bugün

entry'ler (35)

gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi

Fringe bence black mirrorla arasında çok gidip gelsem de fringe diyorum evet.

yazarların maruz kaldıkları mesleki deformasyon

Deformasyon sayılır mı bilmem ama sorulardan kaçmak için yaptığım mesleği söylemiyorum genelde memurum deyip geçiyorum.

whatsapp durumları alalım

Netflix mode on.

gençler islama ilgisiz

Gençler işine gelmeyen herşeye ilgisiz.

an itibariyle sözlük yazarları

görsel

how i met your mother dan akılda kalanlar

Off hangi birini anlatsam. En uzun girdim olabilir. Hala sıkılmadan bıkmadan başa döner izlerim. Kaçıncıya bitirdim bilmiyorum her seferinde sanki başka bi yerden yakalıyorum başka bir yerinde kendimi buluyorum. Ama en unutamadığım victoria. Kendimi birinin yerine koyacak olsam o dizide ben victoria olurdum. Onun gidişi de dönüşü de sonra tekrar gidişi de unutulmazdı bence.

richard isimli erkeklerin genel özellikleri

Göz doktoru. Bıyıklı. Gamzeli. Bencil.

trip atan erkek

Artık olay bu sanırım. Kabullenemiyor insan başta bi bu kalmıştı diye ama ciddi ciddi durum bu artık.

erkeklerin iyi kadınları üzdüğü gerçeği

Erkeği kadını yok iyi niyet sömürülür değeri asla bilinmez.

ideal duş alma sıklığı

Bence hergün ama kişiden kişiye de değişir yaptığı iş ,cildi yağlı mı vs ama haftada bir yazan gördüm c'mon!

türbanlı biriyle evlenir miydiniz sorusu

Ya bu başlığı açan ne yaşadı cidden merak ediyorum nasıl büyük bi ayrım var sanıyor bilmiyorum başka ülkede falan yaşıyor kendisi sanırım. Toplumun her kesiminde etkileşim halinde olduğunuz bir grup insan için etiket usulu fikir üretmeniz dümdüz gerikafalılık. Hala da bunu tartışmayın yetti gari.

evlenmek istediğiniz burç

boğa veya balık olabilir. Bu arada burca göre evlenecek kişi mi seçilir yazan ileri zekalar her girdilerini mantık üzere yapıyorlar zaar! Sanki evlilik formu dolduruyoruz şu burç olmazsa olmaz dedik. Baya andaval dolu burası.

uludağ sözlük kezban enrtyleri ifşa platformu

O değil de gündemde sürekli kezban veya kezo kelimesi geçen başlıklar görüyorum. Sözlük erkekleri biraz vizyonsuz mu ne?

çekip gitme dürtüsü

Çok sık oluyor ama yurtdışına tabi. Yine de yapamıyoruz hayat geçiyor olduğumuz yerde kaldık.

istanbul

Gitmek zor kalmak zor ne bileyim zor işte.

çift kişilik yatakta tek uyuyan yazar

Eskiden çok zevkli gelirdi şimdi düşündürmeye başladı doğrusu.

yazarların çok geç öğrendiği şeyler

insanların asla ilk tanıştığınızdaki gibi kalmadığı.

durdur dedim şu arabayı

Lan sen kullanıyorsun!!

tek cümlelik korku hikayeleri

Bu sabah evden çıkarken bir türlü bulamadığım anahtarın kapıyı açınca dış kilidin üstünde olduğunu görmem!

başkasının rüyasına girilebilir mi

iyi valla büyü müyü falan bilen varsa onları da anlatın.