bugün

temizlik yapan erkek değil yapmayan erkeğin buraya başlık olarak yazılması lazım gelen olaydır.
ileride feleğin çemberini erkenden turlayacak olan erkektir.
Karısına ya da annesine yardım eden erkektir. Gönüllü yapanları temizliği sevdiğindendir. Burun kıvırarak yapanlar ise eşine ya da annesine değer verdiğindendir.
Annesi için yapıyorsa düşünceli eşi için yapıyorsa kılıbık erkek damgasını yer. halbuki adam sadece çoraplarının yan yana olmasını istiyor ve tv'ye baktığında kalın bir toz tabakası arkasında hd kalitesinin bozulmasını kaldıramıyordur.
Eve kız atacağı anlamına gelir.
temizlikten sonra kendini ibne gibi hissetmiyorsa hiç şüphe yok kesin ibne olan erkektir.
Öğrenci evlerinde baş üstünde tutulur.. Kısacasi butun temizlik isleri bu tiplere yaptirilir...
belki temiz aile kizi düşürmeye çalışıyordur, olamaz mı? olabilir.
Evliyse ve hala yapıyorsa kılıbıktır.
(bkz: adamın dibi) annesi yorulmasın diye yapiyordur. Temiz erkektir.
maalesef fakirdir. yemek şu bu yapılır ama yok temizlik yapılmaz o kadar değil...
başkasına yaptırmak zoruna gidiyodur, sakat mısın mk kendin yapsana? tenezzül etmemek diye bişey var. tabi tutupda cam sil demiyorum ama sorumluluğunu bilcen.
iki dakika izlemeye dayanamadığım erkektir. "çekil be şurdan elinin çamuruyla!" diyip elinden bezi alıyorum çünkü bu kadar mı yakışmaz, bu kadar mı eğreti durur. Allaşkına yapmayın, yakışmıyor.
yemek de yapıyorsa tapılır. bulursam bi tane zorla veya isteyerek bastırıcam nikahı. ben çalışayım o evde ev işlerini yapsın. hem hep evde olur gözü de dışardakilerden uzak olur.
Kılıbıklıkla şuçlanır. Ancak gayet medeni bir harekettir.

Suçlanmasının nedeni ise diğer erkeklerin işten kaçması için onu zan altında bırakmasından kaynaklanır.

Bu baskıya dayanıp kızlara yardım eden tüm erkekleri kutluyorum.
yalnız yaşayan ve misafir ağırlamayı Seven erkektir. ayrıca temizliğe önem veriyordur, yani kendimden biliyorum.
Yurtta yaşayan veya annesinin yorulmasını istemeyen erkektir.
Edit : insan evlenince eşine de yardım edebilir , sonuçta ikisinin evi.
Hayatın müşterek olduğunu kanıksamıştır.
duruma göre yalnız yaşamayan erkek de olabilir. annem boyun fıtığı olduğundan ve evin tek çocuğu olduğumdan dolayı temizlik ihalesi bana kalıyor büyük çoğunlukla. ama siksen o ütüyü yapmam. üstelik bu sıcakta.
En asil duyguların erkeğidir.
vurduruyordur.
Temizlik yada yemek işini belirli bir cinsiyet üzerine yıkmanın manası olmadığını bilen bir insandır. Liseden beri kendi ütümü yapar, üniversiteden beri yemek , temizlik, çamaşır işlerini kendim hallederim. Beni eksilttiğini görmedim. He dersen ki bir bayan kadar iyi temizlik yapamıyor olabilirim. Ama elime yapışmıyor arkadaşım süpürge, vileda* . Zor değil yani eşine (evlendiğinde) , annene yardımcı olmak.
Mecbur kalmıştır.
(bkz: tuvalet temizleyen erkek)
Pipisi var mı diye kontrol edilmesi gereken erkektir. Böyle erkek var mı? Bir adet kanıt ile beraber mesaj kutuma beklerim. Swh.