bugün

Tek kendisi yaşıyordur, bokun püsürün içinde tavla, yanık oynamak ilgisini çekmiyordur.
(bkz: Her erkeği Tamer Karadağlı sanmak)
(bkz: Taş fırın erkeği)
überi benim dediğim erkek tipidir.

not: bu konuda mütevazi olamam.
nikah basilasi erkektir.
gel yavrum.
benimdir, camlar dışında evi temizlemişliğim çoktur.
yemek ve ütüyüde hallettikten sonra Doktorasını alması gereken erkektir.
işsizdir karısı çalışıyordur muhtemelen. ya da kılıbık. başka türlüsünü görmedim duymadım bilmiyorum.
sevgilisinden yeni ayrılmış erkektir. Yaparda pek beceremez.
Bulursanız haber verin denilecek erkektir. Yakışır mı bilinmez.
candır. evlenilir onla lan.
az önce yaptım kapattım tükkanı ne vardı...
kızların ilgisini çekecek olan erkektir, annesine yardımcı olan erkektir. aşırıya gitmemesinde fayda vardır.
Ailesine yardım eden erkektir. Erkek olsam elimi sürmezdim açıkçası ama yapan erkekleri görünce ne güzel derim.
ütü haricinde her bir şeyi yaparım , depresyondan kurtulmak için birebir bir de tv de evlilik programı açıksa yemede yanında yat çok eğlenceli oluyor.
cam silen erkektir. neymiş; 'paşam senin kolların kuvvetli, hadi benim güzel oğlum'. kıramıyosun da.
ilginç değildir.yapması gerekir zaten. yapması gereken erkektir. ben çamaşırları yıkıyorsam o asacak, ben evi süpürdüysem o tuvaleti temizleyecek. kimse kimseye hizmetçilik yapmak için birarada olmuyor. bu baba da,kardeş de, sevgili deolsaböyledir. armut piş ağzıma düş bir hayat maalesef yok.
adamın dibidir.
adamın dibidir ama yakışık almaz yapmayın.
çok çekicidir.
öğrenci evinde kalıyordur.
bekar ise titiz evli ise aptaldır.
evde tek kalan erkektir.
bekar evinde kalan her erkeğin yaptığı eylemdir tabiki temiz olanların.
temiz adamdır. temiz olmanın dalga konusu olacak bir tarafı yok.
Ütüde yapar onlar sorumluluk sahibi erkektir.
her pazar benimdir.

Bilen söylesin. Yakışmayla alakası nedir?

Önyargılı yaklaşmayın. Her bekar erkeğin evini bok götürmeli diye bi kaide yok. Bir çok evli kadından daha iyi yaparım temizliği. Zaten türkiye bir ülkede, bekar erkek olarak, bir binada yaşıyorsan vay haline. Bırak temizlikçi kadın çağırmayı, dişi sineğin camdan girdiği görseler, 'evde parti yapıyor' derler.