bugün

yeni rakının özelleşmesiyle cuk oturttuğu yeni rakı sloganıdır.
hiç bir hammadde girdisi olmadan**** enerji ürettiği iddia edilen erke buluşu.
dört kişilik bir ailenin asgari gıda harcaması(açlık sınırı)olarak belirlenen tutar 567.37 ytl iken, kira,yakacak gibi giderler hesaba eklenmeden asgari ücretle(403 ytl) hayatta kalabilme başarısı.
birilerinin ismini bile telaffuz edemediğim otellerde, adlarını s.ktim sene aklımda tutamayacağım yemekleri yemek için geceliği 4500 amerikan doları ödemesi, diğerlerinin de sobalı evlerinde portakal soyarak gaffur dansı az sonra lansmanını izlemesi. fakat tüm bunlara rağmen ülkede bir devrim olmaması .
mustafa kemal atatürk'dür. ruhu şad olsun...
Dumanı üstünde yepyeni bir mizah dergisi "Türk Mucizesi" geliyor!
Kutlukhan Perker'in uzun zamandır üzerinde çalıştığı, tek başına yazıp çizeceği dergi önümüzdeki hafta bayiilerde yerini alacaktır. içinde bir çok öykü ve karakterin olduğu Türk Mucizesi 3 ayda bir çıkacak.
Bu dergi Penguen öykü dizisinin ilk serisi olacaktır. Israrla bayiinizden istemeyi unutmayınız.
KÖY ENSTiTÜTiLERiNiN KAPATILMASIYLA SON BULMUŞ MUCiZEDiR.
m.k perker'in tek başına yaptığı mizah dergisi, an itibari ile almış bulunmaktayım. bakalım nasılmış.
timur abi dışında hepsine bayıldığım,gayet komik çizgi mizah dergisi.
arızalı teknolojik cihazları vurarak çalıştırma tamamen türklere ait bir mucize.
ilk sayısı raflarda dolanan dergidir. ilk sayısını aldım, okudum ama bu sayı hangi ay çıktı bilmiyorum. ikinci sayı çıktı mı ya da çıkacak mı? Bilen varsa mesajlarını beklerim. Çıktı da amasya'ya gelmedi diye çok korkuyorum çünkü.