bugün

(bkz: lifesaver) depresyondan depresyona koştuğum bi senede destekçim olan, az ama öz konuşan soğuk kanlı herif. metroda aşık olduğu kızlarla ilgili hiç entry girmemiş olmasına şaşırdığımdır.
sol framdaki nba başlıklarına nikaltı yorumuyla asist yapan centilmen yazar.eksik olma arkadaşım 3lük çizgisinden ayrılma ben nba yi takip edip sana sol framdan topu göndercem *
zaman zaman yazdığım nba hakkındaki entrylerde aynı sayfayı paylaştığım şükela yazar. yazdıklarının devam edip bizlere bilgi vermesi ve onunla birgün oturup nba sohbeti edebilmek ondan tek isteğim.
(#9526378) ağzım açık kaldı yazarıdır. böylesi güçlü yorumlar, büyük tutkuların sonucudur diye düşündürtmüştür, tam bir aşıktır kanımca. nolur nba yorumlarına devam etsindir. * *
bu zamana kadar nasıl olur da fark etmiş olmam diye kendi kendime sormama neden olmuş yazardır. çok fazla yazar eskisi olmamakla beraber; nedendir billinmez kelevelelis'ten sonra bu kadar çok entrysini okuduğum ilk yazar olmuştur kendisi. yazılanları okurken kelimeler arasındaki inanılmaz derecedeki sakinlik beni çok şaşırttı. normalde herkesin konuştuklarından veya yazdıklarından hatalar veya yanlışlıklar arayan, çoğu zaman da bulan biri olan beni; nba ile ilgili bildikleri ile izleyip tavsiye ettiği filmler olsun, yaptığı itiraflarda kendimden birçok şey bulmam olsun çok etkilemiştir.. onun vesilesi ile de adaptation filmini izleyip bilahare düşüncelerimi kendisine aktaracağım..
(bkz: #10243301) ilk defa hevesle detay ara hedesine ismini yazdıgım yazar. böyle devam etsin kimse okumasa ben okurum hatta maçlardan önce yorumları bana göndersin. lazım böyleleri sözlüge.
Yeni yılda, her şeyin gönlünce olmasını, tüm beklentilerinin gerçekleşmesini temenni ederek.Mutlu yıllar dileklerimi sunduğum dost yazar.
daima saygılı bir mesafede ölçülü, mizah duygusu gelişmiş, bilmediği konularda kelam etmekten imtina eden kıymetli szölük yazarımız. ayrı bir dünya ile tanışması adına, kendisine carlos castaneda'nın don juan ın öğretileri isimli eserini ikram ediyoruz. dişini sıkıp seriyi tamamlayabilirse, dünyayı bambaşka bir veçheden göreceğine garanti veriyorum.

(bkz: ejderham in ikramları)
keyifle takip ettiğim yazarlardan birisi.
(bkz: tears of cold)
lost in tears'in so cold isimli şarkısını çağrıştıran kelimeler bütünü. sözleri de şöyle:

so cold
so empty in side
i`m all alone
in darkness i lie
forsaken
left behind
forgotten
your heart denied

can i not hold you in my arms
i can not keep you in my heart

[chorus]
forever i will remember you
forever i will regret loosing you

so cold
so empty inside
i`m all alone
in stillness i die
forlorn
lost my mind
for you
life and love i tried

[chorus]

forever i will love you
30 ocak 2011 la lakers boston celtics maçı nı kaçırmış yazar. sağlığıyla ilgili şüpheye düştüm. meraklardayım.
kendisinin kaan kural olduğunu düşündüğüm,takdir edilesi yazar **
sözlükte şu dönem, nba takip eden, yorumlayan yazarlardan en çok göze batanı sanırım. eline sağlık diyorum. en çok da maçlardan haberdar etmesine hastayım.

not: hangi takımlı olduğunu da merak etmiyor değilim aslında.
avril lavigne'i sevdiği entrylerinden anlaşılıyordu zaten, goodbye lullaby albümünün neredeyse tüm şarkılarının başlığını da açarak ve yorumlarını da yaparak takdirimi kazanmış yazar.
(#8408749) işte budur listeme bir yenisini ekletmiş yazardır. benim gibi konunun özünü almayı seven ve ihtiyaç duyan biri için şu sözlükte daha yararlı bir entry daha yok. eline sağlık denilesi, taktir edilesi yazar. *
takip edilesi çok yararlı bir yazardır. özellikle nba maç sonuçları ile ilgili girdiği verileri büyük ilgiyle takip ediyorum.
basketbol entrylerini özellikle takip ettiğim 6. nesil yazar. nba'de sempati duyduğum takımlardan biri olan philadelphia 76ers'ın taraftarıdır ayrıca. o yazsın biz okuyalım.
limp bizkit in son albümünü hatmetmiş muhtemelen beğenmiş olan yazar.
sevdikleriyle beraber güzel bir bayram geçirmesini dilediğim uludağ sözlük yazarı.
sanırım, bir basketbol maçını izlerken dakikası dakikasına not tutan, kaliteli yazar. yoksa bu kadar ayrıntıyı aklında tutması inanılmaz zor. kendisi kesinlikle şu sözlükte basketboldan anlayan nadir insanlardan biri. entryleri takip edilesi.
(#14048736) kedi canını senin yazarıdır, ellerine sağlıktır.
basketbol konusunda sen neymişsin be abi yazarıdır.
(#14578155) sen neymişsin be abicim dedim bu entryden sonra.*
yeni moderasyon.
(bkz: Tebrikler kardeş)