bugün

--spoiler--
sezon finali(s4e24) yine en iyilerdendi. amy farrah fowler'ı ne kadar az kullanırsa dizinin o kadar güzelleşeceği ortaya çıktı. ve sezon boyunca kadınsızlık özlemi çeken rajın tam da leonard ve howard'ın kadınsız kaldığı anda penny'yle işi pişirmesi biraz acayip oldu. kekremsi bir tat bıraktı ama komikti yine de.
--spoiler--
Sheldon ve Penny'nin soft kitty şarkısını birlikte söyledikleri ve Sheldonun top havuzunda Leonard'dan kaçtığı bölümler oldukça güldürmüştür.
müthiş bir dizi. hazine bulmuş kadar sevindim.
--spoiler--
4. sezon finalinde penny ile raj'in yatması, sabahın raj'ın hala konuşamamasıyla: şimdi değil de ne zaman konuşacaksın be adam deditmiştir. konuşmasın ama böylesi daha güzel.
--spoiler--
4. sezonu ile her zirvelere ulaşan dizi.

--spoiler--
raj ın penny kayması meselesinin üstüne gitmeliler. ordan deli senaryo çıkar. bu arkadaş grubu içinde en düzgün tip raj , e penny de boşta. illa penny ile leonard mı sevgili olmalı? bu ikisi olsun gayet iyi bence.
ayrıca 3 lü satranç olayı müthişti.

amy karakterinden ilk başta tiksinsemde sigara içen maymun ve penny ile öpüşmesinin ardından " ı kissed girl " şeklindeki şarkıyı mırıldanması ile potansiyelini göstermiştir.
--spoiler--
penny- sheldon çiftini aylardır hevesle beklediğimden, raj-penny çiftiyle kalbimi parça pincik etmiş dizidir. hayatımda bir sitcomu bu kadar üzülerek izlememiştim.
22 eylülde yeni sezonuna start verecek olan bilimsel içerikli süper sitcom.
amy ve sheldon dans ettiği sahne mükemmeldi ya. amynin bacak hareketleri sarıp sarıp izlettirdi. güzel bir sezon finaliydi ayrıca.
sheldon gibi bir dehayı tanımama neden olan süper bir cnbc-e dizisi. sheldon sheldon sheldon.
karın ağrıtan dizi. sheldon'un en efsanevi bazingaları 3. sezon 14. bölümdeki top havuzunda gerçekleşmiştir.
howard'ın annesi için ayrı bir dizi yapılabilecek proje. tanrım o kadın!
her bölümü ile güldüren mükemmel bir sitcom.
sanırım bi tek beni güldürmeyen sitcom. lan the big bang theory sana sesleniyorum;
(bkz: hadi beni güldür biraz)

gerçi daha 1-2 bölüm oldu, erken yorum yapmak istemiyorum.
sadece sheldon cooper için bile izlemeye değer dizi.
ayrıca howard wolowitz'de kendimi buldum. (bkz: mühendis).
bonus olarak:
(bkz: bazinga)
raj karakterinde kendimi bulduğum sitcom.
eski friends dizisinin bilimsel diyaloglarla donatılmış hali gibi olan dizi.
severek izlediğim, özellikle sheldon cooper karakterine bittiğim dizidir. bir şeyi söylemeden geçemeyeceğim; penny'e bildiğin aşık oldum. o nasıl bir gülümsemedir yaaa.
çok fazla ve gereksiz gülme "sesi" bulunduran dizi.

edit: kahkaha sesleri efekt değilmiş, ycoari ye teşekkürler, ama yine de rahatsız ediyor...
hastası olduğum gecede 2-3 bölüm birden izlediğim dizidir. harika ve gerçekten güldüren bir dizidir. en çok güldüğüm hatta koptuğum sahne sheldon un robot olduğu sahnedir. shelbot.
--spoiler--
raj ın 4 sezon bekleyip en sonunda turnayı gözünden vurdugu dizidir. 4. sezonun finalinde penny i yataga atmışdır. ayrıca sabahında alkolün etkisi geçmesi ile pennyle konuşamamasıda yardırmıştır...

--spoiler--
komik değildir ama izlerken güzel vakit geçirir. komik olanı için;

(bkz: the it crowd)
amerika'da cbs adlı kanalda gösterilen türkiye'de ise cnbc-e adlı kanalda gösterilen komedi dizisidir. ilk başta çok büyük heyecan uyandırmıştır ve hatta ilk 2 haftada aynı kanalda yayınlanan how i met your mother adlı diziyi bile reytinglerde alt üst etmiştir. ama son sezona girilirken dizi artık tamamen aşk dizisi olmuştur. sheldon cooper adlı karakter diziyi sırtlar vaziyettedir ancak o bile artık güldürmemeye başlamıştır. eğer bu dizi türkiye'de çekilseydi daha 5-6 sezon giderdi ama amerika'daki yapımcı şirket ve kanal artık dizinin iyi bir yerde sonlandırılması kanaatindedir ki önümüzdeki sonbaharda son sezon çekilecektir
sheldon, leonard, raj ve howard'ın ayrı ayrı efsane olduğu mükemmel dizidir. penny için pek söze gerek yok. (bkz: yirim)
çok eğlenceli dizidir. tavsiye eden arkadaşıma teşekkürü borç biliyorum * *
dikkat: bağımlılık yapabilir.
geçen sezonların birinde konuk olyuncu olarak yer alan charlie sheen hazır 2,5 men'den dehlenmişken kadroya temelli girse ya diye düşündürmesinin ardından* chuck lorre'un her iki dizinin de yaratıcısı olduğu hatırlanınca var mısın yok musun'da son kutuda küçük açmış yarışmacı psikolojisine büründüren dizi.