bugün

ya ben bunu trend yol olarak biliyordum meğersem trendy ol muş. o gün bugündür hayatı sorgular oldum.
trendyol'dan hiçbir şey almayın. defacto'nun tam işte giymelik siyah bir kot şortu vardı hacı, baktım fiyatı 49 lira. gittim defacto mağazasına fiyatı 30 lira. aynısın lan aynı model, aynı tip. sözde internette daha ucuz derler. hiçbir ucuzluğu yok. mecbur kalmadıkça almayın derim.
Kullanmayın kullandırtmayın.

Elektronik ürün , kozmetik gibi ürün iadelerini yapmıyorlar
Bunu bilen sahtekar satıcılar da kullanılmış , ikinci el veya sahte ürünleri satıyor.

Sen de iade talebinde bulununcu sana kutuyu açmasaydın yapraaaaaam diyorlar.

Sen de diyorsun aa a*ın evladı kutuyu açmadan ürünün ayıplı olduğunu nasıl anlayım , e anla işte.

Özetle kullanmayın.
Kendi markası trendyol Milla daha ne kadar dandik ve adi olabilir merak ediyorum.

ilk zamanlarda parasına göre nispeten giyilebilir şeyler üretirdi. Şimdi çer çöp.

Üstelik özel kampanya dönemleri dışında neredeyse sadece trendyol Milla ve market ürünü satmaya başladı. Böyle giderse sonu markafoni gibi olabilir.
görsel
Kapitalizm her türlü acıyı paraya çevirmeye muktedirdir. Tam bir rezalettir şu olay. Siteniz de paranız da yerin dibine batsın.
reklamlarınızın amınakoyim ya. yeter lan.
Geçen sene aynı dönemde eski çalıştığım markayı süpermarket butiğine sokmuştuk bu indirim döneminde.

Haftada 10-15 adet satan ürün 3 günde 12.000 adet satmıştı. On iki bin!

10 gün kargo çıkarmıştık cümbür cemaat fabrikaya gidip.
tüketim duygumuzu dürtükleyen turuncu şer yuvası.

Yoo dostum paramı hüpletemeyeceksin. Uygulamayı kaldırıyorum.
internette 47 lira 90 kuruşa kadın satıyorlar. ayıp amk.

görsel
99tl’lik ürün indirimle 199tl’ye düşmüş.
Baktığınız ürünlere göre çıkar bu reklamlar. Neyse...

Bir de iade ve iptallerde 2 seçenek var trendyol'da: Cüzdana aktar ve hemen altında kartıma geri yükle.

Müşteri hizmetlerinden aldığınız hizmeti 1'den 5'e kadar puanlayabilirsiniz.
Black friday ayağına milleti
(img:#1766312)
skmeye çalışan çakal sürüsüdür. Misal şu saatin normal zaman fiyatı 400-450 tl civarında zira aynısı bende var o aralıkta aldım geçen sene gelgelelim indirim diye etikete olmayan bir fiyat koyup fiyatı 4 te 1 e indirdik demek milleti enayi yerine koymaktır. Yer mi lan anadolu çocuğu...
ikı ürün parası alıp bir ürün gönderen site üstune üstlük paramı da iade etmediler o gün bu gundür her yerde siteye karalama kampanyası düzenlemekteyim.
reklamı yüzünden youtube ye girmiyorum.
90 TL lik bayan kıyafetini 45 TL ye indirdiğini iddia edip, satın aldıktan sonra " ay ürün kalmamış pardon, size 50 TL lik indirip yükledik " deyip, bunu da 150 TL trendyol cüzdana eklememiz gerektiğini, yani bizi dudukleyeceklerini söyleyen dolandırıcı site.

Almayın, aldırmayın. Amk böyle indirimin afedersiniz.

Telefondan yaklaşık 17 kişiye uygulamasını sildirdim.