bugün

- O..... çocuğu olmalı
- en az 40 suç kaydı bulunmalı
- cezaevinde 1 sene ağa taşşağı yalamış olmalı
- suça meyilli ipsiz sapsız olmalı
- çalıntı ruhsatsız araçla gezdirmeli.
Dış görünüm olarak 183cm üzeri, esmer ve maskülen görünümlü erkekler. 2010'ların başında baby face tazı yakışıklılık modaydı ama 2014'den sonra esmer, hafif keko(?) tipler revaçta olmaya başladı ve hala revaçta olmaya devam ediyor.

Karakter olarakta özgüveni yüksek, kendinden emin olan erkekleri seviyorlar. Bu her dönem böyleydi ama hafif keko(?) ve elit keko(?) kavramlarının oluşmasından anlaşılacağı üzere keko tazrı karakter olarakta beğeniliyor.

Para meselesi zaten malum, konuşmaya gerek yok.
sözlük yazarı tipi erkek demeyi çok isterdim doğrusu. (bkz: sözlük yazarlarının tipleri)
bakınız dediğime bakmayın, siz bakmayınız. bakarsanız gördükleriniz karşısında vereceğiniz tepki en hafifi "böyle sözlük yazarı tipi mi olur amk, bunu sokağa çıkar dilendir" olur.
muhtemelen yakışıklı, ekonomik durumu iyi ve efendi ama kendini ezdirmeyen erkek. sadece tahminde bulundum.
Uzun boylu olduğun sürece istersen fare suratlı ol. Tapıyorlar. :D
Başlık ağlama duvarı gibi yine. Beğendiğiniz ama size bakmayan görgüsüz, kültürsüz , hoppa,varoş kızların şiddete meyilli keko tercihi niye zorunuza gidiyor ki?

Gözünüzün gördükleri geneli temsil etmez baktığınız yeri temsil eder.
eli silahlı, tespihli, vukuatlı, it-kopuk.

tam olarak budur. hatta buraki karı tam olarak temsil etmektedir.
https://www.instagram.com/reel/C53ZXjxoD2g/

tabiki türk kızlarının hepsi böyle değil ama toplayınca bu çıkıyor.
tabi ki türk erkeklerinin hepsi buradaki eli silahlı hanzo gibi değil, ama toplayınca bu çıkıyor.

üzgünüm, öyle göte böyle yarrak.
tencere kapak.
dolayısıyla. başımıza gelen her türlü şeyi hakkediyoruz.
görsel
elleri bakımlı - dişleri tertemiz - karı gibi gülmeyen- esprili. ( bu şablon oldu artık ve ezberledik haliyle )
Kendini bilen, kendine değer veren, saygılı erkek tipidir.

Bu dediğim tipi bulmak, sarışın renkli gözlü erkek bulmaktan daha zordur.
Tarık akan
Kıvanç Tatlıtuğ
ibrahim Çelikkol. Benim ilk üçlü bunlar.
kendinden uzun,paralı,3 numara saç,kirli sakal,hafif keko.

galerici keko,doğulu erkek tiplemesi tanıma uymaktadır.
Kendinden uzun, kendinden iri, mutlaka yakışıklı olsa ve güldürse yeterlidir çoğu için. Hiç şaşmaz.
görsel
çoğunluğu için konuşuyorum. bazısı tas tıraşlı, bazısı ışid sakallı, ümitcan uygun tipli, "50 kuruş ver lan tirrek" tipli, "köz getir lan hadi" tipli, değer vermeyen, kaba saba davranan, aşağılayıcı, her an kavga çıkaracak gibi bakışları olan, egoist, cüzdanı şişkin (babası yandaş müteahhit olması muhtemel) bmw'si, tofaşı, parası, gücü, kasları, çevresi olan keko, kıro, züppe, piç, şiddete eğilimli, sevgilisine baktı diye, kendi fotoğrafını çekerken yanlış anladığından sevgilimi taciz ediyor vb. etten püften sebeplerden kavga çıkartan, trafikte hem kendi canına hem başkasının canına saygısızlık yaparak sanki yol değil lunaparkmış gibi şov ve drift atan, düğünlerde havaya silah sıkan, kendinden güçsüz, yaşça küçük olanlara sataşan, zorbalık yapan, potansiyel katil erkeklerden hoşlanırlar.
yakışıklı, badboy, havalı ve maço bulurlar.
çok ta tipsiz, fakir, kassız olmasan da, iyi arabalı, yakışıklı, karizmatik, bakımlı, iyi giyinen, temiz giyinen, kaslı, entellektüel, güzel kokan, güzel konuşan, güzel sesli, espirili, eğlenceli birisi olsan da, beyefendi, ağırbaşlı, alçakgönüllü, egosuz, sevimli, zararsız erkek olduğundan dolayı eziklerler ve sünepe bulurlar.
burada hep düzgün yüzlü erkekleri paylaşmışlar, onlara lafım yok ama bilemiyorum yine de.
Sayın Karamel abla Erdem içeren tanımlamanız takdire şayan. Ancak bu tasavvufi mertebe “garip kul” arayışınız zahiride sizi hedef küçültmeye dolayisiyla yanlış bir seçime götürebilir.
Hmm attık oltamızı, bekliyoruz entrysi.
altınlarım var, lalelide binalarımız var kiraya verdik, bedellimi ödesin babam, 13 pro mex alacağım demeyen bir garip kuldan hoşlanırım.
piç, küpeli, dövmeli, karaktersiz, değer vermeyen, aşağılayan, sert davranan, cüzdanı kabarık olan, badboy erkekler.
Parası olan yada parası olan erkeklerdir. Bazen parası olan erkeklere ilgi duydukları gibi parası olan erkeklere de ilgi duyabilmektedirler.
artreux un attığı model, clio su olan genco fenotipi resmen auhsduashud.
görsel

neden bu değildir anlayamadığımdır. ben bir erkek olarak tyson gibi kaslanmak için antrenman yapıyorum tekrardan. korkutucu bir kılığa bürünmek iyi hissettiriyor.

türk kızları neden plaj vücutlu hımbılları, gym farelerini beğeniyor bunu hiç anlamış değilim. a.q galate kollu erkek fetişiniz mi var anlamadım ki?
Belli bir karakteristik çizgisi olmayan tip.
Birine göre dünya yakışıklısısınızdır diğeri ise yüz hatlarınızı çok itici bulduğunu söyler, o yüzden kendiniz olmanız en doğrusu.
Geneli kıl kuyruk tiplerdir. Efendim hrm duygusal, sümüklü hem de fit erkek isterlerler. Yüzleri pürüzsüz kız gibi erkeklerdir aslında pek çoģu.

Neden bir kadın böyle canavar gibu bir erkekten hoşlanmaz?

Hem kaslı, hem zeki hem de koruyucu.
görsel
görsel
görsel