bugün

gördükten sonra, ramazan davulcularına müebbet hapis istemiyle dava açtıracağım haberdir.
en doğru kararı vermiş komşu.

ben mecbur muyum lan gecenin 11'in de senin tencere tava sesinle yattaığım yerden zıplamaya. hastası var yaşlısı var bebeği var..

o değil de, komşuyu komşuya düşman ettiniz o tencere tavanızla. o orduyu göreve çağıran, hükümet istıfa dıye bağırmalarınız, o akp2ye oy vermiş insanlara baka baka çalıp eğlendiğiniz tavalar sizi komşunuzun gözünde bile bitirdi oğlum..

daha durun ama bunlar başlangıç...
çalanlara uyuz oldum kafam şişti özellikle görükle gibi bir yerde boku çıktı ama bu orospu çocukluğudur.
(bkz: gezi eylemi mimlileri)
avukatımla konuştum, savunmamız gayet kısa ve basit:
tencere tava, bunlar hep aynı hava.

adamınız diyo oğlum.
ileri demokrasinin ne kadar ileriye gideceğini gösteren adalet komedisi. tecavüzcüler serbest kalır, palayla saldıranlar kahraman olur; osmanım beraat eder.

bu ileri demokrasi bi harika dostum.
akpkk hukuku...

elinizde ak - 47 ile yol kesip kimlik kontrolü yaparsanız "ne yapıyorsun sen?" diyen olmaz ama amerikancı kürtçü işgal hükümetini protesto ederseniz hakkınızda dava açılabilir hatta sokakta tek başına yakalanırsanız öldürülebilirsiniz...

türkler uyumaya devam etsin daha....
"götün götün tırsmak nedir?" sorusunun sözlük anlamıdır. Bu kadar mı korkak ve omurgasızsınız lan? trajikomik resmen.
pala çalanlar varken güldürücüdür.

evet aga sadece güldürücü. ne düşüncelere dalıyorum, ne umutsuzluğa kapılıyorum ne de nereye gidiyoruz lan diyorum. ben bu adamların bu coğrafya tarihindeki yerini biliyorum. arasıra siyasal ve sosyal boşluklar bulup 5 10 sene at koşturuyorlar sonra hakettiklere yere düşüyorlar. hangi ülkeye kaçsam beni sikmezler diye debeleniyorlar.

fetonun penisilvanyasından sonra tayyibin guetemalası da meşhur olacak.

hiç bir zaman bu ülkenin özgürlükçü beyinlerini alt edemediniz. edemeyeceksiniz. ve hesap günü geldiğinde şikayet eden denyolar ellerine tencere tava alıp ''valla ben de çaldıydım abiii :( '' diye rol kesecek göt korkusundan.
halka gözdağı vermektir. bir de şerefsiz belirleme turnusoludur. komşunu ihbar etmek ne demek lan adiler.
büyük bölücüsün akp!

türk-kürt!
alevi-sünni!
süleymancı-nurcu!

ayaz apartmanı no:5-ayaz apartmanı no:6

sizden korkan sizin gibi olsun lan!
hala bunların adaletli ve müslüman insanlar olduklarına inanan salaklar var ya, işte cehennem de sizin için var!
--spoiler--
sisi' nin yanında pek bir demokratsın recebim!
--spoiler--