bugün

entry'ler (104)

gittigidiyor com

ebay gibi buyuk bir sirketin buyuk yanilgisidir. sunlara adinizi emanet edeceginize ebay turkiye'yi getirseydiniz ne guzel olacakti lan. sacma sapan saticilar, komisyonlar, listeleme ucretleri vs. ama kurduklari tekel bitti artik, sanalpazar %5 komisyon, listelemeden ucret almamasi vs. saticilarin da urun fiyatlari asagiya cekmesine yani alicinin isine yariyor. piyasanin gelecegini goren giriyor olaya, bu haliyle barinamazlar diye dusunuyorum.

kredi kartı aşkları

http://d24w6bsrhbeh9d.clo...et/photo/4548997_700b.jpg

yazarların kendilerinde nefret ettiği özellikler

durustlugum samimiyetim ha bir de herkese kalbimi kolay aciyorum :(

rus veya ukraynalı bir kadınla evlenen türk erkeği

eger anlasabildigi eglenebildigi biriyse hayatinin en iyi kararini vermis turk erkegidir. cok mutludur yani oyle boyle degil.

siz hiç türk e benzemiyorsunuz sözüyle övünmek

ozellikle rus cogunlugu olan tatil bolgelerinde bu tiplere iskandinav yakistirmasi yapildiginda orgazm gecirirler.

behzat ç vs leyla ile mecnun vs işler güçler

isler guclerin suanki haliyle bile leyla ile mecnundan kat kat ustun behzat c ile de farkli kulvarda oldugu icin yarismasi sacma olacagi karsilasmadir.

biz 4 kişiyiz gardaş

Alemin ghettosundan suburbundan lil wayne cikiyo eminem cikiyo bizimkilerin yaptigi ise gel dedirten sarkidir.

misafirlikte ben acıktım diyen masum türk çocuğu

Bu cinsler kendi evinde aylarca ac kalabilir fakat misafirlikte 1-2 saat ac kalsa cildirirlar.Turk halkinin misafirperverligine en buyuk kanittir bunlar.

bukalemunspor

genelde bu takimin taraftarlari bukalemunsporlu olmayanlari elestirirken agizlarinda hep para sike hile vardir. oysaki asil olmasi gereken kelimeler : kiskanclik cekememe ve eziklik olmalidir.

beşiktaşlı olmaktan gurur duymak

rekabet anlaminda fenerbahce ve galatasaray hep gerisinde kalmis, arka planda yasamaya alismislara ait bir eylemdir.

not: eksilemeden once dusunun lan oylesiniz iste.

7 artı oldu diyen maç spikeri

kesinlikle hollanda ligi spikeridir. agzinda yer etmistir artik soyleye soyleye.

kelimeler tek anlamlı olsaydı olabilecekler

turk mizahi yuzde 62 oraninda bir kayiba ugrardi.

(bkz: turkcenin esnek bir dil olmasi)

internette ismim görsellerde resmim var

facebookta on bin abonem, twitterda iki kati followerim var diye devam eder. bunlar ne ise yarar bilinmez tabi orasi ayri.

sagopa kajmer

kendi yarattigi ve kendi kendini kral yaptigi hayali dunyasindan cikip "ulan ben ergen sarkicisiyim resmen hilal cebeci bile beni ovuyor" demesi gereken rapcidir. ama bunun imkansizligi da ortadadir cunku etrafinda " yeni sarkilarin da gidisatin da bok gibi yunus abi " diyecek bir zat bulunmamaktadir.

vampir i osmani

behzat c nin senaristinden osmanli doneminde vampirleri konu alacak gelecek sezon starda yayina girecek diziymis. cok sacma cok ilginc. bilmiyorum nasil bir sey olcak simdi haberde behzat c adinin gecmesi bile heyecan yaratiyor ama bu tarz bir diziyi nasil kotaracaklar cok cok merak ediyorum gercekten.

kaynak nerde kaynak diyenler icin : http://magazin.milliyet.c....2012/1494988/default.htm

yeter artık ben ekşiye gidiyorum diyen yazar

yeter artik ben inciye gidiyorum diyen yazardan daha akillidir sanki ya da degildir bilemiyorum. herkesin kendi tercihi.

esneyince göz sulanması

bunun en kotu vakti duygusalimsi ama tam duygusal olmayan film sonlarindadir ve hep bu filmlerin sonunda hafif bir esnersin gozlerin dolar ama huzunden degildir bu. ulan gozunu silsen yanindakiler su filmde aglanir mi lan dicek silmesen gene ayni terane. ne bok yiyecegini bilemezsin sozluk. cok icerlemisim lan bu konuya.

yalnızlığın en fazla acıttığı anlar

kendini vodafone mesajlarini okurken buldugu an. kotudur.

gelecekteki sevgiliye not

ps : sevme uzulursun.

ikinci kez baba olacak olmanın verdiği heyecan

ilkinin heyecani yoktur herhalde lan? var mi yoksa bir bilgilendirseniz dedigimdir.

bir uc bes farketmez allah anali babali saglikli buyutsundur.