bugün

insanın ''olmasa da olur'' şeklinde düşünmesine neden olan, varlığıyla yokluğunun bir olduğuna inanılan şehirdir... hatta bazen ''olmasa daha iyi olurdu'' diye dahi düşündürebilir bu şehir ya da şehirler ki; diyarbakır onlardan biridir... neandartal insan sesleri çıkararak anlaşan güruha sahip bir şehrin yokluğu, eminim varlığından zibilyon kere yeğdir...
insanların nefretini sembolize edeceği şehirdir. bu başlığı da iyi takip edin.
(bkz: bez getir bez)
(bkz: cafer yine pisledi)
(bkz: gonya)
(bkz: neyin peşindesin)
olmayan şehirdir.
gereksiz mi ne gereksizi gereksiz ne arar la türkiye de.
bir avuç toprak içinse giden canlar,türkiye nin her yeri gereklidir.
umut sarıkaya'ya göre bilecik'tir. ağır yarmıştır.

http://2.bp.blogspot.com/...apdr7_rM/S660/bilecik.jpg
zaytung'dan okuduğumuza göre yozgat olsa gerek.

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=8383
Her yer gereklidir ama türkiye'de doğu tarafında bir temizlik yapılmalı.
her damla toprağında şehit kanı bulunan bir vatanın, şehrinin gereksiz olabileceğini düşünebilen yazar söylemi... yazık...

arkadaşım bu entry'i eksileyebiliyorsan, bundan sonra ne yazsak yalan...
eksile canım benim eksile...
(bkz: sıçtı balık yan gider)
türkiyenin en gereksiz şehrini bilmiyorum ama sözlüğün en gereksiz başlığı bu diyerek yine kural dışı bir entrye imza atıyorum.
(bkz: yedinci nesil entrylerini 100 metreden tanımak)
(bkz: sözlüğün en gereksiz başlığı)
yok oyle bir sey.
korumak için 20 yaşında fakir aile çocuklarını yıllardır şehit verdiğimiz , yüzlercesinin sakat kaldığı,

ama halkının ısrarla ve inatla aponun partisine oy verdiği tüm iller.
şehir gereksiz olamaz, akıl dışıdır. insanlar gereksiz olabilirler. taştan topraktan ne istiyorsunuz.
havasina suyuna, tasina topragina. bin can feda bir tek dostuma... her kosesi cennetim, ezilir yanar icim,, bir baskadir benim memleketim...
(bkz: donu külodu sıyırdı sözlüğün ortasına sıçtı)
yazarın, sırf kendi popülaritesi artsın diye açtığı bir başlık olduğu her halinden belli olmakla birlikte, yazar kişisinin popüleritesi artmamış ve de iq seviyesini tüm sözlük ahalisine göstermiştir!..
bkz. a şehri; bkz. b şehri... şeklinde cevap veren yazarlar da bu gruba dahildir!

'gereksiz şehir' diye bir şey yoktur; fakat gereksiz insanların, gereksiz söylemler ile ortalığı karıştırma girişimleri vardır!
gereksiz sehir degıl insanlar vardır.....
kabası alındıktan sonra kalan diyarbakır.
milliyetçiyiz, vatanı parçalatmayız, toz kondurmayız deyip; farklı coğrafyadaki kültürlerimizi inkar edip kafatascılığa götüren kişi söylemidir. kendileriyle çelişirler.
(bkz: misak-ı milli)
askeri olarak , sızmaların önlenemeyeği kadar sarp dağlar ve kayalıklardan oluşan ,
bırak ağacı, ot bile bitmeyen tüm boktan araziler gereksizdir.
olmasa hiç bir şey kaybetmeyiz ama kazancımız çok olur.