bugün

görsel

turkcell'in 699* liralık telefonu.13 mp kamerası var ve 1.2 ghz işlemciye sahip.bataryası çıkarılmıyor maalesef.

http://video.uludagsozluk.com/v/turkcell-t50-116892/
dört gözle beklediğim telefondur. umarım beklentimizi karşılar.
T40ın lumia520'mden ağır olduğunu görünce acaba dedirten telefon. Discovery manyakları bakalım bu f/p telefona saldıracak mı .
Fiyat performans telefonu ama taş çatlasa 1.5 yıl kullanılıp çöpe atılan android aletlerden farkı yok gibi , taş gibi alet istiyosan kesinlikle apple not: işletim sistemi dayanıklılığı.
turkcellin yeni akıllı telefonuymuş kendileri.

Teknik özellikleri ise şöyleymiş :

Ekran: 5 inç HD (1280×720)
Kamera: 13 MP arka / 2 MP ön (1080p video)
işlemci: 1,2 GHz dört çekirdekli Snapdragon 400
Ses: HD ses, gürültü engelleme, Dolby Digital Plus
işletim Sistemi: Android 4.4.2 (KitKat)
Hafıza: 16 GB
Pil: 2300 mAh Bağlantılar:
LTE (150 Mbps), DC- HSDPA+ çift taşıyıcı (43.2 Mbps), EDGE
Boyutlar: 142,3 X 70,4 X 7,8 mm
Ağırlık: 130,4 gram
(bkz: reklam kokan hareketler)
olmuş telefon. fiyat performans cihazları arasında generale mobile discovery' nin işlemci, kamera, ekran, tasarım, pil açısından bir hayli önde. ses ise dev markalarla yarışıyor.

internet hızı için gerçekten '' uçuyor'' diyebiliriz.4g de 122 mb/s hızlarına çıkabiliyor. maalesef 4g teknolojisi 2015 yılında gelecek. ancak o zamana kadar yerlerimizi alalım değil mi?

tek eksiği harici hafıza kartı takılamaması.
xperia cakması.
telefon gibi telefon.
fiyat performans cihazlarının belki de en iyisi.

xperia çakması diyenlere bir cevabım olacak.

bir telefonun kaç farklı tasarımı olabilir.

a) yuvarlak hatlar : samsung, htc

b) keskin dörtgen: sony, nokia vs..

yani anlayacağınız bir telefon mutlaka bir başka üründen esinlenmiş olacaktır.

t50 nin arka kapağına bakın. bi seferde apple çakması oluyor. bu liste böyle uzar gider. sağlam telefon mu? evet, kesinlikle.
Reklamı abartılmış olan telefon.
Sanarsın iphone7 amk.
baya iyi telefon.
fiyatına göre oldukça iyi telefondur.
Markanın içinde türk geçiyor ise her zaman kötülenir. Tabi abi biz yapamayız niye fiyatı böyle olsun kesin bi i*nelik var bla bla..
zamanınta t10'u olan beni duygulandırmış telefondur. lan o kadar zaman geçti mi be, yaşlandık valla
Reklamda izlediğim zaman daha yeni almış olduğum 5s'i çöpe atasım gelmiştir. Ne güzel reklam lan o öyle robotlar kamerayı çıkarıp telefona, bilgisayarı telefona yerleştiriyolar. Dedim keşke bekleseydik. Sonra aklıma telefonun android işletim sistemi olduğu gelince içime su serpildi. iyiki varsın iphone.
made in china, made by zte corporation icadı türkiye'nin ilk lte uyumlu cep telefonu.
700 liralık fiyatıyla alınası telefon. discovery 2 ile kapışacaktır yakınnda.
yaklaşık 1 haftadır kullandığım yeni telefonumdur, tasarımı z2 yi andırmakla birlikte performansını oldukça beğendim asphalt 8 modern combat 5 gibi oyunları çatır çatır oynatmaktadır, ses kalitesi de dolby sayesinde oldukça iyidir fazla büyük teste tabi tutmadım ama kamera performansı da güzel. keşke çift hoparlör ve micro sd kart girişi olsaydı, fiyatına göre oldukça iyi şarjı da uzun bir süre gidiyor.

bu arada telefonun aslı "zte blade vec 4g" dir.
bazı sitelerde star 1 modelinin kırpılmış sürümüdür diye geçse de kullanım kılavuzunda ve zte nin sitesinde blade vec 4g dir.
telefon piyasaya daha 1 ay önce çıktığından ve sadece birkaç avrupa ülkesinde olduğundan henüz piyasada rootu yok. dört gözle rootlanmasını bekliyoruz, diğer ülkelerdeki rom 580 küsür mb iken turkcell'in uygulama çöplüğü yüzünden bizim ülkenin rom u 800 küsür mb dır root gelirse turkcell den kalma arayüz dahil her şey silindiğinde 2 kat daha performans göstereceğine inanıyorum.

edit: root gelmiştir herkese hayırlı olsun, ispanya romunda takılıyorum ama ben tertemiz mis gibi oldu böyle hem ama performansında çok büyük bir şey olmasa da artış var gibi.
yerli telefon diye tanıtılıp aslında sadece bir zte ürünü olan telefon. eğer bu telefon yerli üretim olsaydı asıl orada utanmamız lazımdı çünkü; telefonun kendine özel bir tasarımı söz konusu bile değil.
Fiyatına göre baya iyi bir telefon kimse sana 700 liraya bunu vermez burda reklam yapmıyorum dün aldım fena değil memnunum ama ilerde sorun yaratacıgını biliyorum

yada donacağını bunlar zaten akıllı telefonlarda olan seyler ıphone hariç tutupta 2-3 milyarda bir telefona vermem amk millet onla 2 aile geçindiriyor yazık günah

dedıgım gıbı bu fiyata alınacak en iyi telefon.
yaklaşık 2 aydır kullandığım ve memnun olduğum telefon. Hızlı, kamerası iyi, bellek sorunu yok. şık, ekranı büyük ve görüntü kalitesi iyi. Batarya performansı sanki biraz düştü. Eskiden iki üç saat önce bitiyo şarjı. Belki de kullandığım uygulamalardan ya da virüs bulaştı bilemiyorum. Ama orta direk kullanıcı için oldukça iyi bi tercih.
2 haftadır kullandığım telefon. Kamerası harika. 8 gb yer bırakmışlar ki yeterli. fifa. 15,asphalt gibi 1gb üstü yer kaplayan oyunları yükledim bol bol oynadım hiç kasmadı. Menüler akışkan, internet hızlı. Ekranı benim için büyük ve şık.. diğer arkadaşların dediği gibi belki tek sorun batarya.
asus zenfone 5 alın bunu alcağınıza akıllı olun *
13mp kamerasına tripot gereken telefon. Herkes donmadıysa net fotograf çekilemeyen, xperia çakması, oyun oynamayı seviyorsanız ram'den eksik kaldıgından zak durmanız gereken telefon.