bugün

görsel

şuraya bak ilik gibi maşallah. tarkan olup ''hüp!'' diye çekerim seni, acun olup kutuna gelirim, survivor'da dokunulmaz sembolünü sana tapularım. o ses türkiye'de dönen koltuklar değil oturma grupları alırım, yeteneksizde jüri yapar, 3 evet gönderme hakkını sana veririm.
yaparım tüm bunları tuğçe. ama sadece bir gece. * *
bildiğin oya aydoğan olan kız çocuğu.
manyak hatun. evet.
tenha bir köşede kıstırılmak istenendir.
(bkz: yalarun)
hiç güzel bir kadın değildir amk saçmalamayın.özellikle yüzü çok çirkin,fiziği ise idare eder.
ismi tuğçe gendigelen olan ama sözlükten anlaşılacağı üzere başkasını getiren kimsedir. tanımıyorum tanımak da istemiyorum kendi sorunlarım var.
yine mi gendigeldi lanet olsun kaç kere uplamayın dedik şunu..

korkuyoruz olm ya, tipe bak. Hıamına!.
bazı sözlük yazarlarının nasıl bir yokluk içerisinde yaşadıklarını göstermiş hanım kezbanımızdır. oğlum bir çıkın dışarı arada, canlı kanlı iki kadın görün.

https://fbcdn-sphotos-g-a...03773570_1294633541_n.jpg
şımarıklığı yüzünden harap olan hatun.

yoksa sesi güzel.
Türk erkeklerinin güzellik anlayışını gözler önüne sermiştir. Hay sizin zevkinize.. Evet.
yolda görülse direkt kezban diye etiketlenecek olmasına rağmen o ses türkiye'de donateyyo diye iki nara atınca çok beğenilen, kendini beyonce sanan ama tırnağının kiri etmeyecek insandır.
(bkz: ezik)
Bu kadının beğenilmesi türk erkeklerinin ne kadar bacak açı olduğunu gözler önüne sermektedir..
Hakkında 957 entrynin neden girildiğini anlamadığım insan.
yahu gendini bir kenara bırakıp angelina jolie'yle bile gelen olsa çirkin ve gerçekten çirkindir.
orantısız vücut hatları ile ön plana çıkmış hanımkız. 10 yaş genç olsam yani ergen ve abazan olsam sanırım ben de beğenirdim bu kızcağızı. evet.
Kazulet ve devedir.
Bu kiza guzel diyecek kadar yoklukta olan erkeklerle bedavaya sevisirdim ama boyle beyinsiz abazanlari midem kaldirmaz.

Yine elinize kaldiniz beyler. Uzgunum. Hahahaha.
güzeller güzeli diyenler için;

(bkz: dünya göz)

ayrıca bildiğin dansöz tipi var lan bunda.
O degilde bizim emlakcinin kiziymis. Ogrendigim gunden beri adamin dukkana girip selam cakiyorum, gecen de cay ismarladiydim.
gayet çekici ,bir ara saçlara da bakım yapsa türkiye standartlarını gayet yükseltecek kişi .sesi çok güzeldir .fakat haketmediği bir şekilde yarışma da elendiğini düşünüyorum .
imkanım olsa basarım nikahı o derece .

edit : 5 kezban bunu beğenmedi .
Büyük kaşardır net.
sanırım sözlükte lobisi var. yoksa bu ne amk her gece her gece.
tuğçe gendigelen, tuğçe gendigelen bizde neymiş be diyoruz. lan bu bildiğin oya aydoğan'ın yandan yemişi...

oya aydoğan benzeri.
(bkz: 17 aralık 2013 tuğçe gendigelen in elenmesi)

götünüze girsin hahaha!
artık midemi bulandıran, "sol frameden bi siktir git be kadın" dedirten insandır.

evet. evet evet. ben de bu entry ile upladım başlığı.