bugün

blowjobda nirvanaya ulaştıran kişi söylemidir.
(bkz: dikkat yol çalışması)
(bkz: tiner çekmenin zararları)
keşke o saksıdan hiç ayrılmasaydı denilen bi ünlü bozuntusunun söylemi.
doğuşun akp li olduğu duyulunca muhtemelen akp nin oyları düşmesi beklenir.
babadan oğla nesil şahısın sözleri. atatürk denildiğinde peygamber yaptınız adamı diyen akp'lilerin tepkisini merak ediyorum şuan.
erdoğan peygamberim dese ; ya biz zaten son dinin islam olmasından şüphe ediyorduk hep cehapenin oyunu diyecek adamlar var.
kırk yıllık dondurmacıyım böyle yalayan görmedim.
(bkz: bunlar babadan oğula nesil)

Artık o saksıda ne yetiştiriyorsa?
yol tarifi gibi bir yalakalık örneğidir:

"allah'ı geç, biraz yürü, başbakanı göreceksin."
sen çok yanlış yoldasın o zaman dostum, doğuş.
(bkz: doğuş un tüm akplileri temsil etmesi)

yuh artık.
doğuş ne ilahiyatçıdır ne de islami bilgisi vardır sadece ak partiyi seven biridir, o kadar. islami bilgisi olmayan birinin bu şekilde şirke düşeceğini bilmemesi gayet normaldir. bu adam okumuş tahsilli biri olur, ak partiye mal edersiniz onu anlarım. ayrıca hepimiz biliyoruz ki tüm yollar önce allah a sonra peygambere çıkar. chpli üniversite hocasının chpyi yansıtmasıyla asla kıyaslanamaz.
Tum yollarin once Allah'a cikmasi mantik hatasidir bana gore. Her seyin yaraticisi olan sey her ne ise tum yollar ondan baslar. Biz yolun oteki ucunda isek tum yollar en son onda birlesir. Dolayisiyla tum yollar once x e, sonra y e cikar ama en son tanri'ya cikar, o da varsa.
(bkz: einstein was here)
başbakanı tanrının yeryüzündeki elçisi gibi sayan aşağılık zihniyetin ortaya attığı şirk.
yiğit bulut'un yalaya yalaya başbakan başdanışmanı olduğunu görüp hırslanan doğuş'u yalakalıkta nirvanaya ulaştıran sözleridir.
ah doğuşum seni danışman yapmazlar be boşuna yalama bu kadar.
ak parti çılgınlığının vardığı son noktada.

şimdi ramazan vakti küfür ettirme bana da, be adam bi hz. muhammed vardı, o noldu?

edit: sinirimi alamadım. şimdilik allah'a öncelik tanıyorlar, yakında onu da telaffuz etmeyecekler, görürsünüz.
(bkz: tümden gelim)
(bkz: deductive essay)
(bkz: durmak yok yalamaya devam)
peygamberi atlamış sevda yüklü tren yolcusunun sözüdür.

hadi hatırlayalım.
http://www.youtube.com/watch?v=y2eSRAyIi8U&;
(bkz: başbakanın roma olması)
konuşmak yerine havada takla atmaya devam etmesi gereken birinin sözü.
"sonra herkes başbakana" demenin arapçasıdır.
başbakan destekçilerini görünce iyi ki onlardan değiliz dememize sebep olan sözlerden biri.
Bir jöleli kafa söylemidir.