bugün

hayatlarından memnun olmayıp biraz değişiklik arayan iki kadının evlerini, arabalarını, yani komple yaşam alanlarını 15 günlüğüne değiştirmeleriyle gelişen olayları ele alan eğlenceli bir film. güzel vakit geçirmek için birebir. Cameron Diaz, Kate Winslet bunalıma girip değişiklik arayan hatunlar, Jude Law, Jack Black de bu hatunları bunalımdan kurtaran prensler. zaten hiçbir şey olmasa da oyuncuları izleyip göz gönül açma seansı düzenleyebilirsiniz.
film'deki evler, arabalar, mekanlar çok güzel insanın o küçük kulubede veya o saray gibi evde bir ömür yaşayası geliyor. eğlenceli bir film. cafe'de arkadaşınızla yada sevgilinizle eğlenmekten sıkıldıysanız gidin değecektir. *
tam bir romantik komedi. keyifli vakit gecirmek icin ideal bir film. izlerken yormuyor insanı.
sıkıcı bulmayanlardanım ben filmi. konusu ask aranmalı mı yoksa aranmamalı mı uzerine kurulu. iki yalnız ve aldatılmıs kadının askı arama ve asktan kacma teorilerini gercege donusturme cabaları islenmis, iyi de olmus.
filmden cıktıktan sonra asık olma hallerini dusunuyor insan. bence izleyin eglenceli vakit garanti. sirin bir film.
kici ba$i filmin giri$inde belli olan bir film. oyle merakla, heyecanla izlenecek bir yani yok. cerez niyetine, ho$ vakit gecirmek icin kullanilabilir.
özellikle jude law ve cameron diaz replikleri çok etkileyicidir. biteceğini bildikleri ilişkiye başladıklarını düşündüklerinden bütün bilinçaltlarını sözlerine dökmüşler, aslında söylemek istediklerini hiç yansıtmadan direk söylemişlerdir.

ayrıca şirin komşumuz arthur abbott abimizin sarfettiği herkes kendi hayatının başrol oyuncusu olmalıdır kelamı üzerine kafa yorulmalıdır.
muziklerini fellik fellik aradigim filmdir. hans zimmer yine yapacagini yapmis ve deli otesi muzikler yapmistir. tavsiye edilir.
afişi ile son derece sıradan olduğunu düşündüğüm ve arkadaşımın zoru ile girmeme rağmen kurgusu,oyuncuları,sıcaklığı ile beni sarıp sarmalayan umut verici film. * *
basit bir konu etrafında dönen, yaratıcılıgı olmayan; sıradan bir romantik komedi filmi
kate winslet in filmde sahip olduğu ev güzel, diğer detayların ortalamanın üstüne çıkamadığı bir film
filmin süresi 135 dakika *
haziran 2006'da tamamlanmış olan güzel bir film. ayrı şehirlerdeki ilişkileri ile sorunları olan iki kadının aşık olmak istekleri ile ilgili güzel bir film. başrollerinde cameron diaz, jude law, kate winslet, jack black, rufus sewell, eli wallach ve edward burns gibi devler bulunmaktadır.
tatil için ev değişim gibi değişik bir oluşumdan haberdar olmamızı sağlayan yapım. hemen evimin resmini çekip yollayacağım, şansımıza bir hawaii düşmez ki anasını... gerçi düşse de oraya gidecek parayı bulmak lazım, zor vallaha çok zor...
sonunu baştan bilseniz de izlemesi zevki bir film.
Maeve Binchy'nin Yalnız kadınlar sokağı adlı kitabından bir hayli etkilenmiş film bence.
sevgiliyle izlenmesi gereken film. aksi halde çok sıkıcı bir film olup çıkar. yanınızda sevgiliniz olursa güzel bir filme dönüşebilir.
kimin kime aşık olacağı son anda -kısa bir süre için de olsa- merak uyandırabilir.

---spoiler---

zira tam, eski aşklarına dönecekleri kanaati uyandıracak gibiyken, son anda tahminlerimize uyan kişilere aşık olurlar.

---spoiler---

bu filmi izlerken filmin bana sürekli ''önüme gelenle yatarım.''dediğini hissettim.cameron diaz mesela(filmdeki adını şimdi hatırlayamadım) yeni bir çevrede yeni bir ev alıyor. yepyeni bu ortamında kapısını çalan ilk erkekle yatıyor. höh be ablam, az dur. aids'i var, hepatit'i var, bir sürü hastalık var. eli yüzü düzgün, yakışıklı olması bu tür hastalıklara yakalanmayacağı anlamına mı geliyor ?

''ilk defa tanıştığın bir erkekle öpüşmek ne güzelmiş''mişmiş diyor ablamız.( kastettiğim cameron diaz değil, filmde canlandırdığı karakter) hani seks, doğal bir ihtiyaçtır, yemek içmek gibi bir güdüdür denir ya.bir yemeği yemeden önce kontrol edersin değil mi?görüntüsü nasıl, kokusu nasıl, sağlıklı mıdır, hijyenik ortamlarda mı yapılmış falan filan. yemek içmek gibi normal saydığın sekste neden bu tür kontroller yapmıyorsun, direkt..tövbe yarabbim.

ha bunun dışında çıtır çerez bir film işte.

bu arada, cameron diaz'ın yüzünde ciddi ciddi kırışıklıklar gördüm. artık yaşlanmış.
izlenmesi gerekilen filmlerin başında gelen film muhteşem bir romantik-komedi.
when harry met sally ile defalarca izlenebilecek iki romantik komediden biridir. insanı abazanlaştıran ben de istiyorum jude law gibi bir tane diye bas bas bağırtan filmdir bu. ağlatan, güldüren, ya ya ya şu bakışlara bak kurban olsunlar sana diye böğürten filmdir.
evde pineklerken izlenilecek harika film.
gereksiz yere uzatılmış, reklam manyağı olmuş, sıradan ronmantik film.
jack black ve kate winslet'ın dvd kiralama dükkanındaki diyaloglarında birkaç saniyeliğine de olsa dustin hoffman'ın göründüğü film. boş 128 dakikanız varsa izlenebilir.
ben de bundan istiyorum listesine eklenen süper film. bir de izlerken arsızca mümkünse juda law'la olsun diyorsunuz *.
çok çok çok çok çok çok sıkıcı bir film. bu kadar nasıl beğeniliyor anlamış değilim. senaryo sıradan gerçeklikten uzak ve kolaylıkla sonu tahmin edilebilir. cameron diaz ın oyunculugundan bahsetmiyorum bile.
soundtrackleri ayrı bi güzel olan çok tatlı, mis gibi filmdir.
olmazsa olmazımdır. tatilsiz bir hayat düşünülemez. iş hayatının stressinden uzak kafa dinleme ve eğlenme eylemidir.
samimi ve sıcacık bir cameron diaz filmi. sıcak çikolatayla güzel gidiyor da o yüzden öyle dedim.
arşivime attım ve arada açıp izleyeceğim bunu. güzel gerçekten, tavsiye edilecek türden.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar