bugün

birileri yine buhar olur vatanı savunmak bize kalırdı. birileri mi ? anladın sen onu.
rte varken mümkün değil. mka varken çok fazla yaşadık bu durumu hey gidi.
Eğer iç savaşa girdiysek ekmek alırım önceden stok falan ama düşman kuvvetleri saldırdığında cepheye katilirim.
Çöl sıçanı Araplar tarafından işgal edilirsek içimizdeki islamcılar karılarını-kızlarını cariye olarak sunmaktan keyif alırdı. Gerçi kendi vermesi arap köpekler zorla alır, o da ayrı.

Böyle bir halk için savaşılır mı, işte bu büyük bir soru işareti.
neler yaşamayız olarak düzenlenmesi halinde daha yaratıcı sonuçlar çıkarabilecek başlık
Ya istiklâl ya ölüm!
bir şey farketmezdi. ben yine saat 10'da gelip ofisi açardım, işlere devam ederdim. evde çorbam kaynadıktan sonra kimin bayrağı altında yaşadığım zerre kadar mühüm değil.
Tam da yaşamakta olduklarımızı yaşardık... artık öyle eskisi gibi topla tüfekle işgal edilmiyor ülkeler. Mertlik eskidendi şimdi sinsice yapılıyor. Tıpkı kulak kemiren fare gibi. Uyuşturuyor, hiçbir şey anlamıyorsun.
ülkenin demografik yapıırak ve suriye'den getirilen arap ve kürtlerle değiştiriliyor. genel vali'nin istediğinin aynısını söylemeyen herkes terörist ve vatan haini ilân ediliyor. vatandaş da devlet de özel sektör de sürekli olarak daha da borçlandırılıyor. türk adı yasaklanıyor. toplama kampları kuruluyor.

bundan âlâ işgâl mi olur lan!
(bkz: milli mücadele ruhu)
suriyeliler gibi kaçmayız.
şu başlığıma bakabilirsiniz:
(bkz: işgal edilen şehirlerde yapılan şeyler)

t:hoş olmayan şeylerdir.
Ordu dağıtılır asker sayısı kademeli olarak her yıl düşürülürdü. Kalan askerlerde sağlıksız çürümüş gıdalarla beslenmeye zorlanarak zehirlenirdi. Askeriyenin kozmik kasasına girlir tüm savaş ve savunma planları ve olası bir işgalde direnişi örgütleyecek kişilerin listesi ele geçirilirdi. Bütün milli komuta kademsi tutuklanarak hapse atılır ve ordunun başına bir kukla bırakılırdı. Meclis fes edilir ve bütün yetki hayin bir tek adam yönetimine devredilirdi. Ve bu tek adam yönetimi şovanisyit söylemlerle milli gibi görünse de işgale karşı dişe dokunur hiç bir adım atmaz tam aksine bölücü etnik unsurları patlatarak demokrasi şöleni adı verilen madrabazlıkları sahnelerdi.

Daha çok yazarım aslında ama uğraşmak istemiyorum.
Denendi en kötü dünya savaşından sonra bile teslim olmadık şimdi mümkün değil. Şüphesiz balikesirli gururlandı.