bugün

ipad için en iyi radyo uygulaması ve ayrıca kullandigim en sahane radyo uygulamasıdır. (http://tunein.com/)
iphone, ipad ve ipod icin en kullanisli radyo uygulamalarindan bir tanesidir. dinlediginiz yayini ayni zamanda kendi kendine kayit ederek geriye dönmenizide kolaylastirir ama uygulamayi kapattiginizda bu kayit silinir. sadece 0,79 cent ödeyerek bu uygulamanin pro versiyonunu satin alirsaniz bu kayitlari saklayabilir ve reklamsiz sekilde uygulamayi kullanabilirsiniz.

http://itunes.apple.com/d...in-radio/id418987775?mt=8

pro: http://itunes.apple.com/d...adio-pro/id319295332?mt=8
android tarafında da olan radyo uygulaması. pro versiyonunu bedavaya rahatlıkla bulabilirsiniz. tavsiye edilir.
radyo tutkunları için mükemmel bir uygulama.
win8 aplikasyonu problemsiz çalışmaktadır.
dünyanın her tarafındaki radyolara ulaşabilmenin kolaylığını sunan program..

hani istanbul sokaklarında fotoğraf makinanızla fink atarken fransızca şarkı dinlemek insanı mest ettirse de wi-fi harici telefondan 3g ile dinlemek kotanızı sıkıntıya sokabilir..
jamaica'nın en underrated radyolarını bile barındıran, genre ve memlekete göre kaymak gibi radyo ayırıp insanın önüne seren, en klası da soundhound ile senkron çalışabilen baba uygulama.
Müthiş program. Dünyanın her radyosu elinizin altında. Hemde türlerine göre kategorize edilmiş haliyle. Ayrıca data paketinin 3g kotası dolsa dahi donma yapmıyor kalite düşürme seçeneği ile.
Chilltrax, the metal mixx, kkjz ve radyo eksen iyidir.
blackberry kullanan tayfanın kesinlikle blackberry world'den free olarak download edeceği radio programı. hatta okan'ı dinlemek istiyorsanız trafik radyo yazıp dinleyebilirsiniz.

yönlendirme: diğer adı da varmı$.
Win8 uygulamasi gayet iyi olan dunyanin her yerindeki radyo istasyonlarina kolayca ulasacabileceginiz yaratici bir program, ozellikle egitim icinde listening i gelistirici seceneklerin olmasida ayri bi guzel tabi.
cep telefonundan radyo dinleme şeysi. ben bu uygulamayı çok sevdim, tavsiye ederim androidgiller.
birkaç gündür başka ülkelerden, farklı sesler duyabilmek için dinlediğim radyo. her kim yaptıysa, iyi ki yapmış. bilgisayardan ve uygulaması sayesinde telefondan dünyanın her yerindeki çeşit çeşit radyo istasyonlarına bedava ulaşabiliyoruz. tabii internet aracılığıyla *
(bkz: en iyi tunein radio kanalları)
tüm radyo kanallarının bulunduğu gerçekten harika bir radyo uygulaması.
on numara beş yıldız radyo uygulaması. telefonlarda bulunması gereken ilk beş uygulamada kesin yer alması gereklidir. şiddetle tavsiye edilir.
geç keşfettiğim için kendimi asla affetmeyeceğim radyo uygulaması. sayesinde birçok radyo keşfettim. hemen indirin bence.
En iyi radyo programlarındandır. Bence en iyidir. Pro versiyonu ile daha bir süper hale gelir.

Eğer benim gibi farklı müzikleri keşfetmeyi seven biriyseniz şiddetle tavsiye ederim.
Yayınları sürekli kopup duran radyo uygulaması. Blackberry z10 için mi böyle yoksa diğer cihazlarda da böyle merak ettiğim uygulamadır.
olmasaydı ne bok yerdik bilemediğim uygulama.