinde tanıştığım bu zirvede pekiştirdiğim yazar arkadaşım. o nasıl kravat lan öyle hiç sallanmıyor. * *
sabacının satın almıs oldugu yazar.
(bkz: carrefour sa)
kapıda karşıladığım yazarlardandı sanırım. kravatına hasta oldum diyecem de şımarır neyse demiyorum. ayaklarını zirvelerden kesme dostum..
düşler sokağı nda bayramlaşıyoruz zirvesi'ne katılan, üç kravatlı insandan birisi. kravatı sahte olmasına rağmen çok şık durmaktadır.
şimdi hatırladım şimdi..
ben bu adamla selamlaştım yaa..
kibarca selam veren veren, konuşmasıyla ve mütevaziliğiyle dikkatimi çekmiş yazar dostumuz.
valla sevdim ulan ben bu adamı. sessiz, sakin gibi geldi bana. böyle bir güleryüzlü tavırla "merhabalari ben ufuk sa" diye selamlaşmıştık. sevdim ben adamı. bir dahaki zirvelerde işallah.
kusura bakma, işim vardı erkenden uçup gittim. *
sevecen görünümünü takdir ettiğim,
ama ne yazık ki muhabbet edemediğim yazar.
günün 20 küsür kahramanından biriydi ufuk kardesim. ama onun ulvi görevi , isvicre cakısı ile kurtardığı 4 mauseydi. yüregine saglık diyorum kardesimin nice zirvelere.
ilk radyoda keşfettiğim, hatta onu böyle sakin, ağırbaşlı, yakın bulup *, "gitme ufuk" dediğim yazar. hakkında yazılanlara baktığımda yanılmamışım yine dedim , iyidir vesselam . *
bir önceki zirvede tanıştığım, bu çocuk sağlam adam dediğim ve yuva ziyaretine katılarak düşüncelerimi tastikleyen yazar kardeşim. yüreğine sağlık.
dun ki zirvede garip bir tesaduf ile karsilasitigim (daha dogrusu karsilasamadigim) kisi.
bostanci nere yeni bosna nere? *
1. yılın kutlu olsun yazarı.
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
gravatını çok sevdim cıkar onu bebegim.hadi gel bana gidelim.*

sharon stone

yeni sozluk yılın kutlu olsun arkadasım.
haydin bu pazar çaya zirvesinde selamını bizden esirgemeyen yazar. **
bugünlerde pek durgun gördüğüm, ısrarlarımıza dayanamayarak yarım saatliğine de olsa kırmadan yanımızda olan yazar arkadaş. bir dahaki sefere böyle durgun olmasını istemiyorum.
dogum gununu kutladigim, saglikli ve mutlu nice seneler diledigim yazar arkadasim.
bayağıdır zahmet edipte entry girmeyen miskin ötesi kayalık canlısı.
sever cooldan almayı. sözlüğe girer bakar okur entry girmeye üşenir.*
(bkz: zilli)