bugün

(bkz: frida)
kesinlikle olmaması gereken kaş türüdür. arkadaşım cımbız dediğimiz, yüzyılın icadını hiçe sayıp, görüntü kirliliği oluşturuyorsun. iki dakikanı almaz ordaki kılları çekmek...
mösyö de la kaş'tır.
Alınması farz olmuş kaş çeşididir.
Getirin cımbızı yolacam dayanamıyorum ne olur. canı çeker bir durumdur.
http://img266.imageshack.us/i/54659356xu2.jpg/
Bu kaşa sahip erkekler kaşlarının arasını açtıklarında birden karizmaları tavan yapar. En yakın arkadaşlarımdan birinden biliyorum. ilk birkaç gün fena taşak geçmiştik ama zamanla alışılıyor...
konuşurken dikkat dağıtır.
(bkz: MC Donalds)
yegenim olur kendisi.. bildigin tek kas lan sozluk.. gecen tam yolacaktim kaslarinin ortasini anasi aldi elimden.. "1.5 yasinda cocuktan ne istiyorsun" diye de cemkirdi bana.. iyilikte yaramiyor bunlara lan sozluk.. hayir kendisi 1.5 yasindaysa bu benim sucum mu? bana ne cemkiriyorsun degil mi ama? git ogluna cemkir.. hayret bir sey ya.
-yemedim- yedirdim, giymedim-giydirdim. senin yüzünden recep ivediğe döndüm ulan!!

bir arkadaşımın 16 yaşındaki ergen oğluyla saçı başı bir yerde, kaşlar tek kaş olmak suretiyle yaptığı kavgadan alıntıdır.
üçüncü köprüdür.

görsel
--spoiler--
sana dedim permatik vurma diye be evladım!
--spoiler--
genellikle çevresindeki kızların moralini bozduğu allah vergisi kıllara sahip olan insan hastalığıdır. ilaç : cımbız ve ayna , titremeyen eller eşliğinde
Motorola, Mc donalds, Martı kaş olarak bilinen kaş modelidir.

(bkz: tek kaşımı kendim aldım)
martı stili kaş türüdür. recep ivedik'te mevcut olanlar makbuldür.
cimbizla tanismamis olan kastir.
(bkz: Martı kaş sendromu)
(bkz: tek kaş pırlanta)
hiçbirzaman sahip olmak istemediğim ama bütün kadınların öldüğü yüzükten bozma para tuzağı birşey. evet tam evlenilecek kızım.

ben tek taş zannedip girdim bu entryi arkadaşlar bolca random falan filan.
özellikle kadınlarda berbat duran kaştır. yani insana çift kaş yakışır, tek değil.
martı kaş da denilebilir. rte görse 4 şeritli bölünmüş yol yapar. dikkat etmek lazım.
bir de böyle olduğu halde saçlarını kısa kestiren mallar vardır

görsel
-abicim kaş,sakal traşı mı?
+pardon!!
Dalga geçilecek birşey yok. Sonuçta allah yaratmış.