bugün

türk ile kürt ırkının kardeş olduğunu pkk adlı örgütün ise kalleş olduğunu anlatan tümce.
aramızı ayıran fitnecilere dikkat müslüman türk ile müslüman kürt arasında benim gözümde bir fark yoktur. (bkz: Türk olabilirim ama hepimiz ademin çocuklarıyız)
"Türk, Kürt kardeş değil, PKK kalleş" olarak düzeltilebilecek cümle.

Edit. Oylama sonuçlarına bakınca Türkle kürdün kardeş olduğunu düşünen baya insan varmış.
Şöyle söyliyim kardeşim, kardeş kardeşi sırtından vurmaz, kardeş kardeşi uykusunda infaz etmez, kardeş kardeşi eşinin yanında pazar yerinde vurmaz.

Tüm bunları yapanlar Kürt değil herhalde, yoksa bunları marslılar yapıyor da benim mi haberim yok.
bu resim çok iyi anlatmış.
tüm dünya halkları kardeş ona eyvallah da kalleş olan PKK mı ya da sadece PKK mı o tartışılmalı bence.
içi bomboş bir slogan.

türk ile kürt hiçbir zaman kardeş olmadı. kürde göre de pkk da hiç kalleş olmadı.
ülkenin kaynaklarını sömürmek için yalandan kardeşiz deyip aslında pkk'yı destekleyen kürtlerin beyin yıkama sloganı.

bunu yiyen türk varsa afiyet olsun.
Çok doğrudur. Bugünlerde hatırlanması hatırlatılması gerekendir. Ölenler bir hiç uğruna öldüler boşuna acı düştü yüreklere.
katılıyorum... lakin pkk'yla uğraşmak yerine bütün gavurlar kalleştir demeyi öneriyorum.
türk milliyetçilerinin ısrarla tekrar ettiği ama kürtlerin reddettiği cümle. adam kardeş olmak istemiyor amk zorla mı?
(bkz: ülkü ocakları)
(bkz: mhp)
ırkçı faşo beyanıdır.