bugün

entry'ler (132)

hoşlanan erkeğin adım atmama sebebi

Daha buyumemistir emekliyordur.

i am the table

where is the my chairr diye kafayı yiyecek olan işlenmiş odun beyanıdır.

ipekgorgun un 22 takipçisi

sadece o 22 kişi değil sayenizde hepimiz takipçilerinin yandan yemişi olduk
Sol frameden adı eksik olmuyor mübarek.

temizlik yapan erkek

Annesi için yapıyorsa düşünceli eşi için yapıyorsa kılıbık erkek damgasını yer. halbuki adam sadece çoraplarının yan yana olmasını istiyor ve tv'ye baktığında kalın bir toz tabakası arkasında hd kalitesinin bozulmasını kaldıramıyordur.

italyanlar türklere benziyor

doğrudur onlarında gözünün üstünde kaş var dedirten durumdur. Sadece insanı ruhsuz, mekanik bakışlara zorlayan bir pasaport resminde benzeyebilirler. onun dışında italyan erkeklerin çoğu gayken türk erkeklerine biraz hakaret gibi oluyor. Kızları hiç karşılaştırmıyorum.

en güzel şiir satırı

Bastığın yerleri “toprak” diyerek geçme, tanı

akıllı telefonun kafasına saksı düşmesi

Akıllı telefonun yıldızları görme halidir.
Akıllı telefon diye alırız, daha ödediğimiz paraya tuttuğumuz yas bitmeden kendisine bir şeyler olur.
Afralar tafralar, kendi kendine birilerini aramalar, durduk yere triplere girip kapanmalar,program sonlandırmalar ...

içimden geleni yapmalı mıyım sorunsalı

Millet yapiyor ben neden yapmayayim deyip de sonradan pisman oldugum durumdur.genel tavrima ters düşse de sırf o An istediğim için bir sey yapmaya kalksam hersey boka sarıyor.icimden gelen şeyler nedense Sol omzumdan fisildaniyormus gibi hissettirir oldu.

hesabı ödemeyi teklif eden kız

Olması gerekeni yapan kizdir. Bazen sevgilileri geçtim arkadaşken bile hesabı ödenen kızlar görüyorum. Yahu aç misin açıkta misin? Hadi alman usulü abes kaçıyor olabilir. O zaman sırayla da ödenebilir. Ama her seferinde erkeğin hesabı ödemesini beklemek saçma. Çalışan bir erkeği bir dereceye kadar anlarım kendi parası kime yedirecegine kendisi karar verir. babasının desteği ile okuyan veya yaşayan erkeklerin kızlara haddinden fazla para harcaması dusuncesizlik bence. Hem kız kabul etmemeli hem de erkek kızın öyle bir beklentiye girmesine izin vermemeli diye düşünüyorum. Erkeklik gururu denmesi falan da saçma geliyor. Baba parasini elin kızına yedirince mi gururlu olunuyormuş.

erkekleri çekici yapan detaylar

Zeka ve bu zekayı ifade edebilme yeteneği.
Konuşurken dağ, taş, ovaya bakmak yerine göz teması kurulması

waffle sosunun waffle yerine tabağa dökülmesi

Türk mantığıdır. Bandıra bandıra yemek amaçlanmıştır.

sevgiliyi düğünsüz evlenmeye ikna etme yöntemleri

deli bir akrabanla tanıştır ve onun nikah şahidim olmasını istiyorum de.

ülkede hiç çekik gözlü türk olmayışı

Eskişehirde bolca var. Tatarları geçtim şehir korecan istilasında sanki.

bir erkek nasıl geri döndürülür

gitmesine izin verdikten sonra çift dikiş yapmanın ne anlamı var.

beyaz pantolon üstüne siyah gömlek giymek

altına da siyah kundura beyaz çorap giyerse çarşı grubunun maskotu olmaya adaydır.

evlenip boşanmış kadın

mantıklı nedenlere dayanan bir ayrılış ise kendine güveni olan kadındır. çocuklarım için dayanıyorum falan deyip de kendi güvensizliğini örtmeye çalışan bir çok kadın var ama o çocuğa sormak lazım bir de o yarım yamalak muhabbetlerin döndüğü, kıçıkırık olayların büyütülüp memleket meselesiymiş gibi tartışıldığı ailenin bütünlüğünü istiyor mu diye. elinden geleni yamasına rağmen hak ettiği özeni, sevgiyi hadi onları geçtim saygıyı görmüyorsa kaçınılmaz sondur.

intihar etmek

Dine ters olmasının yanında ya kaybediş ya tükenmişlik ya da bencilliktir.

sizce sizi neden işe almalıyız

sizi daha sık görebilmem için...

erkekte göbek seven kız

göbekli erkeklerin tesellisidir. Gidip spor yapmaktansa böyle düşünmek daha kolay gelir.

eksilenen entrye gülmek

eksiledikten sonra "yaaaaaa" diye mesaj atanlara gülmenin yanında hiç kalır.