bugün

insan olan kafasının içinde beyin taşıyıp o beyni kullanan herkesle evlenirim. Açık yada kapalı değil beyni kapalı olmasın.
Kadının başının açık ya da kapalı olması birşey değiştirmez.insan olması, vicdanlı olması, karakter sahibi olması önemlidir.
Ne kapalılar biliyorum ki içinde gram vicdan bulunmayan,yalan dolan içerisinde yaşayan...
Ne açıklar biliyorum ki herkese yardım etmek için kendini paralayan...
Onun için insanın kalbi kapalı olmasın. Baş açık, kapalı hiç fark etmez.
görsel
Cevabı hayır olan soru.

Hiçbir ideolojik yahut hoşgörülü tavrı umursamadan hayır.
inançsız birinin hayır demesi gereken soru.

Kendiniz günahkarsınız bari kadını yakmayın.
Akıllı ve medeni ise olabilir derim.
ben istesem bile aileme ve çevreme uymaz. zor yani.
Yıl 2020 ama hala amk türban, kürt, alevi vs ile kafa sikiyorsunuz.

Dünya neleri tartışıyor biz neleri?
Hayır.
Hem belediyeden ihale almıyorum zaten.
Haliyle ona jeep de alamam. Yani ben istesem de o beni istemez.
asıl soru türbanlı biri benimle evlenir mi?*
Türbanlı ama hoş vucudunu belli eden kıyafetleri tercih eden süslüman bir kadınsa düşünebilirdim.
Neyin ayrımı bu? neden evlenilmesin? açık birinin iyi ve kötüleri olduğu gibi kapalı olanın da iyi ve kötüleri var. Yeter ki bana sadık olsun, sevsin, değer versin ve karakterli olsun. Sırf kapalı diye biri dinine çok bağlı değildir veya açık diye din düşmanı değildir. yada tam tersi. insan konuşmaya başlayınca ne olduğunu zaten belli eder.
Daha büyük sorunlar edinmelisiniz kendinize.
Hayır. Çünkü ben dindar yada islamiyeti yaşayan biri değilim. inanclarımız birbirine ters dinini daha rahat yaşayabileceği bir eş bulabilir kendine
Ya bu başlığı açan ne yaşadı cidden merak ediyorum nasıl büyük bi ayrım var sanıyor bilmiyorum başka ülkede falan yaşıyor kendisi sanırım. Toplumun her kesiminde etkileşim halinde olduğunuz bir grup insan için etiket usulu fikir üretmeniz dümdüz gerikafalılık. Hala da bunu tartışmayın yetti gari.
Valla aşık olduktan sonra çok bir öneminin olduğunu düşünmediğim olaydır.