bugün

Şehitler ölmez vatan bölünmez. Nokta.
Hristiyan ve yahudi dostlarım var benim onlar fiç mi ?
görsel
olmamasını temenni ettiğim şeydir...
(bkz: kendi kendine gelin güvey olmak)

islam devleti sizin sandığınız gibi bu boklu yoldan kurulmaz. Haramdan helale yol yoktur. Bununla alakalı yazılan yüzlerce kitaptan sadece birini okumak bile cahilligi alacaktır.

Artık şu paranoyadan çıkıp dünyaya dönün.
Turan islam cihat istediğin kadar birlik say ama makul olan tek birlikteli türkiyedeki milletlerin birlikteliğidir.
(bkz: haram yerim ama noel kutlamam çünkü ben müslümanım)
GERÇEK iSLAM'IN BU OLMAMASIDIR.

görsel
isl*m ile birlikte türk cumhuriyeti değil, orta doğu cumhuriyeti kurulur.
irtica yaptığımız en büyük gelişme

Evet, irtica ile çağdaşlaşmaya çalışıyoruz bu ne kadar iyi olabilir bir devlet için? Nedir irtica? Geriye dönüş. Laiklikten uzaklaşıp tekrar teokratik bir yönetim şeklini benimsemek gerçekten tarihte bu yönetim şeklinin neden olduğu birçok olaylar, tarihini iyi bilen ve bunlardan olumlu olumsuz ders çıkaranların istemediği ve çağdaşlaştırmayacağını bildiği bir konudur. O yüzden bu gündemdeki çağdaşlaşmak için atılan adımları destekleyenlerin geriye sadece dönüp bakmaları gerektiğini, baktıktan sonra bilinçli bireylerin zaten bunun bir irtica olduğunu anlayacaklarını düşünüyorum. Teokratik yönetim şekline geri dönüşe karşıtlığım dini şeylerin yapılmasına karşı olduğumdan değildir. Şöyle karşıyım çünkü böyle bir yönetimle özgürlüğüne düşkün bir ülke olarak özgürlüğümüzün kısıtlanacağı bir durum söz konusu olduğu kanısındayım.