bugün

--spoiler--
akıllı ol ciğerimi ye.

dayım
--spoiler--
--spoiler--
fatih'in topları fatih'in topları

kenan komutan
--spoiler--
--spoiler--
eğleniyor muyuz gençler

moderatör
--spoiler--
--spoiler--
lay lay lom galiba sana göre sevmeler.

sigmund freud
--spoiler--
--spoiler--
sana ne lazım abla

afyonlu genç
--spoiler--
imkansız olmayan dostluktur, bireyler arasında bu tür çok sağlam dostluklara tanık olmuşluğum vardır.
ayrıca:

---spoiler---
sarı sarı
kimin yarı
en güzeli
benim sarı

can yücel
---spoiler---
--spoiler--
yalan haber beyler.
--spoiler--
Bazı ırkçılara inat ebediyen sürecektir.
hayatımda hiç görmediğim dostluktur. hani nerede lan bize de gösterin?
kurt ile köpeğin dostluğu nerede görülmüş diye sorgulanan, ermeni köpeğinden dost olamayacağının anlaşıldığı dostluktur.
bunu savunanların erivan'a türk bayrağı ile gitmesini diliyorum. uçak biletiniz benden.
zamanında ermeni bir kız arkadaşım oldu. türkçe öğrendi benim yüzümden. birlikte teoman dinledik. sonra kız, üzerimde tahakküm kurmaya çalıştı. tek derdi soykırımı kabul etmem oldu. takıntı yaptı. halbuki benim dedem cephede iken yaşadığı şehri bastılar. şehrin ahalisini ahırlarda, hükümet konağında yaktılar. göl kıyısında insanları boğazladılar. babamın en yakın arkadaşı atilla altıkat'ı da onlar katlettiler. cevaben bunları söyleyince bir süre aramız soğudu. bir yıl sonra istanbul'a geldi. bu kez ben onu gezdirdim. adalar, kapalı çarşı o'nun hep dna'sına işlemişti. hiç görmediği fakat ait olduğu toprakları görmek böyle olmalıydı. son gecemizde moda'da levent yüksel dinledik karaağaç eşliğinde hüzünlendik, o ağladı. los angeles'e dönünce bir daha yüz yüze görüşmedik. doğru düzgün bir mesaj bile atmadık. ama ben onu nasıl unutmadıysam, eminim ki; o da beni unutmadı. halbuki biz genellemeyi yenmeliydik. eğitim bize o kapıyı açmalıydı. başaramadık. benim gözümde her ermeni taşnak, o'nun gözünde her türk soykırımcıydı. kalplerimiz soğudu...
biz yapamadıktan sonra birbirlerinden yüz yıl uzak kalanlar nasıl açacaklardı gözlerini? oynanan oyunu nasıl göreceklerdi. göremediler.
1915'te soyumuzu kırma çabası güdüp, 1970'li yıllarda diplomatlarımızı vurup, 1980 yılında pkk belasını başımıza sarıp, 2000'li yıllarda ermeni soykırımı yalanıyla adımızı karalayıp ve en başından beridir ülkelerinde türk bayraklarının paspas edilmesiyle çok güzel dostluk kurulmuştur aynen.

hala daha dostuz diye uyuyun bu masallara 1800'lü yıllarda dedeleriniz nineleriniz de kandı sonra noldu komşularının leşlerini çıkarttılar, mezarlarının üstüne ev diktiler. bugün soylarının devam edip bu güne gelebilmeniz bile şans eseri. saygılar.
istanbul moda da gorulen dostluktur. Yanyana dukkani olan turk ermeni dostlugu.
(bkz: millet-i sadıka) yersen...
Şöyle ki, rusya yı dünyadan kaldırın, aynı gün ortada ermenistan da kalmaz. Öyle de bir dostluktur türklerin hissettiği.
ermenilerin sonsuza kadar bozduğu ve bozacağı dostluk.
(bkz: öyle dostluğu sikeyim)
ermeni militanlar dünyadaki türk diplomatları şehit etmeye başladığında fiilen biten dostluktur. eskiden bu dostluk vardı evet, bundan 50-60 sene önce türkler ve ermeniler şehirlerde birlikte yaşardı, dostluklar, yardımlaşmalar, komşuluklar vardı, anne babalarımızdan öyle işittik, gördük...

not: geçmişin acılarını bugünlere taşıyıp masum insanları katletmekle hiçbir şey hallolmaz, daha kötüye gider.
yabanci devletleri gazina gelip Türkleri kesip yakan kadinlara saldirip tecavuz eden kadinlarin karnini yarip icerisindeki cocuga bakan ermeniler ne zamandan beri bizim dostumuz oldu birakin bu kafayi bu irkcilik degil ben atalarima ihanet edenleri unutmam Biz kimseyle dost degiliz Türkün Türkten baska dostu olmaz,anlayin artik. Ne Mutlu Türküm diyene.
ebediyete kadar sürecek olan dostluktur. bir kaç önemsiz mesele yüzünden millet-i sadıka ya iftira edecek halimiz yok.
mileti sabık ile dost olunmaz.
Ermenilerden dost mu olur ? . Türklerin alimlerini, yabancı devletlerde iyi universitelerde okuyan türkleri katl etmek için örgütler kurmuş bir halkdır ermeni soysuzları.
japonlarla dost olalım çok iyi insanlar.
ASLAAA BiTMEYECEK DOSTLUKTUR.