bugün

ya arkadaslar bu tip seylere cok anlam yukluyorsunuz gibi geliyor bana.

adam vardır bi dolu kıza yurur, bakar dalgasına, karsılık gordugune daha cok yurur.
kız vardır bir dolu adama mavi boncuk dagıtır, isler ciddiye binerse arazi olur.

dunya kadın-erkek iliskileri ustune donuyor.
butun keyif burada:)
bu yuzden ne krallıklar batmıs zamanında, biz etten kemikten sıradan insan bir karsı cinsle kalp ritmimiz degismis cok mu.
iste bunlar hep hormonlar arkadaslar:)

takılmayın bu kadar.
yargılamayın insanları.
her arz kendi talebini, her talep kendi arzını yaratır.

(bkz: biraz raat olun topraam)

:)
Vurduruyordur. Kaç kişiyiz ki hafız ? Mutluluk bile bizden çok.
Başlık sahibini görmüyorum ama öyle biri yok.
Nick verin nick.
Bu ekonomik krizde bırak kızları bir kızla bile ilişki yapacak kadar yürek yemiş bir erkek varsa alnından öpülmesi gerekir. Aksi takdirde Tarık akan gibi tokat manyağı olur.
Ayıp ettin true. Yakışmadı.
yalnız abla, böyle çiçek böcek yazmışsın ama herkesi töhmet altında bıraktın şu anda.
evli olmasam benden şüphelenebilirsiniz derdim maalesef ben değilim.
Halbuki burada yaptıklarını reelde yapmaya çalışsa kendisine daha faydalı olacak sanki.
sözlükte kaç kız var la zaten. git başka şeye öaba harca mq.
Kaç senedir yazarım sözlükte irem dışında biriyle fingirdeşmedim. Salak mısınız ya? Bu kadar psikolojik deli bir araya gelmişiz.
Zor bir işi başarmış bence; ayrı ayrı mesajlaş, kızların tribini nazını çek dur… baya uğraştırıcı valla!
Buradaki sözlük kızlarının hepsi birbirini neredeyse tanir. Tutup da, birbirlerinin flortlerine ya da hoşlandıkları tiplere yazilmayacagini da bilirler. Yapan zaten kaşarın dik alasıdır. Boşluktan faydalanıp da, birbirlerine söylemezler diye düşünen mal erkekler düşünsün gerisini.

Evet
Tümüyle birden mi? Sağlam kapasite varmış herifte.