bugün

Beni acayip gaza getiren bir fragmanı yayınlanmış. 1 sene nasıl bekleyeceğiz sözlük?
lord of the rings ile büyüdük.kayıp öyküler kitabı 1 ve 2, silmarillion gibi kitapları başucu eserlerimiz oldu.oyunlarını bile hala bıkmadan oynadığım the hobbit'in fragmanını izleyince gerçekten mest oldum.çok özlemişiz efsaneyi.
bu epik destanı daha hiç bir produksiyon çalışması yokken dahi geleceğine inanarak bekledik şimdi fragmanı yayınlandı ama artık sıkça yaşadığımız gibi bu fragman okuduğumuz zamanki hayalgücüyle harmanlanmış betimlemelerle uyuşmuyor.
yıllardır türlü fantastik macera filmlerinde aradığımız o lord of the rings tadını yeniden yakalamak için bir fırsat bu film. peter jackson'ın elinde ziyan olmasına ihtimal vermiyorum. *
ya yemin ederim kalpten gideceğim. önce the dark knight rises sonra bu! tamam the dark knight rises'i siktir et ama, 1 yıl kim bekleyecek bu ''macera''yı... fragmana gelecek olursak; SÜPER, SÜPER, SÜPER! içim şu an kıpır kıpır. ayrıca müzikte ayrı güzel olmuş. howard shore yine döktürmüş...

ÇABUK GEL 2012 ARALIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!
evet lotr filmlerine yine yeniden abanarak yeni efsaneye hazırlanma vakti. 1 sene beklenir mi yav?
offf! fragmanı izledim bir fena oldum. ne özlemişim. seriyi bir daha izleyesim geldi. bu film içinde bir sene beklemek çok yaaaa.
merakla beklemediğim film. sauron kendi başına sessizce takılıyor, uruk-hai daha icat edilmemiş, orklar yerine goblinler geziniyor, ama hobbit desen bol bol var. nesini izleyeyim efendim bunun? kısa boylu kıllı ayaklı 30-40 şaklabanın komik olmayan masal tadında maceraları.
silmarillion'u da çekmelerine vesile olur inşallah diyerek hevesle beklediğim film. sırf trailer'ı izlemek, orta dünyayı hissetmek bile heyecanlandırdı.
gerçek orta dünya sakinlerinin thorin'in söylediği şarkıda gözlerinin dolmasına sebep olan bir fragmanı var. dile kolay 12 yıl önce okuduğum kitabın filmini beklemek zor oluyor.
lotr kralın dönüşü filminin son sahnesinde hobbit'leri taşıyan kartalları bekliyorum. uzun bir yolculuk sonrası tekrar gelecekler.
uzun bir beklemenin sonunda gelecek olan film.
evet çok bekledik the lotr filmini defalarce izledik extended versionu çıktı gittik onu da izledik ve doymadık.
orta dünya'yı görmeyi özlemiştik.
hobbitleri görmeyi elfleri görmeyi cüceleri görmeyi tabiki de gandalfı görmeyi çok ama çok özlemiştik.
şimdi nasıl geçecek kardeşim bu bir sene nasıl?
o fragman'da söylenen over the misty mountains cold şarkısında gaza gelmemek duygulanmamak mümkün mü?
evet kılıcımı aldım ve bekliyorum.
14 aralık 2012'de gösterimde.
merakla beklenen güzel film.
http://www.youtube.com/watch?v=pEoAP1sg1cU

trailer'ında çalan süper ötesi şarkı.
the hobbit an unexpected journey, efsane film.

http://www.youtube.com/watch?v=asYnVEQErBQ&feature=fvst

bunu izledikten sonra gel de sabret. neden neden neden aralık???
neden bu kadar uzun bekleyiş. zaman çabuk geçsin .
hasret kaldık 3 yıldır.
devami cekilecegi kesin olan filmdir.
(bkz: hobbit in saniyede 48 kare gösterilmesi)
fragmanını bilmem kaç kere izlediğim heyecanla beklenilen filmdir.
sanattan filmden anlamayan lümpenlerin bok attığı film.
beklenen film. fragmanı yayınlanmış, izledim. yeni karakter girmiş ve elijah wood'u göremedim ortalıklarda. çok güzel bir filme benziyor. ki öncekilere baktığımızda çirkin olma olasılığı sıfır.

http://www.imdb.com/video/screenplay/vi883662873/
14 aralık 2012'de gösterime girecek olan peter jackson filmi .
Trailer müziğine tutulduğum film dir kendileri.kitabındanda anlaşılacağı üzere müthiş bir film olucak.
okurken tolkien üstadın anlattığı bir masalı okuyormuş hissinden çok, masalı tolkien üstadın yanıbaşında dinliyormuş hissine kapıldığım, yakında filmi de çıkacak olan şaheser.
yönetmen koltuğunda peter jackson'ın oturmasıyla iyiden iyiye heyecan yaptırmış olan filmdir. the lord of the rings gibi kesilmiş versiyonu mu gösterime girer bilinmez ama extended olursa da kaç saat sürerse sürsün, oturur izlerim hacı.