bugün

hayatlarındaki tek sahip oldukları şey penis olan, beyinleri yerine penisleriyle hareket eden, her konuyu penislerine bağlayabilen, penis boyutlarından başka övünülecek bir şeyleri olmayan erkekler topunuzun penisi kopsun.

edit:her erkek için değildir tabi ki bu yarası olan gocunuyor entrylerden de görülebileceği üzere.
(bkz: sikiyle harita çizmek)
insafsızca bir bedduadır.

(bkz: beddua tutarsa sıçtık beyler)
(bkz: sebep)
(bkz: amin denilesi durumlar)
bu beddua kadinlari hic mi etkilemez sorusunu sorduran siddet icerikli soylem.
lezbiyen kişi söylemi.
hislerime tercüman olmuş istek.
(bkz: sakin ol ve elindeki penisi yavaşça yere bırak)

edit: dolu bakınızla düzeltildi.
*
benim gibiler için olan versiyonu;

(bkz: topunuzun vücudu penisinden kopsun) *
temenni ettiğim arzu.
kopsun lan
topunuzun vajinası yırtılsın o zamansa.
rahat olun yav topun penisi kopsa nolur olsa olsa travesti olur oda canına minnethehe.
(bkz: elin topu için didişmeyin)
(bkz: kavga etmeden güzel güzel oynayın)
- aklın başka bir şeye çalışmıyor senin nejati penisin kopsun emi!
+ %!'%'^%'^%%&/(//
(bkz: hepsini birden alamazsın)
(bkz: haklı iken haksız duruma düşmek)
topunuzun amına koyayım.
hetero olmayan ibneler bile bunu söylemez.

ağzı-yüzü ekşiyen falanfilanhanımzade kişisinin saçma sapan bir sözüdür.

transandal kadınların, siksizlik sıkıntılarının doruk noktasına ulaşarak; koparıp parçalamalara kadar vahşileşmiş bir kükremesidir. (ciddiye alınacak bir kükremedir.)

bu ifadeyi kullanan herhangi bir kadın; çirkefleşen mebburiyet çaresizliği bu kadar nefret dolu ifade etmemeli. kadınların tuhaf kaprislerinden ötesidir bu.
her nedense kadınlar bunu aptalca ve farkındasızca söylerler. sallarlar öyle bir kere. menmuniyetsizce küfrederler...

sikin yok oluşuyla birlikte kendisine siksiz bir dünya yaratan kişinin bu söylemi ancak yine kadınları memnuniyetsiz kılar.

onu doğduğundan beri koruyup kollamaya çalışan biz erkeklerin ortak bir sıkıntısı vardır. bunlar badireler ve felakatlerle dolu şevkatle büyüttüğümüz siklerimizdir.

sadece kendi şahsi sikime ait olan sikimden şeylerden bahsediyorum. başkalarının sikleri beni alakadar etmez.

senin sikin olsaydı eğer 'seninki kopsun' der gülerdik sadece.
hadi 15 cm koptu geriye kalan 11 cm de bana yeter ki,haydar dümen'e göre 9 cm yetiyor...
(bkz: tövbe de lan)
"topunuzun penisi kopsun" darıca belediyesi toplu sünnet düğününe hoşgeldiniz efenim.
bedduası bile iç acıtır tüyleri tiken tiken yaparken bu öfke niye?gelin kardeş olalım.kızlar yüreem sızlar.
(bkz: üstüme iyilik sağlık aq)
(bkz: onu o şekilde yiyemezsin) *