bugün

kaşları birleşik olan insan modeline takılan ad,yurdumda çok bulunur.aslında bir tek cımbız marifetiyle kurtulunabilinir bu durumdan.Bu adamlar bana hep kötü,fırlama karakter imajı vermiştir.kızlardan pek hazzedenin olduğunu sanmıyorum ha bi de (bkz: tek kaş kızlar)
halk arasinda motorola denir.
kendimde var diye söylemiyorum en kullanışlı kaş biçimidir. hele de benim gibi baby faceseniz kitleleri peşinizden sürükleyebilirsiniz. avantajları say say bitmez.

bi kere erkek gibi göründüğünüzün farkına varırsınız, ince ince şekilli ve yolunmuş hissiyatı bırakan kaşlar kibarlık belirtisidir. kışın da sıcak tutması cabasıdır. yazınsa suratınızda terden eser kalmaz, çünkü yine çok fonksiyonlu bir kıl yumağı olarak büyük bir sıvı emme kapasitesine sahiptir. nerdeyse bir ultra prima kadar! ayrıca 100 metreden fark edilmenizi sağlar ki en klası da budur. kaşlarınızı aşağı yukarı sürekli oynatarak sırıtmak suretiynen tavlayabileceğiniz kızların sayısını tahmin bile edemezsiniz.

sonuç olarak eğer birgün kaşlarıma bir şey olursa yeniden yerine ektirir, yeniden yeniden kullanırım. bunu tekkaşı olmayan bilemez, anlamaz. bütün tekkaşlıları okulda kuracağım, tekkaşlılar kulubü´ne de davet eder, sözlük bağyanlarına selam ederim.
(bkz: tek kaşlılar birleşin)!!
* *
mc donald's logosu şeklinde kaşa sahip olan kimseler için yapılan yakıştırma.
kaşını almamış kişilere yapılan benzetmedir.
(bkz: tek kaşımı kendim aldım)*
tek mi çift mi? oynanabilecek olan kaş modelidir.

-izzet tek mi çift mi?
-canap, yapma allah aşkına, kaşım ağrıyor a.q ya
-huahahah.
(bkz: osman mümtaz rakmetıl)
üç kaşlı olmaktan yer yer iyidir.

(bkz: cengiz özkan)
bursa anadolu lisesi din kültürü öğretmeninin lakabıydı yamulmuyorsam.
bir insanı karşı cinsin gözünde bitiren unsurdur. bir diğeri için;

(bkz: osuruk)
tüm okul hayatım boyunca taşak malzemesi olmama sebep olan şey.

"la teg gaş, balta girmemiş orman mısın la sen ahuashudahsa"

"gaşların arasına
jilet sensır mı deydi
vay jilet sensır mı deydi"

"teg gaşını kaldırsana la. la olm yarısını demiyom tekini diyom asldjasldkajskd"

deyu taşak geçiyorlardı benlen. ben ne diyordum karşılığında peki? aşmış bir karşılık, feci bir ayar bekliyorsunuz dimi? çok beklersiniz...

"sende o bile yok hıh!"
...

ayara bak. kafama zıçayım afedersin.
iki cımbız darbesi ile ortadan kalkar.
(bkz: w kaş).
(bkz: mazda)
2 kıtanın birleşmesiyle oluşan kara parçası.
daha kötüsü için
(bkz: martı)
insanı insan yapan şeyin kaşlar olduğunu kanıtlayan unsur. böyle kişiler inanılmaz ölçüde tipsiz olurlar.
türkiye şartlarında bölücülük sebebi sayılır.
en ünlüleri için (bkz: frida kahlo)
elde tek taş ile gelindi mi, hiç göze batmayan kaştır. merek etmeyin o taş olduğu sürece o kaşın lafı bile olmaz.
ediyle büdü tarzı, birleşik kaşlardır.
kaşların henüz özerkliklerini ilan etmediğini gösterir.
ingilizcesi monobrow'dur.

şöylede bir web sitesi mevcuttur http://monobrow.com/
2 kaşın arasındaki köprü kaş olması durumunda verilen ad. alınmaması gerekendir.* *