bugün

twitter sayfalarında olan profil resimlerine bakıldığında gerçekten komik olan insan tipleridir. genel olarak değişiklerdir.

hatta bazı yazarların gerçek hayatta troll olup sözlükte kendilerine insan süsü verdiklerini düşündürten tiplerdir.

(bkz: caps yok beyler)
genelde gözlüklü, bonus diye tabir edilen saç ve kafa şekilleri getiriyo akla. bilgisayara bakmaktan gözleri bozuk, asosyallikten saç sakal birbirine girmiş yığın. bide mükemmel eksiklikte olan özgüvenle yıkık bakışlar. bilgisayar başında aslan kesilen yiğitlerin tipleri, duruşları evcil bir hamster kıvamında olur. burda isim misim yok bol keseden salla.
Bilakis kel ve keçi sakallı olma görünümü.
saç, sakal birbirine karışık bir hal.
Üc numara sac, istemeyerek de olsa her gun sakal trasi.
Kedi kadın gibi giyiniyorum elimde kırbaç, çatılarda dolaşıyorum ara sıra yola inip insanları kırbaçlıyorum.
görsel
siyah saç,
az biraz sakal,
göz yeşil,
collezione defolu tişört.
lcw chino dandik pantolon.
seher yıldızı boxer ( 5 tane 3 lira )
çakma nike çorap, baş parmak delik.
adasdas yarı spor ayakkabı.
bol türk kaslı, köseden çok sakallı.
görsel
saç, kısa. Sakal her gün traşlı. Favoriler kısa, ense temiz olmalı. Yoksa kızıyorlar.
3 numara sac, kirli sakal, uzun ve zayif bir beden. elde daima bir sigara, gozler illa ki dalar gider surekli.
çok coolumdur.
sempatik değişik bir adam .
eskinin uzun saçlısı, yeninin keli.
güzelim baya.
ayıboğan.
budur. görsel
Tipimi sikseler duzelirim beki. Swh.
genç kızların ali atay'a benzettiği çok olmuştur.aaa mecnun bu ya diyip foto çektirmek isteyenleri çok da fifilememişimdir. adamın telif hakkını niye kullanayım.
bayan olsam ve gecenin saat 3 ünde, tenha bir parkta dolaşsam, bırakın birinin taciz teşebbüsünü, yanıma kimseler yaklaşmaz. o kadar tipsizim panpa.* ama lütfen dikkat! bayan da değilim, abazan kardeşler.
ahanda buradan açıklıyorum;

1.87 boyunda, geniş omuzlu, uzun bacaklı, dar alınlı, çökük yanaklı, siyah ve dalgalı saçlı, küçük burunlu, kalın uzun kaşlı ve uzun kirpikli. tabi ki esmer.
inceden ilyas salman gibi.
Tipsizim amına koyiim.
kayıktır.
en azından benimki.