bugün

şarkıcı kesimin kanal kanal dolaşarak sarfettiği söz öbeğidir.
klasik forum kullancısı repliği. bu tip forum kullanıcılarının mesajları incelendiği zaman , yaklaşık 500 mesajı varsa , bunların 499 kadarının emeğe saygı'dan oluştuğunu görebilirsiniz. forum mantığını kavrayamamış , paylaşımcı değil , genelde asalak kullanıcı repliğidir. başlık açmaz , forumda mesaj sayısını artırmak amacıyla emeğe saygılar sunar ama emek nedir onu asla öğrenemeyecektir...
ordan burdan c/p yapıp hiç cevap gelmemesine sinirlenip kendini acındıran forum tayfasının vazgeçilmez sözcüğü.
sadece emek verilmiş işin ücret olarak yeterli karşılığının alınamaması değil, tamamen sizin emeğinizle ortaya çıkmış bir işi, başkasının kendisi yapmış gibi göstermesi de emeğe saygı duymamaktır.
(bkz: emeğe saygı +rep pls)
sinemada film izledikten sonra jenerik akarken makinistin herkes gidiyor diye filmi kesmemesidir. ayrıca be hey kendini bilmez madem sinema sever bi yapın var,iki saatini vermişsin filme bi dur,bi jeneriğe bak bakalım, hadi okumayacaksın müziğini dinle.
(bkz: emeğine sağlık)
iste belgesi bunlardan milyarlarca var
http://img153.imageshack....yg3ts13qe3ql9sguy8ec0.gif
(bkz: duygu somurusu)
Adult forumlarda yapılan paylaşımlardan sonra, türk ve örf ve adetleri doğrultusunda söylenmesi gereli olan ritüelimsi söz.
repleri görelim.
+rep
çok acaip ironik bi durumdur. objektif bakıldığında her şey emektir. ama bir ankara' lı turgut dinlediğimde olmuyor yav, duyamıyorum saygı, hatta o saygıdan nefret ediyorum.
elindeki hiçbir şeye emek vermeyen birinin asla anlayamayacağı şey.
(bkz: fikir ishali/@meister-writer)
(bkz: capslere el at istersen kurbağa çıkıyor)
forumlarda genellikle mesaj sayısını artırmak için kullanılan replik.
forumlarda kelimenin tam anlamıyla boku çıkartılan olgu.

forum kullanıcısı 1: arkadaşlar dün sıçtığım bokun vidyosu, buyrun. http://www.eşşeğinşeyi.com/bokum.rar
forum kullanıcısı 2:dostum teşekkürler ama ne yapalım biz senin bokunu?
forum kullanıcısı 3: forum kullanıcısı 2, beğenmiyorsan bakma dostum, bak arkadaş paylaşım yapmış, bokunu koymuş, teşekkürler dostum, götüne sağlık, +rep sana. emeğe saygı!
bunu yazanlar forumdakilerin gözünü de korkuturlar ara sıra. "1000 kişi tarafından indirilmiş, teraziye tıklanmamış, yorum yazılmamış. eğer böyle devam ederse paylaşıma son vericem." diyerekten.
ekürisi olarak (bkz: +rep) gösterilebilir.
komünist söylemi.
güzel paylaşım hacı,böyle devam et.
Ben bugün bunu gördüm
kendini her pozisyonda yere atan,hakemi her ikili mücadelede kandırmaya çalışan,topu kaybedince kendini yere atıp karşı takım oyuncularının topu taca atmasını bekleyen,kısacası hiç emek sarf etmeden maçı kaybeden türk fulbolcusunun maç sonrası röportajlarda ağzından eksik etmediği kelime öbeğidir 'emeğe saygı'
(bkz: dostum izmirli yazmışsın ama bu kız zenci)
ulan tamam saygı da; sen bunu riplerken, albümleri, filmleri oraya buraya düşürürken, bunu yapanların, eser sahiplerinin emeğine saygı nerede?

topu 24 saat net başında olan, asosyal, elde sandviç yüzde sivilce hayatlarını geçiren ucuz insanların bi' o kadar ucuz lafıdır.

(bkz: repleri unutmayalım)
(bkz: equivalent exchange)
forum sitelerinin klasik ve bi o kadarda baymış sözü.